30 ноября 2020

Офигеть приключение!!!

Зі мною трапилося щось божевільне !!!
Сьогодні я заходжу в магазин "АТБ´´ , на Булівельниках
маска , антисептик, все як має бути.
Я вибрала свої покупки, і коли я встала
в чергу, щоб заплатити 200 гривень, якими я збиралася заплатити, впали на підлогу.
Людина, що стоїть переді мною, який закінчував оплату своїх покупок, повільно нахилився і взяв мої 200 гривень.
Я думала, що добрі і дбайливі люди ще існують ... Я простягнула руку з широкою посмішкою, чекаючи, що він поверне мені мої гроші, намагаючись триматися подалі, поки я готувала подяку за цей жест.
Але раптово те, що він сказав, залишило мене в подиві і мовчанні: «Те, що на підлозі, належить тому, хто це знайде!» - і він пішов ... неквапливо, ніби не зробив нічого поганого.
Я подивилася на касира, жінку позаду мене і людей навколо, які були свідками цієї сцени, і всі вони були здивовані, бурмочучи - то одна одній.
Я могла б подзвонити в службу безпеки супермаркету, але це здавалося настільки абсурдним, що я хотіла сама вирішити цю несподівану ситуацію, що склалася ...
Я залишила свої покупки на підлозі і пішла за ним на парковку, щоб повернути свої 200 гривень.Я зрозуміла, що за мною стежать два надійних клієнта, міцної статури, які були поруч зі мною ... цей факт мене заспокоїв.
Я залізла до нього під ніс і попросила повернути мої гроші, але він подивився на мене з презирством і поводився так, як ніби я була невидимою ...
Він повільно поклав свої дві великі сумки на підлогу, щоб дістати ключ для машини з кишені його куртки ... і я подумала - зараз або ніколи!
Я взяла два мішка і повторила: «Те, що на підлозі, належить тим, хто його знайшов!» І я побігла між страхом і сміхом, дуже пишаючись собою ...
Глядачі почали аплодувати і будувати кордон безпеки, щоб не дати мерзотнику переслідувати мене.
Він навіть не намагався ... Думаю, що він був занадто ображений.
Він сердито покинув парковку ..., руйнуючи конуси безпеки на своєму шляху.
Я відчула прилив адреналіну, страх і нервозність ..., але потім голосно розсміялася до сліз ...
Повернувшись додому, я відкрила пакети і виявила:- 2 кг свіжих великих креветок,
- 1 хороший лосось.
- 1,4 кг філе яловичини
- органічні сири і йогурт
- підсмажений хліб з цільного зерна
- 2 пакети локшини
- 2 пакети органічних червоних яблук
- 2 банки вишневого варення «інтенсивного»
- 1 скляна фуа-гра ручної роботи
1/4 чорної свинячої шинки Неброді
- 1 велика банка майонезу
- 2 пакети вершкового масла
- 2 пляшки коксу по 2 літри
- 1 пляшка Barolo, 1 пляшка Amarone della Valpolicella
Ніколи ще не робила стільки покупок на 200 грн!
І ось я тут ...
Потягуючи склянку Amarone і насолоджуючись фуа-гра.
Ви хочете читати далі?
Очевидно, зі мною цього не сталося ...
Це просто спосіб популяризувати читання!
Читання стимулює розум, уяву і спонукає нас подорожувати в інші місця, допомагає спілкуватися.
При бажанні ви можете скопіювати і вставити і подарувати друзям посмішку. Зроби це зараз.
Стимулюйте чужий розум і, може бути, навіть усмішку😉😄
ДаЗдраПерма 30 ноября 2020
В АТБ? Фуа-гра? Ручной работы? Лосось? Бугагага))))
ГЛЮкоза 30 ноября 2020
Пойду схожу в АТБ.. главное не забыть взять 200грн.... )
Снегурочко 30 ноября 2020
Какой бред. Зачем вы эту простынь сюда притащили?
