31 октября 2020

Весілля та Коронавірус (((

Запросили на весілля близькі родичі. На святі буде близько 50 чоловік (не більше). Є що вдягнути, є подарунок, і бажання привітати молодих також є, але хворіти не хочеться)))) Йти чи ні?
показать весь текст
Щас ухожу 31 октября 2020
Ответ дляKROX@
Все життя лотерея. Від раку ви застраховані?
Раком можна захворіти через повітря? Що за тупі приклади
KROX@ 31 октября 2020
Ответ дляЩас ухожу
У вас вся родина повністю здорова, включаючи батьків і свекрів?
У мене немає свекрів. У родині є хворі всі перенесли як орз.
KROX@ 31 октября 2020
Ответ дляЩас ухожу
Раком можна захворіти через повітря? Що за тупі приклади
Тупа якраз ви.
Щас ухожу 31 октября 2020
Ответ дляKROX@
У мене немає свекрів. У родині є хворі всі перенесли як орз.
Ну у вас всі, а у інших не всі. Пару днів тому тут в темі дівчата відписувались, які батьків ховали. Навіть побачити не дали, не дозволяють пакети розкривати.
KROX@ 31 октября 2020
Автор, закривайте тему, тому що починається срач. Вирішувати тільки вам.
автор Ваша прЭлесть 31 октября 2020
Ответ дляKROX@
Тупа якраз ви.
Давайте без образ, ок? На весілля можливо не піду та ще й людей пересварю(
Я такая - жду трамвая 31 октября 2020
В нас одні знайомі минулого тижня 9 пішли компанією на весілля 6 мають з них зараз корону
В танке 31 октября 2020
Ответ дляВесенний Марафон
завтра на свадьбу идем 120 человек.
не вижу проблемы
область?
Пишу_граммотно! 31 октября 2020
Ответ дляКарамелька
В маршрутке люди (большинство) едут в масках. В транспорте мы не пьем, не едим и не целуемся с родственниками.
и где та маска у большинства?
а дети в садиках едят и спят по 30чел только в одной группе?а школа?там тоже столовка есть.Ее посещают сотни детей ежедневно.
А общепиты,которые работают с мая?
как и раньше,в хороших заведениях заполняемость полная и столик на вечер нужно бронировать.

блин,где все эти паникеры в реальной жизни,для которых свадьба равна помору?я бы рада была,чтобы хоть 10детей,с класса моего ребенка родители не пускали в школу.
Щас ухожу 31 октября 2020
Ответ дляKROX@
Тупа якраз ви.
О, полізло виховання.
KROX@ 31 октября 2020
Ответ дляЩас ухожу
Ну у вас всі, а у інших не всі. Пару днів тому тут в темі дівчата відписувались, які батьків ховали. Навіть побачити не дали, не дозволяють пакети розкривати.
Удалено администрацией...
KROX@ 31 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
Давайте без образ, ок? На весілля можливо не піду та ще й людей пересварю(
Не я почала а вам раджу закривати тему.
автор Ваша прЭлесть 31 октября 2020
Дякую всім за поради! Все прочитала. На весілля скоріш за все не піду. Бережіть себе, своїх близьких !!! Гарних вихідних;)
Пишу_граммотно! 31 октября 2020
Ответ дляОтмотала своё
ну кому как повезёт- лотерея)),хотите сыграть
вы понимаете слово лотерея?везет ет единицам.Научитесь сравнения к месту употреблять
а теперь посмотрите число госпитализированных от числа забольевших.Выходит наооборот.
Или вам нравится нагнетать?
Щас ухожу 31 октября 2020
Ответ дляKROX@
Удалено администрацией...

Так, краще не пишіть
В танке 31 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
Я вибір зробила-не йти, але з іншого боку ці люди дуже близькі , як брат чи сестра. Батьки там дуууже класні і хочеться розділити з ними радість. Не шкода подарунку ,він їм дістанеться і так, навіть якщо і не підемо. Не хочеться наїстися чи «відбити» гроші . Просто хочеться увійти в історію))) щоб потім згадати.
то такое, можно и потом поздравить. Главное Вам не войти в статистику..
KROX@ 31 октября 2020
Ответ дляПишу_граммотно!
вы понимаете слово лотерея?везет ет единицам.Научитесь сравнения к месту употреблять
а теперь посмотрите число госпитализированных от числа забольевших.Выходит наооборот.
Или вам нравится нагнетать?
Без толку. Народ зомбі. Вам не зрозуміють
Отмотала своё 31 октября 2020
Ответ дляПишу_граммотно!
вы понимаете слово лотерея?везет ет единицам.Научитесь сравнения к месту употреблять
а теперь посмотрите число госпитализированных от числа забольевших.Выходит наооборот.
Или вам нравится нагнетать?
конечно нравится! Специально зашла-чтобы вы меня поучили