Бутылка с банками• 24 сентября 2020

Ebay хто купує на постійній основі зайдіть

Там зараз якісь непонятки ебей і пейпел. Чим оплачувати? А то купляю там років 12, а цього року пишуть що переходить на інші оплати, але ніяка оплата не працює тут в нас.
Лама_мама• 24 сентября 2020
Как давно это у вас?
Голодаю• 24 сентября 2020
А что вы там покупаете ?тоже интересно ,но для меня сама система вообще непонятна
автор Бутылка с банками • 24 сентября 2020
Ответ дляЛама_мама
Как давно это у вас?
Мімяць- півтори. Підтримка ебей каже, що хоче до 21 року зробити максимум ебею без пейпелу. Деякі лоти оплачуються,інші ні.
Ответ дляГолодаю
В основному техніку і костетику
dar.linG• 26 мая 2021
Ответ дляБутылка с банками
В основному техніку і костетику
автор , якщо не важко напишіть в особисті повідомлення . Дещо хочу у Вас запитати про покупки на ібей