30 ноября 2020

Офигеть приключение!!!

Зі мною трапилося щось божевільне !!!
Сьогодні я заходжу в магазин "АТБ´´ , на Булівельниках
маска , антисептик, все як має бути.
Я вибрала свої покупки, і коли я встала
в чергу, щоб заплатити 200 гривень, якими я збиралася заплатити, впали на підлогу.
Людина, що стоїть переді мною, який закінчував оплату своїх покупок, повільно нахилився і взяв мої 200 гривень.
Я думала, що добрі і дбайливі люди ще існують ... Я простягнула руку з широкою посмішкою, чекаючи, що він поверне мені мої гроші, намагаючись триматися подалі, поки я готувала подяку за цей жест.
Але раптово те, що він сказав, залишило мене в подиві і мовчанні: «Те, що на підлозі, належить тому, хто це знайде!» - і він пішов ... неквапливо, ніби не зробив нічого поганого.
Я подивилася на касира, жінку позаду мене і людей навколо, які були свідками цієї сцени, і всі вони були здивовані, бурмочучи - то одна одній.
Я могла б подзвонити в службу безпеки супермаркету, але це здавалося настільки абсурдним, що я хотіла сама вирішити цю несподівану ситуацію, що склалася ...
Я залишила свої покупки на підлозі і пішла за ним на парковку, щоб повернути свої 200 гривень.Я зрозуміла, що за мною стежать два надійних клієнта, міцної статури, які були поруч зі мною ... цей факт мене заспокоїв.
Я залізла до нього під ніс і попросила повернути мої гроші, але він подивився на мене з презирством і поводився так, як ніби я була невидимою ...
Він повільно поклав свої дві великі сумки на підлогу, щоб дістати ключ для машини з кишені його куртки ... і я подумала - зараз або ніколи!
Я взяла два мішка і повторила: «Те, що на підлозі, належить тим, хто його знайшов!» І я побігла між страхом і сміхом, дуже пишаючись собою ...
Глядачі почали аплодувати і будувати кордон безпеки, щоб не дати мерзотнику переслідувати мене.
Він навіть не намагався ... Думаю, що він був занадто ображений.
Він сердито покинув парковку ..., руйнуючи конуси безпеки на своєму шляху.
Я відчула прилив адреналіну, страх і нервозність ..., але потім голосно розсміялася до сліз ...
Повернувшись додому, я відкрила пакети і виявила:- 2 кг свіжих великих креветок,
- 1 хороший лосось.
- 1,4 кг філе яловичини
- органічні сири і йогурт
- підсмажений хліб з цільного зерна
- 2 пакети локшини
- 2 пакети органічних червоних яблук
- 2 банки вишневого варення «інтенсивного»
- 1 скляна фуа-гра ручної роботи
1/4 чорної свинячої шинки Неброді
- 1 велика банка майонезу
- 2 пакети вершкового масла
- 2 пляшки коксу по 2 літри
- 1 пляшка Barolo, 1 пляшка Amarone della Valpolicella
Ніколи ще не робила стільки покупок на 200 грн!
І ось я тут ...
Потягуючи склянку Amarone і насолоджуючись фуа-гра.
Ви хочете читати далі?
Очевидно, зі мною цього не сталося ...
Це просто спосіб популяризувати читання!
Читання стимулює розум, уяву і спонукає нас подорожувати в інші місця, допомагає спілкуватися.
При бажанні ви можете скопіювати і вставити і подарувати друзям посмішку. Зроби це зараз.
Стимулюйте чужий розум і, може бути, навіть усмішку😉😄
показать весь текст
Нога на ногу 30 ноября 2020
Не смешно
Муркамурковна 30 ноября 2020

