29 сентября 2020

Я, він і його сестра

Доброго дня! Дівчата, можливо серед вас є психологи, які допоможуть мені розібратися в певній ситуації. А можливо в когось була така ж: сестра рідна мого чоловіка (незаміжня, без дітей. 31 рік.)дуже часто у моїй присутності і в присутності мого чоловіка, а іноді і в присутності їхніх батьків часто розповідає, як її подружки (2-3) заміжні дуже піклуються про своїх чоловіків. Про те, як вони за ними доглядають гарно, як вони їм все випікають дуже смачне, готують, як говорять слова, які потрібно говорити чоловікові для того, щоб його стимулювати на великі звершення. Завжди в таких ситуаціях я себе починаю відчувати некомфортно. Можливо саме із-за цього, що я доволі самокритична і розумію, що я не відповідаю повністю тим розповідям про майстерність тих жінок. Я звісно, не кажу, що я не доглядаю за своїм чоловіком, як дружина. Я готую, перу, прибираю квартиру, прасую речі, в загальному веду всю домашню роботу так як цього вимагається від дружини-господарки дому. Я не є майстерною кондитеркою чи поварихою, але мої страви я готую всерівно смачними. Нехай не такими різноманітними, як готують її подружки. Можливо і в мотивації чоловіка я не така майстерна, як її подружки з її слів. В загальному : вона їх виставляє в ракурсі ідеальних жінок. Дає зрозуміти, що такі існують. І, можливо, що я не та, яку треба було обирати за дружину(ну останнє-це вже мої таракани-здогадки:)) і ще варто зауважити те, що мій чоловік дуже «мнітєльний» і я лише можу уявити, що твориться в нього в голові під час тих розповідей.
Так от, друзі, у мене є до Вас питання: навіщо вона це робить? Вона хоче показати, які в неї правильні подружки? Чи може вона мене хоче принизити в очах чоловіка, а іноді і її батьків? Я думаю в її 31 рік вона здатна зрозуміти свою нетактовність в розмові в нашій компанії. Тому я схиляюся більше до того, що вона це робить навмисно, щоб знецінити мій труд, як господині/дружини перед чоловіком.
Чи варто мені з нею про це поговорити? Чи може прийняти іншу тактику? Порадьте, будь ласка..
(мені 33 роки, в шлюбі вже 12 років. Є дитина 10 років).
мистерЛяпсус 29 сентября 2020
Пусть рассказывает что хочет. А у вас реально проблемы, если вы после 12 лет брака так остро на это реагируете.
Да Щас же 29 сентября 2020
Проблема в Вас, в Вашей самооценке.
Я не готовлю и не убираю. Считаю себя прекрасной женой и муж согласен.
Заюшка_хозяюшка 29 сентября 2020
Ну а вы расскажите, как мужья ваших подруг за ними ухаживают.
Я б уже спросила: Маша, что ты этими рассказами хочешь сказать? И дальше по ситуации...
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляДа Щас же
Проблема в Вас, в Вашей самооценке.
Я не готовлю и не убираю. Считаю себя прекрасной женой и муж согласен.
А хто ж тоді це робить замість Вас?
Дружная семейка 29 сентября 2020
Если бы муж искал кухарку, то женился бы на другой
Педиатор_я 29 сентября 2020
Вы...реально пытаетесь соответствовать стандартам???и кого то слушать????
Жабры жабы 29 сентября 2020
Сейчас бы слушать советы о семейной жизни от незамужней женщины
А кроме того, я бы её приствлила, что она сплетница и так себе подружка, раз рассказывает, что и как и у кого дома. Фу.
Да Щас же 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
А хто ж тоді це робить замість Вас?
Помощница
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну а вы расскажите, как мужья ваших подруг за ними ухаживают.
Я б уже спросила: Маша, что ты этими рассказами хочешь сказать? И дальше по ситуации...
Візьму на замітку. Дякую!
Единорог помог 29 сентября 2020
Расскажите, как ваши не замужние подружки, не могут найти мужчину, и вечно лезут в другие семьи .
Анонимарик 29 сентября 2020
Вам муж высказывает какие либо претензии?
Спортсменка28 29 сентября 2020
Автор, вы гоните. Если мужу все нравится, к чему эти заморочки?
Всех в сад 29 сентября 2020
Ото у вас разговоры, неужели нет более интересных тем?
Без комплексов 29 сентября 2020
Я бы спросила 31-летнюю сестру с улыбочкой:Машуня, а ты когда замуж то уже выйдешь, да нас пирогами всякими угостиш?
Колдунья-вещунья 29 сентября 2020
Навіщо Вам та дика курка. Вона завуальованно самооцінку занижує. В топку її безглузді балачки))
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляДа Щас же
Помощница
Значить ваш чоловік виріс в такій сім’ї, що там за норму, що жінка може мати помічницю/прибиральницю дому. Що жінку треба леліяти. І це круто! Та мій чоловік виріс в звичайній сільській сім’ї, де жінка увесь час на кухні чи на городі. Такий от стереотип. Мій чоловік нещодавно купив відносно дороге люксове авто. Каже, що мені. Та заявив, що батькам скаже, що він собі зробив подарунок на ДН, щоб тільки вони не побачили, як він мені догоджає
Комиссия50% 29 сентября 2020
Я б відповіла ’біднесенькі, та хай бог милує так впадати за чоловіком, в мене є й інші інтереси окрім бути служницею’. А ще б розповіла про так зване інстаграмне життя, де з виду все гарно, а насправді він гуляє або лубцює поки ніхто не бачить.
