Усатая полосатая• 12 ноября 2020

Відстань до води?

Якщо ви орендуєте великий заміський будинок для відпочинку , які відстань до океану виберете? (Чим більша відстань, тим , відповідно дешевше)
Результат:
вже голосів: 24
17 (70.83%) 5-10 км
5 (20.83%) Результат
1 (4.17%) 16-20 км
1 (4.17%) 20-30 км.
0 (0%) 11-15 км
волосатое стекло• 12 ноября 2020
Петя ты что ли?

220В• 12 ноября 2020
однозначно до 1км
Первая ласточка инфляции• 12 ноября 2020
Якщо це не піша доступність, то байдуже що 10 км, що 30 км - різниця невелика.
Роза завяла• 12 ноября 2020
Я выберу маленький в пешей доступности к пляжу
автор Усатая полосатая • 12 ноября 2020
Ответ для220В
однозначно до 1км
До 1 км це вже не заміський будинок і зовсім інший формат відпочинку
Ламборджини• 12 ноября 2020
5 км - это ити пешком минимум минут 40, а то и больше.
Разницы не вижу, во всех случаях надо на транспорте добираться.
автор Усатая полосатая • 12 ноября 2020
Ответ дляЛамборджини
Їздити на авто

Ламборджини• 12 ноября 2020
Ответ дляУсатая полосатая
Їздити на авто
Я бы тогда на растояние до океана не смотрела. Смотрела бы на цену и условия проживания, есть ли магазины рядом.
Ватный Пупс• 12 ноября 2020
В пешей доступности
Тра Ля Ля• 12 ноября 2020
Якщо до води потрібно їхати, байдуже 5 км ( чи 25 км) то взагалі б не обирала такий варіант.
Я б вибрала малюсенечку халупку на березі океану ( моря)
автор Усатая полосатая • 12 ноября 2020
Ответ дляТра Ля Ля
В халупці ви не зможете комфортно розміститися великим сімейством з собаками , транспортом і спокійно провести час, поїздити околицями .
Тра Ля Ля• 12 ноября 2020
Ответ дляУсатая полосатая
Аа, ну так.
В мене мрія , відпочити без сімейства ( собак, і додаткових людей)
Бодай в малюсінькій халупці, тільки щоб не мамкали, не гавкали. І на безлюдному острові
Cаванна• 12 ноября 2020
Максимум 2км.
Стильная штучка• 12 ноября 2020
лучше на проф форумах спрашивайте кто в каком р-не живет. когда то читала темку про Америку. то первая проблема близость к океану. Самая первая проблема близость к воде это постоянная влажность цветение стен
автор Усатая полосатая • 12 ноября 2020
Ответ дляСтильная штучка
Це будинок не для постійного проживання , а для відпочинку і періодичної здачі в оренду