29 сентября 2020

Я, він і його сестра

Доброго дня! Дівчата, можливо серед вас є психологи, які допоможуть мені розібратися в певній ситуації. А можливо в когось була така ж: сестра рідна мого чоловіка (незаміжня, без дітей. 31 рік.)дуже часто у моїй присутності і в присутності мого чоловіка, а іноді і в присутності їхніх батьків часто розповідає, як її подружки (2-3) заміжні дуже піклуються про своїх чоловіків. Про те, як вони за ними доглядають гарно, як вони їм все випікають дуже смачне, готують, як говорять слова, які потрібно говорити чоловікові для того, щоб його стимулювати на великі звершення. Завжди в таких ситуаціях я себе починаю відчувати некомфортно. Можливо саме із-за цього, що я доволі самокритична і розумію, що я не відповідаю повністю тим розповідям про майстерність тих жінок. Я звісно, не кажу, що я не доглядаю за своїм чоловіком, як дружина. Я готую, перу, прибираю квартиру, прасую речі, в загальному веду всю домашню роботу так як цього вимагається від дружини-господарки дому. Я не є майстерною кондитеркою чи поварихою, але мої страви я готую всерівно смачними. Нехай не такими різноманітними, як готують її подружки. Можливо і в мотивації чоловіка я не така майстерна, як її подружки з її слів. В загальному : вона їх виставляє в ракурсі ідеальних жінок. Дає зрозуміти, що такі існують. І, можливо, що я не та, яку треба було обирати за дружину(ну останнє-це вже мої таракани-здогадки:)) і ще варто зауважити те, що мій чоловік дуже «мнітєльний» і я лише можу уявити, що твориться в нього в голові під час тих розповідей.
Так от, друзі, у мене є до Вас питання: навіщо вона це робить? Вона хоче показати, які в неї правильні подружки? Чи може вона мене хоче принизити в очах чоловіка, а іноді і її батьків? Я думаю в її 31 рік вона здатна зрозуміти свою нетактовність в розмові в нашій компанії. Тому я схиляюся більше до того, що вона це робить навмисно, щоб знецінити мій труд, як господині/дружини перед чоловіком.
Чи варто мені з нею про це поговорити? Чи може прийняти іншу тактику? Порадьте, будь ласка..
(мені 33 роки, в шлюбі вже 12 років. Є дитина 10 років).
показать весь текст
Чупокабра 29 сентября 2020
я б теж їй розказала пару історій про самотніх знайомих, які не мають чим зайнятись і живуть чужим життям замість власного. Наразі є такі сім´ї дійсно де люди так тісно зв´язані психологічно, що не відчувають себе повноцінними особистостями. Тому ходять і шкодять.
Девушка Прасковья 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Заміжжя-це дуже Болюча тема. Боюся, що і чоловік мій і їхні батьки мене зацькують
Треба вчитися посилати всіх на... в думках, а можна і не в думках). Розслабтеся. Думайте про себе в першу чергу. Дивно що ви це не зрозуміли за 10 років. Я теж не така господарка для своїх рідних як їм би хотілося. Мене це іноді дратує, але цькування не боюся. Хай спробують тільки.
Сундучок с каникулами 29 сентября 2020
Ответ длямистерЛяпсус
Пусть рассказывает что хочет. А у вас реально проблемы, если вы после 12 лет брака так остро на это реагируете.
+1
Xвостокрутелка 29 сентября 2020
Ответ дляОдни_мысли
Это и есть гадости, кот к конфликту приведут, ну вот автор говорит- а когда ты замуж выйдешь и тп? Слово за слово, булет срач
Ой, можно так сказать что и обтекать будет и не пикнет.

Например, ой все так классно, ты такая золовочка уже подкованная, на примерах подруг своих, что завидую я твоему мужу, как жеж ты голубочка лелеять будешь его, и когда ж это то случится, ну вот тогда и поговорим по женски, посплетнтчаем всласть...

Или например - а подружки советов не дают, как так удачно замуж то выйти, вот же морды хитромордые, поскакали и хвастаются, пусть лучше про секреты то обольщения расскажут, чтоб и тебе родненькая самой то не куковать и подружек всех за пояс заткнуть, показать им безруким как надо мужа то любить.... А то что ж такая то умненькая и кукуешь одна, ой как жаль как жаль
Xвостокрутелка 29 сентября 2020
Ответ дляЧупокабра
я б теж їй розказала пару історій про самотніх знайомих, які не мають чим зайнятись і живуть чужим життям замість власного. Наразі є такі сім´ї дійсно де люди так тісно зв´язані психологічно, що не відчувають себе повноцінними особистостями. Тому ходять і шкодять.
Да, кстати идея, начинайте в её присутствии рассказывать про одиноких, вот замуж не вышла, кукует сама, хоть такая умная и все знает и накуй никому не нужна.

