ДваДваВосемь
Ну а че ему теперь, в девственника играть? Это жизнь. Он живет. Выбирает, ошибается, расстается, идет дальше. Так и нужно. Или каждую оплакивать год нужно и только потом новую искать?
Цитата:
Божечки, людоньки! Що ж-то теперечки буде?
Картопля здорожчає та цибуля, як завжди!
Цитата:
А говорят тут одни злюки
Спасибо, распушили на ночь глядя 🥳👍
Цитата:
Ну психічно здорові люди, якщо любили справді людину то беруть паузу зі стосунками.
Цитата:
А шо это за железное ухо ?
Ну це я так розумію ланцюжок для окуляр з прикрасою на вушко. Але виглядає дивно, погоджуюсь
Цитата:
Волосся якесь не доглянуте в неї. Імхо
А у Вас доглянуте, но в Эмираты выгуливать не везут?
Цитата:
В Еміратах вже були з чоловіком не раз, навіть жили деякий час, томи ви помились з «не вигулювали» ))
Цитата:
оце вся нова пасія?
Він не показує її обличчя)
Але дуже цікаво на кого впав його вибір після Багатої
Ольга наче класна дівчина у нього була
Цитата:
Так почему Вас волосы посторонней бабы печалят? Или Эдгар Ваша тайная любофф?
Цитата:
Волосся якесь не доглянуте в неї. Імхо
А что не так? Чистые волосы. Красивая кафа
Цитата:
Подобається цей мужчина, ну погодьтеся, що він дуже сексі) Розумний, вихований)
Але в мене вже є коханий мужчина

Цитата:
А, это кафа? Офигеть, а выглядит как ушной протез прокаженного...
Популярные вопросы!
- Сегодня
- Вчера
- 7 дней
- 30 дней
+ 201
+ 194
+ 174
+ 169
Что едите ? (фото)+ 157
+ 155
+ 128
ещё >>
Сейчас читают!
+ 134
+ 120
+ 110
+ 97
+ 94
+ 74
+ 69
Благотворительность!
+ 1
Бачили? Едгар Камінський постить уже нову дівчину