20 октября 2020

Шоумен Притула. Думаете правда ??

Бывшая супруга шоумена Сергея Притулы Юлия Андрейчук дважды подавала заявления в полицию после побоев со стороны мужа. Последний раз дело дошло до суда, это было уже после развода и ситуацию замял новый родственник Притулы — Виталий Хомутынник. Представляем Вашему вниманию эксклюзивное интервью госпожи Андрейчук порталу Zirki.info.
— Здравствуйте. Во-первых, очень благодарна Вам за то, что откликнулись на мое письмо. Множество изданий отказалось от встречи и публикаций из-за нежелания «иметь проблемы». Наверное не хотели ссориться с Хомутынником или Коломойским, или еще кем-то. Много кого называют. Не знаю, кто еще сейчас вкладывает миллионы в моего бывшего супруга. Почему именно сейчас? Знаете, каждый день, когда я прохожу мимо рекламных бордов Сергея «Киев без напрягов», меня едва ли не выворачивает наружу. Я жила долгие годы в страхе перед новым приступом агрессии мужа, постоянно слушала его упреки, ложь и жалобы на нехватку денег. А теперь Сергей смотрит на меня с плакатов, улыбаясь. Киев без напрягов, говорите? Что б тебя…
показать весь текст
Бабушка-байкерша 20 октября 2020
Ответ дляРозаЛюксен
Так сейчас электорат будет семейное белье Притулы трусить, а до ’делов’ остальных дела не будет. Вот и весь смысл
Ой да прям. Поговорим часик и забудем. Тоже мне Хфигура.
olyagol 20 октября 2020
Ответ дляРозаЛюксен
Так сейчас электорат будет семейное белье Притулы трусить, а до ’делов’ остальных дела не будет. Вот и весь смысл
Да нууу, я вот выйду из этой темы и забуду про него. Кому там его белье надо?))
Ilona Kolesnyk 20 октября 2020
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Она призналась, что терпела до последнего и не подавала на развод. Он произошел по инициативе Сергея Притулы после того, как он ’нашел богатую и успешную невесту’.
Коли він найшлв нову дружину у його колишньої вже дитина від іншого чоловіка була. Скільки можна цей брєд постить?
Гжегож Бженчишчикевич 20 октября 2020
Ответ дляIlona Kolesnyk
Коли він найшлв нову дружину у його колишньої вже дитина від іншого чоловіка була. Скільки можна цей брєд постить?
библиограф притулы пожаловал? это отрывок из свежайшего интервью экс-жены Притулы, так что следите за своим бредом лучше
Сиамская сороконожка 20 октября 2020
Терпеть не могу этого лимитчика понаехавшего . Бедный Киев , если оно пролезает
Улыбчик 20 октября 2020
Ответ дляАнтиТанкист
Фу терпеть его не могу, козляра он редкостная по морде видно
Согласна. Конч...й приспособленец, уже про войну и не вспоминает, теща сбила людей, зять замял, возможно он тоже прется в политику как технический кандидат
vihola 20 октября 2020
Якщо неправда. Повинно вийти спростування.
Може там образа що відібрав сина.
А якщо мама бачиться з сином скільки хоче, безперешкодно, проти неї дитину не налаштовують.
То не бачу сеансу це все вивалювати, навіть якщо і правда. Бо чим краще татові, тим краще їхній дитині . І навпаки.
Ноу коммент 20 октября 2020
http://navarti.in.ua/1026279-sergij-prytula-ya-ne-...

Сергій Притула вважає останнє інтерв’ю своєї колишньої дружини Юлії Андрійчук підступами ворогів. Також шоумен здогадується, хто саме намагався нашкодити його іміджу і чому. Далі наводимо заяву Сергія Притули:“Інформація, що з’явилася вчора, про моє особисте життя має мало спільного з реальністю. Так, у нас з Юлею були сварки. Іноді траплялися досить неприємні інциденти, як і в будь-який інший сім’ї. Далі. Дійсно вона отримувала деякі гроші. Їх завозив не водій Віталія Хомутинніка, а мій водій. Ці гроші я передавав, як допомогу рідній людині, ні про яку плату за мовчання мови не йшло», зазначає Сергій Притула.
“Що стосується тілесних ушкоджень та домашнього насилля. Одного разу під час скандалу Юля впала і вдарилася головою об раковину на кухні. Я сам надавав їй першу допомогу і точно не піднімав руку на дружину. Це була випадковість, На щастя, ніяких серйозних наслідків. Багато хто скаже, що диму без вогню не буває, але запевняю вас — я не деспот і домашнє насильство — це не про мене», запевняє Сергій Притула.

