29 сентября 2020

Безпліддя. Що далі?

Думаю, я тут не одна така. Порадьте.. чи підтримайте.. чи є світло у кінці тунелю?

Є син 10 років. Завмерла вагітність 3 роки тому. Після завмерлої завагітніти не вдається. Чоловіка перевірили. Гормони в нормі. Труби перевірила, прохідні. Зробили гістероскопію (була підозра на ендометрит) - все добре. Нема до чого навіть приколупатися, чому вагітності немає? Який наступний крок? Де ще шукати причину?
Глаза_в_3_карата 29 сентября 2020
Овуляция есть?
Клин_Кляйн 29 сентября 2020
Резус плюс или минус?
vombatik 29 сентября 2020
эко
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Овуляция есть?
Так, овуляції є, регулярна
графиняВишенка 29 сентября 2020
сур
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
Резус плюс или минус?
У мене і чоловіка -
МамОмужа 29 сентября 2020
Гормоны проверили, какие именно?
Сама не знаю 29 сентября 2020
Джамиля Родибио – напишите ей в Инстаграме
Едимнаморе 29 сентября 2020
Ответ дляграфиняВишенка
сур
Дур
Вытворунка 29 сентября 2020
Идите к репродуктологу. Подстимулируют и получится.
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляМамОмужа
Гормоны проверили, какие именно?
Перевірила всі по списку, які давала гінеколог. Зараз вам не напишу конкретно
Снегурочко 29 сентября 2020
Расслабиться и отпустить ситуацию.
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляВытворунка
Идите к репродуктологу. Подстимулируют и получится.
От пішла.. вона була впевнена, що причина саме в ендометрії, призначила гістероскопію. іду до неї через тиждень, будемо далі думати..
Клин_Кляйн 29 сентября 2020
Ответ дляКатастрофа
У мене і чоловіка -
Вам, после замершей, должны были предложить уколоть укол (название не помню, сейчас поищу)
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляСнегурочко
Расслабиться и отпустить ситуацию.
Та вже й так були досить розслаблені.. вже, думаю, пора напрягатися.. бо й вік піджимає
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
Вам, после замершей, должны были предложить уколоть укол (название не помню, сейчас поищу)
Нічого не пропонували, не кололи
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
Вам, после замершей, должны были предложить уколоть укол (название не помню, сейчас поищу)
У нас обох -, тому конфлікту не повинно бути
західний_діалект 29 сентября 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
Вам, после замершей, должны были предложить уколоть укол (название не помню, сейчас поищу)
Иммуноглобулин. Но его колят если у женщины минус, мужчины плюс
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ длязахідний_діалект
Иммуноглобулин. Но его колят если у женщины минус, мужчины плюс
В обох -
Кнопус 29 сентября 2020
Ответ дляКатастрофа
Так, овуляції є, регулярна
ви регулярно ходили на УЗД щоб підтвердити овуляцію? Чи один-два рази подивились?
Клин_Кляйн 29 сентября 2020
Ответ дляКатастрофа
В обох -
Мне говорили, что женщинам с отрицательным всем предлагают уколоть, если планируете в будущем ребёнка.
Кашка-маняшка 29 сентября 2020
Ответ дляСама не знаю
Джамиля Родибио – напишите ей в Инстаграме
Вы в своем уме эту шарлатанку советовать...
Кнопус 29 сентября 2020
І ще важливо: серед аналізів ви здавали АМГ? Який у вас вік? Буває, що овуляції регулярно, а АМГ низький - це може вказувати що яйцеклітини не повноцінні, вже вичерпан резерв (або майже вичерпан).
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляКнопус
ви регулярно ходили на УЗД щоб підтвердити овуляцію? Чи один-два рази подивились?
Тричі була на фолікулометрії. Крім того, відчуваю її дуже добре. Ще кілька разів була в гінеколога на огляді та узд, підтверджувала, що овуляції вже відбулась або от-от буде
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляКнопус
І ще важливо: серед аналізів ви здавали АМГ? Який у вас вік? Буває, що овуляції регулярно, а АМГ низький - це може вказувати що яйцеклітини не повноцінні, вже вичерпан резерв (або майже вичерпан).
Вік 34, не здавала ще АМГ
Бауди на ауди 29 сентября 2020
чоловік той самий, що й батько дитини? чи другий чоловік?
Кнопус 29 сентября 2020
Ответ дляКатастрофа
Тричі була на фолікулометрії. Крім того, відчуваю її дуже добре. Ще кілька разів була в гінеколога на огляді та узд, підтверджувала, що овуляції вже відбулась або от-от буде
наприклад, от-от буде, може насправді вилитись в фолікулярну кісту - це фізіологічно, вона зникає з КД. Або ЯК не вийшла, овуляція відбулася ’підкапсульно’ варіантів багато.
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляКнопус
наприклад, от-от буде, може насправді вилитись в фолікулярну кісту - це фізіологічно, вона зникає з КД. Або ЯК не вийшла, овуляція відбулася ’підкапсульно’ варіантів багато.
Фолікулометрія зауважень не мала, тому причину тут не шукаємо.
автор Катастрофа 29 сентября 2020
Ответ дляБауди на ауди
чоловік той самий, що й батько дитини? чи другий чоловік?
Чоловік один. Проблем із зачаттям обидва рази не було.
Томатико 29 сентября 2020
Ответ дляБауди на ауди
чоловік той самий, що й батько дитини? чи другий чоловік?
тоже хотела спросить. У моей знакомой в первом браке девочка, потом в этом же браке несколько беременностей не выносила, на этой почве развелись, во втором браке ей уже около 40 лет, родила двух мальчиков здоровых, погодки, счастлива безмерно. У ее первого мужа во втором браке (он тоже женился) детей не получилось.