26 ноября 2020

Сьогодні у фейсбуці побачила відео свекор і невістка. В мене шок.

Шок від того що побачила,шок від того що свекор скинув відео.
показать весь текст
Марафетчица 27 ноября 2020
Ответ дляМалявка-козявка
Обсудили это еще несколько недель назад, Вы в спячке были?))
В шоці вона была:)
Малявка-козявка 27 ноября 2020
Ответ дляМарафетчица
В шоці вона была:)
Печенюшка 27 ноября 2020
Папаша неадекват и не любит просто невестку. Где видно что это она насвинячила?
автор КлараЦеткин 27 ноября 2020
Ответ дляКинг-Конгша
Муж тоже убирает или это только ваша обязанность?
У нас вечный срач,хоть с утра до вечера убирай, орать бесполезно, чапает в обуви со входной двери по всему дому.Если поймаю, разотрет тряпкой грязь по полу. Про разбросанные вещи и отбирание грязных вообще молчу. Просто засранец. Но мне пофиг, я его и так люблю. Перед гостями помогает убирать, делает это быстро и хорошо. А не званных гостей с инспекцией у нас не бывает и муж бы голову открутил тому, кто скажет на меня засранка.
Ні,чоловік рідко, бо його частіше немає вдома в мене більше вільного часу. Все сама, а ось старший син той ще засранець))) ,ніяк не привчу речі скласти по місцях, але то його кімната і його правила.
кнопкодав 27 ноября 2020
Мужик - свёкр на видео агрессивный матюкливый тип, пусть сам научится разговаривать правильно и вести себя прилично. Я бы такого свёкра на пожизненно забанила. Их дело в каком сраче жить, его же не заставляют жить с ними. Ненавижу припадочных, еле дышит, задыхается, а всё туда же, яжепапка.
автор КлараЦеткин 27 ноября 2020
Ответ дляМалявка-козявка
Обсудили это еще несколько недель назад, Вы в спячке были?))
Тут деякі теми по 10 обговорюють, вас це більше турбує? Вийдіть з теми, я тут тижнями не живу.
Малявка-козявка 27 ноября 2020
Ответ дляКлараЦеткин
Тут деякі теми по 10 обговорюють, вас це більше турбує? Вийдіть з теми, я тут тижнями не живу.
Ну плодите, плодите, Вам можно, Вы де в шоке были.
автор КлараЦеткин 27 ноября 2020
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Це наша місцева ужгородська діва. А ідіота воєнного я знаю особисто років 20, грубіян і бидлота.
О,сонечко,дякую вам. Таки батько грубіян? Жаль дітей, такі не дають нормально жити дітям, ще й військовий...я б втікла, а син хоч нормальний?
кнопкодав 27 ноября 2020
Впервые в такой теме, тут не живу.
автор КлараЦеткин 27 ноября 2020
Ответ дляМарафетчица
В шоці вона была:)
Дивіться бо церква вам не допоможе, пліткарка 😝
кнопкодав 27 ноября 2020
Ответ дляАлгонавт
Бедный котик
Вы про свёкра?
Алгонавт 27 ноября 2020
Ответ длякнопкодав
Вы про свёкра?
Нее, про того который начал мимо лотка ходить. Приученное животное ещё же и терпеть будет, только когда уже совсем прижмёт
ТелаЧьи нежноСти 27 ноября 2020
Ответ дляКлараЦеткин
О,сонечко,дякую вам. Таки батько грубіян? Жаль дітей, такі не дають нормально жити дітям, ще й військовий...я б втікла, а син хоч нормальний?
Він не військовий. Кличка у нього Міша воєнний. Колись на початку двотисячних був сігарєтчиком у великих масштабах. Селюк, який жодній симпатичній спідниці проходу не давав, все намагався облапати. Поки дружина сиділа в селі на перечинщині, він чпокав всіх кого міг. Бидлота. Так сталося, що я пепесікалась з ним у одному закладі. Так, я не виправдовую срач. Так, він дійсно оплачує все. Але зробити таке, це занадто.
Марафетчица 27 ноября 2020
Ответ дляКлараЦеткин
Дивіться бо церква вам не допоможе, пліткарка 😝
Ви погрожуєте?
автор КлараЦеткин 27 ноября 2020
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Він не військовий. Кличка у нього Міша воєнний. Колись на початку двотисячних був сігарєтчиком у великих масштабах. Селюк, який жодній симпатичній спідниці проходу не давав, все намагався облапати. Поки дружина сиділа в селі на перечинщині, він чпокав всіх кого міг. Бидлота. Так сталося, що я пепесікалась з ним у одному закладі. Так, я не виправдовую срач. Так, він дійсно оплачує все. Але зробити таке, це занадто.
Ось і я про це, мабуть і з сином немає нормальних стосунків, бо нормальна людина не може вчинити таке з чужими, не те що з рідними людьми. Утримує дітей? То йому тепер все можна?Дякую за розповідь. Шануймося.
Бабка-ежика 27 ноября 2020
Свою покажите квартиру. И где гарантия, что не сына устроил срач...
автор КлараЦеткин 27 ноября 2020
Ответ дляМарафетчица
Ви погрожуєте?
’..ідіть унітаз свій помийте... Покажіть своє фото, порівняємо із Вікторією....Сходіть краще до церкви, бо маєте проблеми....’

Ви за собою слідкуйте, коли когось бажаєте виправити-будьте прикладом, і себе не відбілюйте, бо не виходить так щоб в білому пальто серед бруду не замаститися.
І вас таки щось зачепило, попрацюйте над собою.
автор КлараЦеткин 27 ноября 2020
Ответ дляБабка-ежика
Свою покажите квартиру. И где гарантия, что не сына устроил срач...
Я тут до чого,заспокойтеся і перечитайте мене.