16 января 2021

Бачили? Едгар Камінський постить уже нову дівчину

Не так давно розійшовся з Ольгою Багатою, як вже нова пасія)
показать весь текст
автор ДваДваВосемь 16 января 2021
Ответ дляНепогодка
А кто такая Ольгою Багата ? Это настоящее имя Славы Каминской ?
Зі Славою давніше розлучився
Ольга Багата то була його дівчина до
недавнього часу
Тихомандражная 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Він не показує її обличчя)
Але дуже цікаво на кого впав його вибір після Багатої
Ольга наче класна дівчина у нього була
та яка різниця на кого впав чи встав у нього вибір, ще їх буде не одна...
Робот Вертер 16 января 2021
Ответ дляНепогодка
А кто такая Ольгою Багата ? Это настоящее имя Славы Каминской ?
Ні, це після Слави якась малам була, але недовго )
ПочтальЁнша 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ну психічно здорові люди, якщо любили справді людину то беруть паузу зі стосунками.
Он кроме себя и мамы никого и не любил)
Эт вернячОк 16 января 2021
Ответ дляНепогодка
А кто такая Ольгою Багата ? Это настоящее имя Славы Каминской ?
Она Ольга, но Кузнецова.
ПочтальЁнша 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Він не показує її обличчя)
Але дуже цікаво на кого впав його вибір після Багатої
Ольга наче класна дівчина у нього була
Как по мне, Богатая манипулятор 80 уровня, закончила курсы «как женить на себе успешного» но что-то пошло не так)
автор ДваДваВосемь 16 января 2021
Ответ дляРобот Вертер
Ні, це після Слави якась малам була, але недовго )
Ольга ця дуже вже заміж напрошувалась, можливо це його відштовхнуло. Вона там і сама за пподуктами іздила, сама то все в його хату тащила, виготовлювала вагон страв, робила йому побачення-сюрпризи в дорогих ресторанах зі скрипалями ітп... можливо таке дике бажання його одружити його і відштовхнуло
Робот Вертер 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ольга ця дуже вже заміж напрошувалась, можливо це його відштовхнуло. Вона там і сама за пподуктами іздила, сама то все в його хату тащила, виготовлювала вагон страв, робила йому побачення-сюрпризи в дорогих ресторанах зі скрипалями ітп... можливо таке дике бажання його одружити його і відштовхнуло
Ой, я кілька разів подивилася її сторіз і теж втекла 😂😂
автор ДваДваВосемь 16 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Как по мне, Богатая манипулятор 80 уровня, закончила курсы «как женить на себе успешного» но что-то пошло не так)
Ця її позитивність також бентежить, бути позитивчиком то звісно класно, але ще варто вміти сприймати реальність та світ таким яким він є
Ось в Ольги цієї риси немає. Вона як ніби не признається сама собі, що їй буває не тільки супер весело
ПочтальЁнша 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ольга ця дуже вже заміж напрошувалась, можливо це його відштовхнуло. Вона там і сама за пподуктами іздила, сама то все в його хату тащила, виготовлювала вагон страв, робила йому побачення-сюрпризи в дорогих ресторанах зі скрипалями ітп... можливо таке дике бажання його одружити його і відштовхнуло
Эти свидания сюрпризы делались именно для того чтобы мужик такой «не ну после такого крутого свидания чем я могу её удивить? Наверное надо предложение сделать»
Перестаралась чуток.
Фиктивная 16 января 2021
Кто это?
ПочтальЁнша 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ця її позитивність також бентежить, бути позитивчиком то звісно класно, але ще варто вміти сприймати реальність та світ таким яким він є
Ось в Ольги цієї риси немає. Вона як ніби не признається сама собі, що їй буває не тільки супер весело
Это очень наигранно и нездорово выглядит.
Тихомандражная 16 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Как по мне, Богатая манипулятор 80 уровня, закончила курсы «как женить на себе успешного» но что-то пошло не так)
то до неї дійшло що сім’я у ного є , а з ним вона її не побудує
ДелайКак_Я 16 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Как по мне, Богатая манипулятор 80 уровня, закончила курсы «как женить на себе успешного» но что-то пошло не так)