ну все) тиждень має бути вдалим))) така ригота зранку
ФруктЕщеТот 30 ноября 2020
Дякую! Читала з відкритим ротом!
Ноунэйм 30 ноября 2020
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Людям без чю никак без них?))
Вы ЧЮ с гупостью не путайте
У автора комплекс на все извилины
АяВсёЗнаю 30 ноября 2020
давайте фотку пакетов и начинки
Любительница 30 ноября 2020
Меня в пятницу мужик догонял, с криками: Девушка, девушка, у Вас выпало из кармана! )))
Догнал и отдал 5 грн. , которые я действительно обронила.
Чаюри 30 ноября 2020
А что за варенье интенсивное?
автор Выступаю Я. 30 ноября 2020
Та здесь не только текст прочитать нужно, но и прочитанное понять. Что, судя по некоторым комментариям, не всем дано
ПлакалаВАвтомобиле 30 ноября 2020
такое на ФБ уже 3 дня ходит,но там про 50 евро речь.
Утренняя зорька 30 ноября 2020
автор спасибо за хорошее настроение
как тебе такое илон маск 30 ноября 2020
Что такое - бутылка кокса?
Мальчижка 30 ноября 2020
Автор,спасибо))
Крапипопка 30 ноября 2020
С удовольствием прочитала.
Красиво и интересно написано.
БезПаспортаНеПродаю 30 ноября 2020
Вже на фейсбуці вся стрічка майорить(((
БезПаспортаНеПродаю 30 ноября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
такое на ФБ уже 3 дня ходит,но там про 50 евро речь.
Ні,про 200 грн.Така ж сама істоія
злой_Пушистик 30 ноября 2020
Ответ дляСнегурочко
Какой бред. Зачем вы эту простынь сюда притащили?
А зачем вы прокомментировали? Мне понравилось. Вам нет? Спасибо, мы очень ценим ваше мнение
Мульйонерша 30 ноября 2020
Ответ дляДаЗдраПерма
В АТБ? Фуа-гра? Ручной работы? Лосось? Бугагага))))
Широка усмішка під маскою ))
Наращиваю_Интелект_Дорого 30 ноября 2020
Ответ дляВыступаю Я.
Та здесь не только текст прочитать нужно, но и прочитанное понять. Что, судя по некоторым комментариям, не всем дано
Было бы что понимать. Такой примитив. Вы кроме фейсбучика книги что ли еще почитали бы...
Света С Приветом 30 ноября 2020
Неожиданная концовка ))) Написано здорово и в целом задумка для истории шикарная - говорю, как профессиональный редактор. Автор, спасибо!
Я такая - жду трамвая 30 ноября 2020
Ответ дляms.Monika
Класс. Спасибо, подняли настроение. И сразу видно, что кто-то даже не в состоянии дочитать до конца.
ну. я прочитала. отсылать этот бред друзьям не буду. зачем?
ms.Monika 30 ноября 2020
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
ну. я прочитала. отсылать этот бред друзьям не буду. зачем?
Я почитала посмеялась и забыла. ) Или вы думаете я в поте лица сижу утра всем рассылаю?) Мне понравилась история и то как она написана,не более того.
Думы мои думы 30 ноября 2020
Ответ дляДаЗдраПерма
В АТБ? Фуа-гра? Ручной работы? Лосось? Бугагага))))
мда. видно, що деякі до кінця дочитати нє асілілі. і їх 45 чоловік.
Думы мои думы 30 ноября 2020
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
До конца дочитала. Бред сумашедшего. И не лень такое писать
мене дивують такі примітивні люди, які все сприймають буквально.
Стрекозей 30 ноября 2020
Ответ дляВыступаю Я.
Ира?
Нет. И пост читала тоже не у Иры
Зам. зав. Анонима 30 ноября 2020
Автору уже писали, что она популярна в разных сетях супермаркетов с одинаковой историей? https://www.facebook.com/yulika.konovalova/posts/4...
автор Выступаю Я. 30 ноября 2020
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Автору уже писали, что она популярна в разных сетях супермаркетов с одинаковой историей? https://www.facebook.com/yulika.konovalova/posts/4...
Я не автор. С фб утащила))))
Пьяная вишня 01 декабря 2020
Б..ь! 18 раз сегодня я видела этот опус. Что это???