“Хочу відзначити окремо, що вуха цього інтерв’ю стирчать з КМДА. Думаю, що пасаж про симпатію моєї колишньої до “справжнього чоловіка” Віталія Кличка говорить сам за себе. Смішно було читати про розчинну каву і нібито мою жадібність. Так, я економна людина з дитинства так виховували. І п’ю часто розчинну каву. Мені це не здається злочином. Загалом все шито білими нитками. Піарники чинного мера злякалися моєї популярності. Вивертають назовні брудну білизну з минулого. Знову згадують мого родича Хомутинніка. Хоча, я не раз говорив, що поважаю Віталія Юрійовича, як бізнесмена, але не поділяю його політичних поглядів. Спільного бізнесу з Хомутинніком не маю і мати ніколи не буду. Далі виправдовуватися не має ніякого сенсу, хто хоче вірити в погане, нехай вірить. Вороги нашого міста, стурбовані тим, щоб і далі красти на своїх місцях, використали інтимні подробиці мого життя з колишньою дружиною. Вони намагалися здійняти скандал на рівному місці. Це низько і підло”, резюмував Сергій Притула.
zhe-maria 20 октября 2020
’Весті’ проросійська прмийна яма, яка обливає лайном всіх, хто тільки має проукраїнську позицію.
Певно Притула починає набирати популярність, рейтинг зростає, от і почалася ’чорнуха’ проти нього.
Джинцы на Флиси 20 октября 2020
Ответ дляУкраиночка
И что ’нельзя прощать’, поняла в аккурат перед самыми выборами:) А перед этим 5 тыс долларов взяла за забранное заявление). Не знаю, бил ли Притула ее или не бил, возможно, и бил. Но тогда 5 тыс устроило, хотя ’нельзя прощать’, и сейчас барышне, видать, денег пообещали за огласку, и наверняка поболее пяти тысяч:)
Ну и правильно сделала.
Ей надо жить.
Не вы же её содержете.
Не вам и судить.
Срочнокпсихологу 20 октября 2020
Я не верю, прямо за волосы, и об раковину, что за бред?
Ilona Kolesnyk 20 октября 2020
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
библиограф притулы пожаловал? это отрывок из свежайшего интервью экс-жены Притулы, так что следите за своим бредом лучше
При чому тут це? Але байці про те, що Притула кинув дружину заради іншої років 5.
Джинцы на Флиси 20 октября 2020
Ответ дляЛика-прилипка
Не верю.
Возможно, домашний типа в психологическом плане, унижал, обесценивал и тд.
Но в такое физ. насилие не верю.
А верю в то, что ей хорошо заплатили за это ’интервью ’.
Все сделано с целью прихода к власти сами знаете кого, Виталика.
Это грязные пиар ходы, в 21 веке ничего удивительного. Рассчитана на то, чтоб эмоциональные люди пришли в шок и сказали ай-ай-ай.
Но голосовать за Притулу в любом случае бы не стала.
Хоть черный, хоть белый пиар.
Притулу и очернять особо не приходится.
Он и сам неплохо с этим справляется.
vihola 20 октября 2020
Ответ дляНоу коммент
http://navarti.in.ua/1026279-sergij-prytula-ya-ne-...

Сергій Притула вважає останнє інтерв’ю своєї колишньої дружини Юлії Андрійчук підступами ворогів. Також шоумен здогадується, хто саме намагався нашкодити його іміджу і чому. Далі наводимо заяву Сергія Притули:“Інформація, що з’явилася вчора, про моє особисте життя має мало спільного з реальністю. Так, у нас з Юлею були сварки. Іноді траплялися досить неприємні інциденти, як і в будь-який інший сім’ї. Далі. Дійсно вона отримувала деякі гроші. Їх завозив не водій Віталія Хомутинніка, а мій водій. Ці гроші я передавав, як допомогу рідній людині, ні про яку плату за мовчання мови не йшло», зазначає Сергій Притула.
“Що стосується тілесних ушкоджень та домашнього насилля. Одного разу під час скандалу Юля впала і вдарилася головою об раковину на кухні. Я сам надавав їй першу допомогу і точно не піднімав руку на дружину. Це була випадковість, На щастя, ніяких серйозних наслідків. Багато хто скаже, що диму без вогню не буває, але запевняю вас — я не деспот і домашнє насильство — це не про мене», запевняє Сергій Притула.

