24 ноября 2020

Чоловік перетворює життя в ад

Я не знаю, що мені робити... Просто опускаються руки. Прожила з чоловіком більше 11 років, троє дітей. Почав зловживати алкоголем, закодувався. Але через деякий час запив так, що не зупиняється уже 4-й місяць. Не працює. Живе в брата. Дівчата, який він мені робить терор! Порозказував всім моїм подругам і навіть колегам про те, що я брехлива людина. Дзвонить моїм батькам, в тата уже серце почало боліти. Приїжджає вночі сигналить під вікнами, постійно принижує, ображає! От зараз скинув в ФБ моє фото без очей. Маніпулює самогубством. Я уже сама жити не хочу.
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Це все робить в стані алкогольного сп´яніння.
СноваЗдорова 24 ноября 2020
Звільніться від нього. От і все .
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Не відпускає! Він уже живе окремо.
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
В день по 20-30 повідомлень схожого змісту
Обнемашечка 24 ноября 2020
Ответ дляЖертва интернета
фото
Тварь. Заблокируйте его у родителей всюду, им этот стресс от такого ничтожества точно не нужен. Я бы с кем-то поговорила, чтобы ему морду начистили.
Бабка_в_кедах 24 ноября 2020
В полицию,пусть разбираются,назначают психологическую экспертизу.
В срц.службы со всеми смс,что он опасен для детей,они пусть дадут заключение,и в суд идите,чтоб он не приближался ни к вам ни к детям.Будет приезжать сразу сфотайте и вызывайте полицию,все разговоры записывайте на диктофон.И сам отстанет от вас,а отцу скажите,чтоб не брал близко к сердцу дебила.
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Я сама в соц. службі працюю😭
Бабка_в_кедах 24 ноября 2020
Ответ дляЖертва интернета
Я сама в соц. службі працюю😭
И что вы не знаете как с такими обращаться?У вас не было таких семей?
No problems 24 ноября 2020
Ответ дляЖертва интернета
В день по 20-30 повідомлень схожого змісту
Ужас! Может у него от алкоголя крыша поехала? Сходите и в полицию, и с психиатром каким-то посоветуйтесь. Но что-то делать надо, он ненормальный - это точно.
illaria-k 24 ноября 2020
папа пусть не берет трубку.
От ФБ отпишитесь и заблокируйте там.
Приехжает под окна - вызываете полицию.
Т.е. вести себя надо адеекватно действиям.
Я только не понимаю - вы соц работник.
Почему кодировка? вы же должны знать, что путь выхода из алкоголизма другой!
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Ми живемо в селі, я не хочу робити ’шуміху’, у мене маленькі діти. По роботі я стикаюсь з таким дуже часто, але це завжди аморальні люди, проблемні сім´ї . У нас же була сім´я образово- показова
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Ответ дляillaria-k
папа пусть не берет трубку.
От ФБ отпишитесь и заблокируйте там.
Приехжает под окна - вызываете полицию.
Т.е. вести себя надо адеекватно действиям.
Я только не понимаю - вы соц работник.
Почему кодировка? вы же должны знать, что путь выхода из алкоголизма другой!
Ми уже були на грані розлучення через його випивки, він сам запропонував закодуватись.
ПотеряласЯ Я... 24 ноября 2020
Ответ дляЖертва интернета
Ми живемо в селі, я не хочу робити ’шуміху’, у мене маленькі діти. По роботі я стикаюсь з таким дуже часто, але це завжди аморальні люди, проблемні сім´ї . У нас же була сім´я образово- показова
Тю... То, что он шуму делает вам и родителям нормально? Давно бы его упекла за решётку, хоть бы протрезвел там.
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Тільки що написав, отака переписка
Для драки 24 ноября 2020
Автор, в телефонах є чорний список, додаєте туди його номер і все- ніяких повідомлень і дзвінків.
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Ответ дляДля драки
Автор, в телефонах є чорний список, додаєте туди його номер і все- ніяких повідомлень і дзвінків.
Тоді він дзвоне моєму директору. Я його уже ігнорила, то дуже пожаліла...
Для драки 24 ноября 2020
Ответ дляЖертва интернета
фото
Я би написала ’Недочекаєшся, буду жити 100 років щасливим життям’. А по темі все вірно Вам писали, поліція і т.д. А люди в селі і так все знають...
Для драки 24 ноября 2020
Ответ дляЖертва интернета
Тоді він дзвоне моєму директору. Я його уже ігнорила, то дуже пожаліла...