Оказался не таким уж и успешным...
Тихомандражная 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ця її позитивність також бентежить, бути позитивчиком то звісно класно, але ще варто вміти сприймати реальність та світ таким яким він є
Ось в Ольги цієї риси немає. Вона як ніби не признається сама собі, що їй буває не тільки супер весело
така солодка ця Оля аж приторна, довго на таку не вивезеш
автор ДваДваВосемь 16 января 2021
Ответ дляТихомандражная
то до неї дійшло що сім’я у ного є , а з ним вона її не побудує
Ну він розлучений, тому шанси в Ольги були )) просто вона перестаралась)
Взяла на себе роль чоловічу - отримати здобич
автор ДваДваВосемь 16 января 2021
Ответ дляТихомандражная
така солодка ця Оля аж приторна, довго на таку не вивезеш
Ну до речі так, дійсно аж приторна. Вже в сраку з язиком тому Едгару лізла, а він гімно таке всеодно обручки не приніс
размахер 16 января 2021
Кто этот чел не знаю интересуюсь токо олежкой Винник о чем и сообщаю
Тихомандражная 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ну він розлучений, тому шанси в Ольги були )) просто вона перестаралась)
Взяла на себе роль чоловічу - отримати здобич
розлучений на папірці а постійно зі своїми дітьми і в тій ’колишній’ сім’ї так що це про багато що говорить
Тихомандражная 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ну до речі так, дійсно аж приторна. Вже в сраку з язиком тому Едгару лізла, а він гімно таке всеодно обручки не приніс
і не принесе , найближчі років з 20 побачите
автор ДваДваВосемь 16 января 2021
Ответ дляТихомандражная
розлучений на папірці а постійно зі своїми дітьми і в тій ’колишній’ сім’ї так що це про багато що говорить
Ну з дітьми можна пробачити часопроведення, а от з колишньою ті сюсі пусі то вже під питанням
66сезон666серия 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Подобається цей мужчина, ну погодьтеся, що він дуже сексі) Розумний, вихований)
Але в мене вже є коханий мужчина
Ну такой себе - видела пару раз
На фото получше будет
САМ_ТАКОЙ 16 января 2021
Советую посмотреть его интервью для Олицкой. Мрак. Там и Богатая была с ним. Говорили они, а стыдно было мне. Нездоровые отношения, однозначно. Она любила, а он позволял себя любить. Ольге повезло, что расстались, найдет мужика получше. Мне она почему-то импонирует.
САМ_ТАКОЙ 16 января 2021
Хотя вот что ожидать от мужика, который от маминой юбки не на шаг. Его мама живет в другом городе, а он специально ей снимает квартиру где-то рядом с собой, и по вечерам в рестораны водит. Я так поняла, что и в разводе со Славой мама сыграла не последнюю роль.
Бокс-орун 16 января 2021
Ответ дляТихомандражная
пішла подивлюсь
Для цього ж тема і створена - для самопіару:))
Тому що нікому той Едгар не цікавий - ні з дівчиною, ні без.
САМ_ТАКОЙ 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ну з дітьми можна пробачити часопроведення, а от з колишньою ті сюсі пусі то вже під питанням
Это да. Судя по фото, Слава не прочь вспомнить былое.))
Упругая попка 16 января 2021
Ответ дляЭт вернячОк
В 19 веке такое сифилитики на носах носили...
Хахахах
автор ДваДваВосемь 16 января 2021
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Хотя вот что ожидать от мужика, который от маминой юбки не на шаг. Его мама живет в другом городе, а он специально ей снимает квартиру где-то рядом с собой, и по вечерам в рестораны водит. Я так поняла, что и в разводе со Славой мама сыграла не последнюю роль.

Дуже цікаво)) цього я не знала)
Я такая наивная 16 января 2021
Ответ дляВатный Пупс
А что не так? Чистые волосы. Красивая кафа
по канонам советчицы, чистых волос недостаточно для ухоженности! Они должны излучать жизнь и свет изнутри, быть холенными и выглядеть дорого. А просто чистые волосы, здесь не прокатят.
САМ_ТАКОЙ 16 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь

Дуже цікаво)) цього я не знала)
Он сам говорил, в интервью. Так вообще клиника.