19 сентября 2020

Бедность в Украине коснется 45% населения - и кто теперь средний класс?

Тут так любят рассуждать о каком-то мифическом среднем классе в Украине, часто называя цифры дохода 4-10 тыс долларов в месяц. А между тем черта бедности сейчас чуть выше 3000 грн в месяц на человека и это уже 45% страны. Мне интересно, после такой статистики все равно сюда будут приходить живущие на веточке девушки и рассуждать про 10000 долл?
показать весь текст
viter33 20 сентября 2020
Ответ дляJhenya_Sh
они и УКраине продают МАЗы, у нас город купил 23 автобуса, теперь не нарадуемся, отличные автобусы, просторные, с низким полом, с кондиционерами. Это вам не бу чешские трамваи.
А трактора Беларусь? вы узнавали, сколько такой техники ходит у нас?
И хорошо, заточена экономика на Россию, они ее сейчас разрушат, оборвут экономические связи с Россией, тысячи людей остаются без работы, бюджет недополучает налогов, зато куча безработных становится на биржу труда. ЭТо лучший выход для Беларусь? это мечта тех идиотов, которые сейчас у них протестуют?
МАЗ продається в цілому світі, також і в Африці, Азії, МТЗ (трактори) - теж.
АЛЕ понад 50% білоруського експорту - на росію
Без дешевих рос.енергоносіїв не факт, що білоруська продукція залишиться конкурентоспроможною на інших ринках.
Тому росія має потужний важіль впливу на Білорусь
Як і коли він буде використаний - невідомо.
Однозначно. що якщо Білорусь захоче в ЄС та НАТО (теоретично, але це - право держави) - росія включить усі важелі, в т.ч. економічні.
viter33 20 сентября 2020
Ответ дляJhenya_Sh
почему тогда я оплачиваю за ВЕСЬ поступивший мне газ бешеные суммы? если газ принадлежит народу, а компания ренту оплачивает государству. Я согласна оплачивать доставку газа, так уж и быть )))))
Тому що видобувна компанія платить за видобутий газ не Іванову, Петрову і всім решта 40 млн. українцям, а в держ бюджет (ренту)
А потім доставляє та ще й сплачує ПДВ 20%
Jhenya_Sh 20 сентября 2020
Ответ дляviter33
МАЗ продається в цілому світі, також і в Африці, Азії, МТЗ (трактори) - теж.
АЛЕ понад 50% білоруського експорту - на росію
Без дешевих рос.енергоносіїв не факт, що білоруська продукція залишиться конкурентоспроможною на інших ринках.
Тому росія має потужний важіль впливу на Білорусь
Як і коли він буде використаний - невідомо.
Однозначно. що якщо Білорусь захоче в ЄС та НАТО (теоретично, але це - право держави) - росія включить усі важелі, в т.ч. економічні.
’І якщо рф відмовиться купувати умовні МАЗи, БЕЛАЗи, то Європі вони теж цього не продадуть’
Вот видите, все же востребована беларусская продукция в миреЮ а то многие тут писали, что только России и нужны товары из Беларуси..
А кто в этом государстве захочет в ЕС? у них и так все отлично, чисто, дороги целые, безопасно на улицах, законопослушные, рабочие места есть, лечение, социальная защита, все у них как и в Европе. Это наши все хотят себе такое же, у самих мозгов нет, вот и думают, что, войдя в ЕС у нас тут молочные реки затекут.
viter33 20 сентября 2020
Ответ дляПосудомойка
А сейчас как с заработками?
Остались на прежнем уровне или удвоились?
Зросли, але це не залежить від президента/уряду/ВР
Зараз економіки всього світу скорочуються (коронавірус і його наслідки), так що не до зростання доходів
viter33 20 сентября 2020
Ответ дляJhenya_Sh
’І якщо рф відмовиться купувати умовні МАЗи, БЕЛАЗи, то Європі вони теж цього не продадуть’
Вот видите, все же востребована беларусская продукция в миреЮ а то многие тут писали, что только России и нужны товары из Беларуси..
А кто в этом государстве захочет в ЕС? у них и так все отлично, чисто, дороги целые, безопасно на улицах, законопослушные, рабочие места есть, лечение, социальная защита, все у них как и в Европе. Это наши все хотят себе такое же, у самих мозгов нет, вот и думают, что, войдя в ЕС у нас тут молочные реки затекут.