Ви забагато йому дозволили. Все хтось має поставити крапку в цьому.
всемВсёИмного 24 ноября 2020
Выход есть
Договоритесь с нормальным мужчиной и пусть его на место поставит
Если не поможет,заявление со всей перепиской.да будет шумиха но то что Вы терпите помойму хуже
Или есть еще вариант-Вам просто нравится быть жертвой.тогда ,увы, мы Вам не советчики
Большой секретик 24 ноября 2020
Прочла все сообщения и сделала вывод, что если автор его не блокирует , читает весь пьяный бред и боится, что люди скажут - пусть сидит и страдает дальше, ей это нравится. Расходимся
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Так, чесно, я його боюсь. У нього зв´язки і в поліції також. Він дійсно відчуває себе безнаказаним. Плюс він мене шантажує особистою інформацією. У нього всі козирі. Думаю поміняти місце проживання. Зараз живу з батьками.
Оябунчик 24 ноября 2020
Ответ дляЖертва интернета
Так, чесно, я його боюсь. У нього зв´язки і в поліції також. Він дійсно відчуває себе безнаказаним. Плюс він мене шантажує особистою інформацією. У нього всі козирі. Думаю поміняти місце проживання. Зараз живу з батьками.
Робіть все, що треба для захисту. Не бійтеся розголосу, в селі і так давно все знають. Заявляйте на нього по соціальній і правничій лінії. А місце проживання, якщо є можливість, теж змінюйте.
А як він себе поводить тверезим? І з чого пішли оті всі запої?
В моєї подруги сестра так потерпала. Довго. Ми усім миром її ховали від чоловіка. Він пив, лупцював її, принижував. І на додачу був мєнт, тобто знав закони і мав зв´язки. Усім погрожував: родичам, знайомим, співробітникам... Закінчилося все тільки тоді, коли цей поц схопив білочку і потрапив у дурку. А потім у нього стався інсульт. І залишився він інвалідом на руках у своїх дуже вумних батьків, які невістку поносили і допомагали синочку її залякувати і навіть дітей відбирали силою. Так їм і треба.
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
У мого мудила, батьків нема. Його батько декілька років тому повішався ( до речі, свекор лікувався в психлікарні). А свекруха спилася... Він пив завжди, ще на початку знайомства, але знав міру. Але з роками пити ставав все частіше і більшими дозами. Ставав агресивним і неконтрольованим. Як тверезий, то просе вибачення. Обіцяє що це востаннє. Купує квіти.
Успокойся_Успокойся 24 ноября 2020
Ответ дляБольшой секретик
Прочла все сообщения и сделала вывод, что если автор его не блокирует , читает весь пьяный бред и боится, что люди скажут - пусть сидит и страдает дальше, ей это нравится. Расходимся
100%
На морозе 24 ноября 2020
Надеюсь детки в него не пойдут. Псих заболевания это наследственно.
А вообще то да, соцслужбы должны знать и не допускать его к детям, он считается уже опасным
автор Жертва интернета 24 ноября 2020
Я як заміж виходила, цього не знала. Його батьків не було у нас на весіллі.
Оябунчик 24 ноября 2020
Ответ дляЖертва интернета
Я як заміж виходила, цього не знала. Його батьків не було у нас на весіллі.
А оце вже дивно. Якщо вас це не насторожило, то як це пропустили ваші батьки? Бо в місті ще може таке пройти, а у селі дуже важливо познайомитися із сватами, побачити, яких батьків син, що їх дочку заміж бере...
А я с Рио-де-Житомира! 24 ноября 2020
автор, тут від Вас важливо прийняти рішення: нах#й з мого і життя і витримати напор пару місяців. можна підключити тих, хто Вас підтримує. Зробити шуміху на всю місцеву групу - ФБ спільноти в поміч. чим сильніше прокричите про проблему, тим більше однодумців отримаєте. Забуте про показову сім´ю - Ви самі тримали ширму цієї ілюзії багато років. він має зрозуміти, що Ви не піддастеся, що Ви самостійна і можете брати на себе відповідальність і за своїх дітей. На розлучення подайте і на аліменти. Для чоловіків як холодний душ те, що вони потраплють в базу і у них можуть забрати права на вождіння.
Я 2 роки тому все пройшла. 4 дітей. було важко морально, але тут головне твердо вирішити для себе, що цієї людини більше не буде в моєму житті. Розлучилася, дітей забезпечую сама, аліменти та тварь не платить і пох. На сайті знайомств познайомилася з прекрасним чоловіком для душі і тіла. Крила виросли. казка, а не життя