ПлакалаВАвтомобиле• 17 декабря 2020

Хочу поділитися з вами своєю веселою історією.В кого поганий настрій, заходьте!)

Це було давненько
У мене був випадок. Ще в школі вчилася. Прийшов до мене в гості хлопчик, я йому подобалася, він мені. Приніс квіти - тюльпани
Ну стоїмо, розмовляємо. Я нервую жахливо😅
і тут дивлюся, він на мене коситься якось дивно і питання задає дивні, мовляв, ти не любиш тюльпани? не подобаються квіти взагалі? Я не можу зрозуміти, чого він такі питання дивні задає.. А потім опускаю очі вниз і бачу .... Короче розірвала я від хвилювання букет в дрібні кусочки
перенервувала)))
Я шалунья• 17 декабря 2020
Классно! А чего рвали? Он вам нравился, или нервы?

автор ПлакалаВАвтомобиле • 17 декабря 2020
Ответ дляЯ шалунья
Я ж кажу, перенервувала дуже))
Анонимчик• 17 декабря 2020
Когда смеяться?
Жидкость для снятия глаз• 17 декабря 2020
Чем закончилось?
Кусочек Сыра• 17 декабря 2020
Представляю , как это выглядело в глазах мальчика
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Чем закончилось?
Мені стало дуже соромно, я вибачилась перед ним і сказала що перенервувала
Він на диво зрозумів, і наша дружба була до 11 класу. Постійно ходили разом, розмовляли.
Але потім він переїхав в друге місто і ми одне одного забули.
А вот недавно• 17 декабря 2020
я представляю как глядя на вас нервничал он

Ответ дляКусочек Сыра
Він був спочатку в шоці
Директриссимо• 17 декабря 2020
Такая милая история.
Я вспомнила,как попала в больницу,а мальчик,которому я нравилась,написал мне стихотворение на открытке и передал ...эх,до сих пор вспоминаю. А прошло уже лет эдак 38.....
Просериарила молодость• 17 декабря 2020
А мне нравился мальчик из другой школы, старше меня, прям ооочень. Но мы только взглядами обменивались.
Однажды шла по улице, засмотрелась на него, он на велике проезжал, споткнулась и моя джинсовая мини юбка с маленьким разрезом сзади треснула по шву )
Он видел, но не ржал. Может потом ржал, не при мне и на том спасибо.
Домой не далеко было, минут 5.
Просериарила молодость• 17 декабря 2020
Споткнулась и упала. И порвала юбку.
Забыла уточнить это.

А еще было Уже будучи студенткой, зимой дубленке, в мини юбке и высоких сапогах упала на подьеме тротуара и как девочка с видео несколько раз вставала и падала.
Подруга рядом была, руку не подала, я кричу «Рита, дай мне руку!!!», а она руки в карманы и не дает.
Очень сапогам моим завидовала
Парни сзади меня свистели и ржали как кони. Но я встала глянула на них через плечо с презрением, волосами трягнула и пошла дальше как модель
Ответ дляПросериарила молодость
Споткнулась и упала. И порвала юбку.
Забыла уточнить это.

Очень сапогам моим завидовала
Называйте меня Повелитель• 17 декабря 2020
Я колись вирішила припертися на пари у світлій блузці, вузькій строгій міді спідниці і на шпилярах, вигляд мала дуже солідний (так мені здавалося)) ), але пересуватися могла тільки маленькими кроками. Все би нічого, тільки за 200 м до політеху потрапила під зливу, блузка миттєво стала прозорою, туш потекла, зачіска поникла, а мені не залишилося нічого, як зробити вигляд, що так задумано і гордо дефілювати далі зі швидкістю пораненої черепахи. Ніколи більше у своєму житті я не мала стільки чоловічої уваги, як того злощасного дня.