росія - це завжди політична залежність
Україна вже це проходила
І всі економічні зв’язки з росією ’підв’язані’ під політичні
І росія рано чи пізно починає шантажувати економічно (зростанням цін на енергоносії, закриттям ринків,...)
Тому чим швидше д-ва стає незалежною від росії економічно - тим краще.
п.с.На сайті МАЗа пишуть, що експортують продукцію в 45 країн
Jhenya_Sh 20 сентября 2020
Ответ дляviter33
Тому що видобувна компанія платить за видобутий газ не Іванову, Петрову і всім решта 40 млн. українцям, а в держ бюджет (ренту)
А потім доставляє та ще й сплачує ПДВ 20%
Так, разберемся,причем тут Иванов или Петров? за добычу газа платит газодобывающая компания государству ренту. Ей это невыгодно, мало того, она же хочет за разработки и зарплату рабочих еще что-то получить. Иначе кто будет работать себе в убыток? Обслуживание газотранспортных сетей тоже требует средств. Так вот, эти расходы люди готовы оплачивать. Но уже непосредственно сами кубы газа, раз они собственность народа, должны быть бесплатны, или хотя бы за чисто символическую стоимость.

Почему мы платим рыночную стоимость за газ? еще раз этот вопрос задам )))
Расход газа на население посчитать можно, счетчики есть у очень многих, у кого нет, тем по количеству прописанных считают. Если люди превышают потребление добытого украинского газа, то пересчитать и пропорционально раскидать на людей можно элементарно быстро. Сейчас все компьютеризировано.
В чем проблема?
Посудомойка 20 сентября 2020
Ответ дляviter33
Зросли, але це не залежить від президента/уряду/ВР
Зараз економіки всього світу скорочуються (коронавірус і його наслідки), так що не до зростання доходів
Ну как же не до зростання, ведь у вас возросли?
viter33 20 сентября 2020
Ответ дляПосудомойка
Ну как же не до зростання, ведь у вас возросли?
Якщо б не було кризи - зросли б іще більше))
Я обслуговую бізнеси, якщо йде зростання - мої доходи теж зростають.
Jhenya_Sh 20 сентября 2020
Ответ дляviter33
росія - це завжди політична залежність
Україна вже це проходила
І всі економічні зв’язки з росією ’підв’язані’ під політичні
І росія рано чи пізно починає шантажувати економічно (зростанням цін на енергоносії, закриттям ринків,...)
Тому чим швидше д-ва стає незалежною від росії економічно - тим краще.
п.с.На сайті МАЗа пишуть, що експортують продукцію в 45 країн
Россия нас шантажировала до Ющенко? а до Порошенко? не шантажировала, интересно, почему? потому что не было кучки идиотов, желающих в Европу. Вместо того, чтобы туда переехать, они решили перетащить всю страну. А у людей спросили? Людей, которые работают на фирмах, ориентированных на Россию?
эти люди потеряли средства к существованию.
Никто не мешал все эти годы развивать экономические связи с Европой, чтобы разрыв с Россией был безболезненным. Но нет, сюда же зашли помощники из Европки, надо же печеньки отрабатывать. Вот и получился майдан на кучке проплаченных и массовке из наивных романтиков.
viter33 20 сентября 2020
Ответ дляJhenya_Sh
Так, разберемся,причем тут Иванов или Петров? за добычу газа платит газодобывающая компания государству ренту. Ей это невыгодно, мало того, она же хочет за разработки и зарплату рабочих еще что-то получить. Иначе кто будет работать себе в убыток? Обслуживание газотранспортных сетей тоже требует средств. Так вот, эти расходы люди готовы оплачивать. Но уже непосредственно сами кубы газа, раз они собственность народа, должны быть бесплатны, или хотя бы за чисто символическую стоимость.

Почему мы платим рыночную стоимость за газ? еще раз этот вопрос задам )))
Расход газа на население посчитать можно, счетчики есть у очень многих, у кого нет, тем по количеству прописанных считают. Если люди превышают потребление добытого украинского газа, то пересчитать и пропорционально раскидать на людей можно элементарно быстро. Сейчас все компьютеризировано.