“Хочу відзначити окремо, що вуха цього інтерв’ю стирчать з КМДА. Думаю, що пасаж про симпатію моєї колишньої до “справжнього чоловіка” Віталія Кличка говорить сам за себе. Смішно було читати про розчинну каву і нібито мою жадібність. Так, я економна людина з дитинства так виховували. І п’ю часто розчинну каву. Мені це не здається злочином. Загалом все шито білими нитками. Піарники чинного мера злякалися моєї популярності. Вивертають назовні брудну білизну з минулого. Знову згадують мого родича Хомутинніка. Хоча, я не раз говорив, що поважаю Віталія Юрійовича, як бізнесмена, але не поділяю його політичних поглядів. Спільного бізнесу з Хомутинніком не маю і мати ніколи не буду. Далі виправдовуватися не має ніякого сенсу, хто хоче вірити в погане, нехай вірить. Вороги нашого міста, стурбовані тим, щоб і далі красти на своїх місцях, використали інтимні подробиці мого життя з колишньою дружиною. Вони намагалися здійняти скандал на рівному місці. Це низько і підло”, резюмував Сергій Притула.
Таки правда.
Гжегож Бженчишчикевич 20 октября 2020
Ответ дляIlona Kolesnyk
При чому тут це? Але байці про те, що Притула кинув дружину заради іншої років 5.
в теме речь о насилии, одна утверждает что было рукоприкладство, другой -опровергает. вы кто в этой истории, что смеете рассказывать что бред, а что нет
vihola 20 октября 2020
Ответ дляzhe-maria
’Весті’ проросійська прмийна яма, яка обливає лайном всіх, хто тільки має проукраїнську позицію.
Певно Притула починає набирати популярність, рейтинг зростає, от і почалася ’чорнуха’ проти нього.
Це проєвропейський Кличко до такого вдається?
Притула натякає, що він замовник.
бибизяна 20 октября 2020
Ответ для vihola
Якщо неправда. Повинно вийти спростування.
Може там образа що відібрав сина.
А якщо мама бачиться з сином скільки хоче, безперешкодно, проти неї дитину не налаштовують.
То не бачу сеансу це все вивалювати, навіть якщо і правда. Бо чим краще татові, тим краще їхній дитині . І навпаки.
А що малий справді живе з ним?
vihola 20 октября 2020
Ответ длябибизяна
А що малий справді живе з ним?
Писали вище. Я не в курсі.
Забыла что? 20 октября 2020
От прошмандовка)) жаба давить))
renata18 20 октября 2020
Ответ дляСавасави
Верю. В одном интервью, он говорил, что бил сына за то, что тот не понимал как уроки делать. Что ему стоит женщину ударить
Смотрела его интервью Маше Ефросининой,его родители тоже били постоянно,вот и у него такая же модель воспитания,видно что у него детская травма и обида на родителей,но это мое мнение)
СтелькаОТединицы 20 октября 2020
Ответ для vihola
Хіба в Притули є шанси на виборах?
Який сенс витрачатись на його антипіар?
Видимо, боятся, что история с комиками повторится)) Да и оговорочка, что голосовала бы за Кличко, не лишняя.
Грязные игры, грязный пиар! А может, алименты нормальные зажал, вот и ответочка.
Ilona Kolesnyk 20 октября 2020
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
в теме речь о насилии, одна утверждает что было рукоприкладство, другой -опровергает. вы кто в этой истории, что смеете рассказывать что бред, а что нет
А ви?
бибизяна 20 октября 2020
Добре памятаю, як після розлучення колишня дружина постійно рекламувала в себе на сторінці у фейсбуці самого Притулу, його концерти і всякі проектки і це після такого домашньо насилля? Не захищаю Притулу, ще те заздрісне і противне створіння, але з цим інтерв´ю щось явно не те. Можливо навіть самі між собою домовилися для піару.
Почемучечка 20 октября 2020
По нему видно, быдло классическое.
Дама_из_рекламы 20 октября 2020
Ответ дляАнтиТанкист
Фу терпеть его не могу, козляра он редкостная по морде видно
Скользкий такой и мерзкий
Фу прям
Как вижу,так тошнит и разговаривает так противно
Бабушка-байкерша 20 октября 2020
Ответ дляНоу коммент
http://navarti.in.ua/1026279-sergij-prytula-ya-ne-...

Сергій Притула вважає останнє інтерв’ю своєї колишньої дружини Юлії Андрійчук підступами ворогів. Також шоумен здогадується, хто саме намагався нашкодити його іміджу і чому. Далі наводимо заяву Сергія Притули:“Інформація, що з’явилася вчора, про моє особисте життя має мало спільного з реальністю. Так, у нас з Юлею були сварки. Іноді траплялися досить неприємні інциденти, як і в будь-який інший сім’ї. Далі. Дійсно вона отримувала деякі гроші. Їх завозив не водій Віталія Хомутинніка, а мій водій. Ці гроші я передавав, як допомогу рідній людині, ні про яку плату за мовчання мови не йшло», зазначає Сергій Притула.
“Що стосується тілесних ушкоджень та домашнього насилля. Одного разу під час скандалу Юля впала і вдарилася головою об раковину на кухні. Я сам надавав їй першу допомогу і точно не піднімав руку на дружину. Це була випадковість, На щастя, ніяких серйозних наслідків. Багато хто скаже, що диму без вогню не буває, але запевняю вас — я не деспот і домашнє насильство — це не про мене», запевняє Сергій Притула.