ДаЗдраПерма 30 ноября 2020
2 пляшки коксу по 2 літри - а кокс уже не кг измеряется, а литрами? Офигеть, он теперь не в порошковой форме, а в жидкой? ))))
ФсеСама 30 ноября 2020
Дада
Такие пакеты поднять сложно, а вы ещё и бежали
Ото выдумщица
ms.Monika 30 ноября 2020
Класс. Спасибо, подняли настроение. И сразу видно, что кто-то даже не в состоянии дочитать до конца.
ДаЗдраПерма 30 ноября 2020
Ответ дляms.Monika
Класс. Спасибо, подняли настроение. И сразу видно, что кто-то даже не в состоянии дочитать до конца.
А Вы себя стимулируете таким чтивом? Печально
ФсеСама 30 ноября 2020
Ай бооооже
Не дочитала до конца
Но всё равно бред
Сердючка 30 ноября 2020
Ответ дляГЛЮкоза
Пойду схожу в АТБ.. главное не забыть взять 200грн.... )
До сдез
ms.Monika 30 ноября 2020
Ответ дляДаЗдраПерма
А Вы себя стимулируете таким чтивом? Печально
Куда ж без желчи с утра,да?) Чтобы день не зря прошел
Жена сына 30 ноября 2020
Теперь а бы ещё кто-то взял 200 грн😂😂😂
ДаЗдраПерма 30 ноября 2020
Ответ дляГЛЮкоза
Пойду схожу в АТБ.. главное не забыть взять 200грн.... )
Идите сразу на стоянку и выслеживайте мужиков с большими пакетами.
Комиссия50% 30 ноября 2020
АВТОР!!!
БРАВО!!!
Изложено очень хорошо)
Хорошенькая 30 ноября 2020
Когда начала читать перечень продуктов из АТБ, стало очень весело
Чебурастик 30 ноября 2020
Хорошо пишите,продолжайте....
Дверной_Проем 30 ноября 2020
Ответ дляГЛЮкоза
Пойду схожу в АТБ.. главное не забыть взять 200грн.... )
Главное, не забыть их уронить и чтобы поднял не тот, у кого пюиз покупок пачка Мивины
ГЛЮкоза 30 ноября 2020
Ответ дляДаЗдраПерма
Идите сразу на стоянку и выслеживайте мужиков с большими пакетами.
О, это идея
Приму в дар 30 ноября 2020
Читання стимулює розум
Танцепесенная 30 ноября 2020
А в АТБ продаются все эти продукты?
Я такая наивная 30 ноября 2020
Тупой троллинг)))
Стрекозей 30 ноября 2020
Уже сегодня утром читала это в ФБ
Кыся-брыся 30 ноября 2020
Ответ дляДаЗдраПерма
В АТБ? Фуа-гра? Ручной работы? Лосось? Бугагага))))
Я тоже об этом подумала, когда читала. Но, автор же сказала, что это выдумка и такого не было
Мамзелькин 30 ноября 2020
Браво автор, ждём продолжения
ГЛЮкоза 30 ноября 2020
Ответ дляЖена сына
Теперь а бы ещё кто-то взял 200 грн😂😂😂
Уронить и стоять выжидать.... а потом или ’ой, спасибо...’ или ’шо упало то моё’ )))))
Думаю работники атб оценят флешмоб )
Дверной_Проем 30 ноября 2020
Ответ дляМамзелькин
Браво автор, ждём продолжения
А потом они поженились
Разачаровусь_очень_быстро 30 ноября 2020
До конца дочитала. Бред сумашедшего. И не лень такое писать
Ух_ты_какая_я 30 ноября 2020
Автор, не вяжется образ того, кто купил и 200 грн. Ну не взял бы человек при таком уровне жизни ваши 200 грн. Для него это мелочь.
Сарафанное радио 30 ноября 2020
Давайте фото своего улова
Мамзелькин 30 ноября 2020
Ответ дляДверной_Проем
А потом они поженились
Все возможно
ГЛЮкоза 30 ноября 2020
Ответ дляДверной_Проем
Главное, не забыть их уронить и чтобы поднял не тот, у кого пюиз покупок пачка Мивины
Так надо выбрать мужика, проверить содержимое тачки.. потом настойчиво ронять 200грн только настооойчиво так... шо б забрал таки