В чем проблема?
Сорі, я зараз фізично не маю часу пояснювати політику ціноутворення на газ)) Це довго.
Ключове:
1) видобувна компанія викачує газ, несе всі витрати по видобуванню ( в т.ч. розвідка. рента, з/п, видобування, транспортування,..)
2) ціна імпортного газу урівняна з вітчизняним (щоб не було зловживань як колись - коли для населення була низька (соціальна) ціна, для промисловості - висока. Тоді ’списували’ завищені кількості споживання на населення (бо далеко не у всіх є лічильники і цей дешевий газ нелегально перепродували промисловості . Щоб такого не було - і урівняли ціни
Jhenya_Sh 20 сентября 2020
Ответ дляviter33
Сорі, я зараз фізично не маю часу пояснювати політику ціноутворення на газ)) Це довго.
Ключове:
1) видобувна компанія викачує газ, несе всі витрати по видобуванню ( в т.ч. розвідка. рента, з/п, видобування, транспортування,..)
2) ціна імпортного газу урівняна з вітчизняним (щоб не було зловживань як колись - коли для населення була низька (соціальна) ціна, для промисловості - висока. Тоді ’списували’ завищені кількості споживання на населення (бо далеко не у всіх є лічильники і цей дешевий газ нелегально перепродували промисловості . Щоб такого не було - і урівняли ціни
Я это слышала ))) но это вообще нормально, что у нас так произошл? то есть, ради того, чтобы уничтожить схемы, нагнули все население, которое является собственником этого газа )))) вам самому не смешно? это вместо того, чтобы убрать ’списывальщиков’ и посадить их в определенные места. Вот как у нас все сделалось. Это же так по-европейски )))
viter33 20 сентября 2020
Ответ дляJhenya_Sh
Россия нас шантажировала до Ющенко? а до Порошенко? не шантажировала, интересно, почему? потому что не было кучки идиотов, желающих в Европу. Вместо того, чтобы туда переехать, они решили перетащить всю страну. А у людей спросили? Людей, которые работают на фирмах, ориентированных на Россию?
эти люди потеряли средства к существованию.
Никто не мешал все эти годы развивать экономические связи с Европой, чтобы разрыв с Россией был безболезненным. Но нет, сюда же зашли помощники из Европки, надо же печеньки отрабатывать. Вот и получился майдан на кучке проплаченных и массовке из наивных романтиков.
ВІд Ющенко (2004) - почався активний шантаж (згадайте газові переговори).
До Ющенка Кучма ще якось тримався на ’старих зв’язках’, якщо не брати до уваги Тузлу і т.п.
Звісно, треба було переорієнтовувати виробництва на Європу ( в т.ч. робити їх менш енергозатратними), але нашим олігархам вигідніше було пентхаузи в Лондоні купувати і футбольні команди, ніж модернізовувати виробництва. Тому і виробництва ’накривалися’, бо росія продукцію на свої ринки не пускає, а в світі - неконкурентні.
Проня_Прокоповна 20 сентября 2020
Ответ дляviter33
Я стояв за те, щоб Янукович (який різко змінив політику на проросійську) не став (не залишився) правителем України і не приєднав (політично та економічно) Україну до рф і щоб він не відчував себе повноправним господарем країни
Так, ця мета була досягнута.
А как же Крым и восток,они там ведь, получается все наоборот?
Так что только насчёт Януковича получилось,но никак не с РФ
Проня_Прокоповна 20 сентября 2020
Ответ дляviter33
На стріляв
після роботи їздив туди
бруківку розбирав, барикади будували
А строили новую брусчатку или только разбирали?
viter33 20 сентября 2020
Ответ дляПроня_Прокоповна
А строили новую брусчатку или только разбирали?
Я довго працював в дорожньому будівництві.
Покласти бруківку - недорого, дуже недорого.
Тим більше, вона не була знищена.
А реально ’під руками’ більше не було нічого.
viter33 20 сентября 2020
Так, сорі, всім вдалого дня, багато роботи !!!
автор ЖивунаБагамах 20 сентября 2020
Так, панове, мне хозяева перестали платить за тему, тк вы ее завели не в ту степь! Закрываю