“Хочу відзначити окремо, що вуха цього інтерв’ю стирчать з КМДА. Думаю, що пасаж про симпатію моєї колишньої до “справжнього чоловіка” Віталія Кличка говорить сам за себе. Смішно було читати про розчинну каву і нібито мою жадібність. Так, я економна людина з дитинства так виховували. І п’ю часто розчинну каву. Мені це не здається злочином. Загалом все шито білими нитками. Піарники чинного мера злякалися моєї популярності. Вивертають назовні брудну білизну з минулого. Знову згадують мого родича Хомутинніка. Хоча, я не раз говорив, що поважаю Віталія Юрійовича, як бізнесмена, але не поділяю його політичних поглядів. Спільного бізнесу з Хомутинніком не маю і мати ніколи не буду. Далі виправдовуватися не має ніякого сенсу, хто хоче вірити в погане, нехай вірить. Вороги нашого міста, стурбовані тим, щоб і далі красти на своїх місцях, використали інтимні подробиці мого життя з колишньою дружиною. Вони намагалися здійняти скандал на рівному місці. Це низько і підло”, резюмував Сергій Притула.
Как мы и думали - бывшая написала правду, но ей за нее заплатили)
Бабушка-байкерша 20 октября 2020
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
в теме речь о насилии, одна утверждает что было рукоприкладство, другой -опровергает. вы кто в этой истории, что смеете рассказывать что бред, а что нет
Ну так себе опровергает. Сама упала во время ссоры и ударилась головой, ага.
Дама_из_рекламы 20 октября 2020
Ответ дляНоу коммент
http://navarti.in.ua/1026279-sergij-prytula-ya-ne-...

Сергій Притула вважає останнє інтерв’ю своєї колишньої дружини Юлії Андрійчук підступами ворогів. Також шоумен здогадується, хто саме намагався нашкодити його іміджу і чому. Далі наводимо заяву Сергія Притули:“Інформація, що з’явилася вчора, про моє особисте життя має мало спільного з реальністю. Так, у нас з Юлею були сварки. Іноді траплялися досить неприємні інциденти, як і в будь-який інший сім’ї. Далі. Дійсно вона отримувала деякі гроші. Їх завозив не водій Віталія Хомутинніка, а мій водій. Ці гроші я передавав, як допомогу рідній людині, ні про яку плату за мовчання мови не йшло», зазначає Сергій Притула.
“Що стосується тілесних ушкоджень та домашнього насилля. Одного разу під час скандалу Юля впала і вдарилася головою об раковину на кухні. Я сам надавав їй першу допомогу і точно не піднімав руку на дружину. Це була випадковість, На щастя, ніяких серйозних наслідків. Багато хто скаже, що диму без вогню не буває, але запевняю вас — я не деспот і домашнє насильство — це не про мене», запевняє Сергій Притула.

“Хочу відзначити окремо, що вуха цього інтерв’ю стирчать з КМДА. Думаю, що пасаж про симпатію моєї колишньої до “справжнього чоловіка” Віталія Кличка говорить сам за себе. Смішно було читати про розчинну каву і нібито мою жадібність. Так, я економна людина з дитинства так виховували. І п’ю часто розчинну каву. Мені це не здається злочином. Загалом все шито білими нитками. Піарники чинного мера злякалися моєї популярності. Вивертають назовні брудну білизну з минулого. Знову згадують мого родича Хомутинніка. Хоча, я не раз говорив, що поважаю Віталія Юрійовича, як бізнесмена, але не поділяю його політичних поглядів. Спільного бізнесу з Хомутинніком не маю і мати ніколи не буду. Далі виправдовуватися не має ніякого сенсу, хто хоче вірити в погане, нехай вірить. Вороги нашого міста, стурбовані тим, щоб і далі красти на своїх місцях, використали інтимні подробиці мого життя з колишньою дружиною. Вони намагалися здійняти скандал на рівному місці. Це низько і підло”, резюмував Сергій Притула.
Ой,очередная бабочка брехло
Феееее
Гжегож Бженчишчикевич 20 октября 2020
Ответ дляБабушка-байкерша
Ну так себе опровергает. Сама упала во время ссоры и ударилась головой, ага.
значит все таки скорую вызывали и видимо врач сообщил милиции
Дама_из_рекламы 20 октября 2020
Бубочка-*