А если претензии начнутся. Что тема больная и сестра на свой счёт принимает, мило улыбаясь скажете, что Вы ж её рассказы как надо мужа ублажать на свой счёт не принимали, слушали и улыбались, с чего бы сестрице тогда обижаться. А вообще с глазу на глаз сестре скажите, ещё раз при Вас начнёт рассказывать как надо, Вы в долгу не останете ь и пусть идёт на йух со своими рассказами. Её такую подкованную никто замуж не берет, вот пусть и не кудахчет. А когда она замуж выйдет, регулярно будете её при её муже критиковать, что недостаточно крепко его целует в задницу.
Кудряшка Сью 29 сентября 2020
Скажите ей пусть умничает когда сама хоть раз замужем побудет, а то ведётся на рассказы подружек как наивное дитя.
Я_уеду_жить_в_Лондон! 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
А хто ж тоді це робить замість Вас?
все от того, что у вас в голове и как вы это преподносите) я заткнула сестру мужа просто готовкой, а потом тем как я отношусь к родителям и + ко всему я мама 3 деток, которая умная, зарабатывает и следит за собой ( занимаюсь спортом) дети ухожены, муж мотивирован не рассказами сестры, а моими стараниями, и - если кто рявкнет, любого заткну) потому, что я это я! кому не нравится все на..... В хате периодически бардак, муж сам орет, что нужно отдыхать и сам помогает (еестестно при моих мотивациях) И знаете что, мужчина успешен при грамотной бабе и это 100%, не заезженной на том, что приготовить, а при той которая успешна и просто уверенна в себе. Больше вам уверенности и пошлите сестру мысленно, и красиво поверните + в свою сторону. Не сидите со своей уборкой, реализуйтесь и ставьте себя и будет вам счастье
Я_уеду_жить_в_Лондон! 29 сентября 2020
Ответ дляВсех в сад
Ото у вас разговоры, неужели нет более интересных тем?
а знаете как оно иногда в душеньку плюнули, как серпом по яйц..м Хотя я женщина и то зачастую хочется лицо подправить таким, кто критикует любого не делая все этого
Мечты сбываются 29 сентября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну а вы расскажите, как мужья ваших подруг за ними ухаживают.
Я б уже спросила: Маша, что ты этими рассказами хочешь сказать? И дальше по ситуации...
Ага, или бери пример, может замуж возьмёт кто))
Люблю Украину 29 сентября 2020
Я бы ответила ’Ты, наверное, именно поэтому и одна до сих пор, да ? Не готова кухаркой и уборщицей круглосуточной быть ?’))))
Бегущаяпо 29 сентября 2020
а вы в свои 33года не можете заурыть ей рот?
Слабый пол 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Мене теж дратує! Раніше вона телефонувала так часто! І лише для того, щоб поскаржитися на здоров’я і на роботу. Задовбало! Я показала, що мені не цікаво і перестала їй телефонувати у відповідь. Вона зауважила, що моя активність знизилася і тепер я ВІЛЬНА від тих песимістичних розмов. То ж ми з нею зараз спілкуємося дуже рідко.
А вчора було її ДН. І розмова про подруг саме вчора була в котрий раз! Тож огризнутися можливості не було. Якось не красиво в її свято
Не обращайте внимание, этого она и добивалась,чтобы вас при всех зацепить и посмотреть на вашу реакцию.
А я даже на день рождения не хожу, раньше звонила и поздравляли ее,а теперь обхожусь смс по Вайберу кратко.
Закидай меня камнями 29 сентября 2020
скажите,что вам не интересно слушать,как живут ее подруги.Вам ваша жизнь более интересна.Предложите сменить тему
Закидай меня камнями 29 сентября 2020
Ответ дляПростоБелка
а всего лишь нужно было посочувствоваит ей, и сказать, что вам с мужем повезло больше
Я б тоже сказала,что не люблю готовить и убирать.Мне с мужем больше повезло,чем ее подругам.И очень важно жить своей жизнью, говорить то ,что чувствуешь , а не по книжке или как у кого-то там
Просто каралева 30 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Візьму на замітку. Дякую!
а ви їй у відповідь скажіть, що даєте йому такий секс і робите такий мінет, що чоловікам її подружок і не снилося!