Одни_мысли 29 сентября 2020
Ну не любит она вас, смиритесь, не разрушайте свою жизнь. Просто гадости ей говорить тоже не виду смысла
Всех в сад 29 сентября 2020
Ответ дляБез комплексов
Я бы спросила 31-летнюю сестру с улыбочкой:Машуня, а ты когда замуж то уже выйдешь, да нас пирогами всякими угостиш?
Согласна, автор делает из мухи слона на ровном месте.
Пиу!Пиу! 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Значить ваш чоловік виріс в такій сім’ї, що там за норму, що жінка може мати помічницю/прибиральницю дому. Що жінку треба леліяти. І це круто! Та мій чоловік виріс в звичайній сільській сім’ї, де жінка увесь час на кухні чи на городі. Такий от стереотип. Мій чоловік нещодавно купив відносно дороге люксове авто. Каже, що мені. Та заявив, що батькам скаже, що він собі зробив подарунок на ДН, щоб тільки вони не побачили, як він мені догоджає
это не от села зависит, а от вашего мужа и его личности.
мой из села, купил мне аутлендер и ни от кого не скрывает))
Бесстыдница 29 сентября 2020
Люди, у которых отсутствует своя личная жизнь, лезут в чужую. Онраничивайте с ней общение, переводите на шутку ее слова: ой, такие подруги у тебя хорошие, еще и брату повезло с женой)
А вообще она глупая тетка, на которую вы остро реагируете
Вам телефонограмма 29 сентября 2020
Ты Маша записывай рецепты и мотивации, выйдешь замуж - пригодиться! - и так после каждого разговора.
Или - с подругами понятно, а у тебя Маша как дела?
почему вы решили, что она хочет вас обесценить? Может у нее просто рассказать больше нечего как только о жизни подруг.
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляАнонимарик
Вам муж высказывает какие либо претензии?
Іноді так. Лише по кухні. По квартирі все ок. Він мене хоче бачити майстерною пекарною, кондитером, поварихою. Я готую іноді смаколики, але бачу, що серце до цього в мене не лежить. А він це хоче на постійній основі
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляСпортсменка28
Автор, вы гоните. Если мужу все нравится, к чему эти заморочки?
Не впевнена, що йому все подобається. Тому й така невпевнена я
КрытыхРынков 29 сентября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну а вы расскажите, как мужья ваших подруг за ними ухаживают.
Я б уже спросила: Маша, что ты этими рассказами хочешь сказать? И дальше по ситуации...
Нет, там надо прямо в лоб :’Маша, где твой, которому нужно варить и воодушевлять на подвиги, как подружки?’
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляВсех в сад
Ото у вас разговоры, неужели нет более интересных тем?
Проходить повз в такому випадку
Цветок Мира 29 сентября 2020
На меня бы такие басни не подействовали))
Скажите-Фекла, так пора переходить от теории к практике, когда ты нас порадуешь своим замужеством, когда мы сможет всю описанную тобой заботу о мужике лицезреть воочию?)))
пАлАвинкА 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Значить ваш чоловік виріс в такій сім’ї, що там за норму, що жінка може мати помічницю/прибиральницю дому. Що жінку треба леліяти. І це круто! Та мій чоловік виріс в звичайній сільській сім’ї, де жінка увесь час на кухні чи на городі. Такий от стереотип. Мій чоловік нещодавно купив відносно дороге люксове авто. Каже, що мені. Та заявив, що батькам скаже, що він собі зробив подарунок на ДН, щоб тільки вони не побачили, як він мені догоджає
капец какой-то)
а записал на кого?:)))))))
а вообще в семейной жизни он придерживается такого же мнения, как родители? или в остальном все нормально?
по теме: можете ей сказать: Галочка, ну прекрасно, что у тебя такой пример перед глазами. Когда наконец-то выйдешь замуж, будешь знать, как нужно вести себя с мужем:)))
Одни_мысли 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Значить ваш чоловік виріс в такій сім’ї, що там за норму, що жінка може мати помічницю/прибиральницю дому. Що жінку треба леліяти. І це круто! Та мій чоловік виріс в звичайній сільській сім’ї, де жінка увесь час на кухні чи на городі. Такий от стереотип. Мій чоловік нещодавно купив відносно дороге люксове авто. Каже, що мені. Та заявив, що батькам скаже, що він собі зробив подарунок на ДН, щоб тільки вони не побачили, як він мені догоджає
Ну, там вся семья такая, вам просто завидуют, дистанцируйтесь и попросите мужа меньше его родителям и сестре рассказываь о доходах, покупках и тп
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляБез комплексов
Я бы спросила 31-летнюю сестру с улыбочкой:Машуня, а ты когда замуж то уже выйдешь, да нас пирогами всякими угостиш?
Заміжжя-це дуже Болюча тема. Боюся, що і чоловік мій і їхні батьки мене зацькують