28 января 2021

Українці, які мають квартири площею від 60 кв. отримають квитанції з податком на

Українці, які мають квартири площею від 60 кв. отримають квитанції з податком на нерухомість. Українці, які мають квартири площею від 60 квадратів і будинки від 120 квадратів, до 1 липня отримають квитанції з сумою податку на нерухомість. Ті, хто перевищив “норму” нерухомості більш ніж на 28,2 квадрата, повинні будуть заплатити від двох тисяч гривень.

Це випливає з 266-ї статті Податкового кодексу. Важливо зауважити, що місцева влада має право пом’якшити норму, наприклад, брати податок з квартир площею від 70 квадратів. Однак більшість влад на такий крок не наважуються. Максимальна ставка податку – 1,5% від мінімалки за минулий рік за кожен квадратний метр житла, який перевищує норму. Цього року – 70,8 грн.

Приклад. Якщо у вас є квартира площею в 85 квадратних метрів, оплатити потрібно 25 квадратів (1770 грн). Якщо ж квартира площею 310 квадратів, то оплатити потрібно 250 квадратів (17,7 тис. грн) і додатково внести до бюджету 25 тис. грн.

У 2021-му потрібно буде заплатити за 2020-й. Кожному власнику “зайвої” нерухомості прийде квитанція (до 1 липня). З моменту вручення квитанції дають 60 днів для сплати податку.

Фізичні-особи підприємці, які вже вийшли на пенсію за віком, можуть більше не платити за себе єдиний соціальний внесок (ЄСВ).

Українці мають право повернути частину сплаченого прибуткового податку (ПДФО, 18% зарплати). Якщо минулого року платник податків платив за освіту (свою або дитини), виплачував відсотки за іпотекою, витратив гроші на лікування, платив за страховку (у тому числі пенсійну).
показать весь текст
Морковна 28 января 2021
Ответ дляНетутешня
а можно пожалуйста ваш совет? Я конечно тупица((( Создала этот электронный сертификат в Привате. Но он у меня не открывается на компьютере. Как его скачать? Вы не знаете случайно? На сайте привата висит - сертификат создан, а дальше что делать?
Я без сертификата заходила
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляПиши-пропало
Так от какого года ??
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляПиши-пропало
Правильно, если 4 человека, это 240кв м квартира
60кв.м. на власника, всерівно скільки чоловік а сім´ї.
Пиши-пропало 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Так что неужто ПЕТЮНЯ ВИНОВАТ ?

кто закон то принял автор? 2014,2015,2016 года поправочки вносили

Автор, ну что съела ? ОБЛЯПАЛАСЬ
Так точно! 28 января 2021
Ответ дляПиши-пропало
Правильно, если 4 человека, это 240кв м квартира
Более, чем достаточно! Остальное-роскошь!
Непостоянная постоянность 28 января 2021
А мне пришла квитанция, 1500грн надо заплатить (
В личном кабинете у меня висит, увы..
Это не шутки все
Обращеница 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
60кв.м. на власника, всерівно скільки чоловік а сім´ї.
хммм, если 2 собственника на тех 60 кв. м., то они под налог не подпадают, так как на одного собственника 30 кв.м., в этом случае ))
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляПиши-пропало
Так что неужто ПЕТЮНЯ ВИНОВАТ ?

кто закон то принял автор? 2014,2015,2016 года поправочки вносили

Автор, ну что съела ? ОБЛЯПАЛАСЬ
Я вашого Петюню захищаю? Нічого не перепутала, обляпанка? Одні прийняли, інші не відміняють, нех.. ржать, не смішно.
Пиши-пропало 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Я вашого Петюню захищаю? Нічого не перепутала, обляпанка? Одні прийняли, інші не відміняють, нех.. ржать, не смішно.
Как начала разговор так и получила ответочку. Пришла такая, їжте не обляпайтесь. И празднично села в лужу
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляОбращеница
хммм, если 2 собственника на тех 60 кв. м., то они под налог не подпадают, так как на одного собственника 30 кв.м., в этом случае ))
Це вірно, якщо двоє власників. Я так зрозуміла, що запитували взагалі за сім´ю. Квартира, в більшості випадків, оформлена на одного власника.
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляПиши-пропало
Как начала разговор так и получила ответочку. Пришла такая, їжте не обляпайтесь. И празднично села в лужу
Та щас, не дождешся
Пиши-пропало 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Це вірно, якщо двоє власників. Я так зрозуміла, що запитували взагалі за сім´ю. Квартира, в більшості випадків, оформлена на одного власника.
Так оформляйте в равных долях на всех , тогда на 4 человека 240
Обращеница 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Це вірно, якщо двоє власників. Я так зрозуміла, що запитували взагалі за сім´ю. Квартира, в більшості випадків, оформлена на одного власника.
так, тоді жопа, звісно ((( у нас на двох оформлені наші 75 кв.м. Не думала, що буду радіти тому, що у мене не велика квартира . Капець
Пиши-пропало 28 января 2021
Ответ дляОбращеница
так, тоді жопа, звісно ((( у нас на двох оформлені наші 75 кв.м. Не думала, що буду радіти тому, що у мене не велика квартира . Капець
На двоих можно 120
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляПиши-пропало
Так оформляйте в равных долях на всех , тогда на 4 человека 240
Це мені відповідь? Нічого не сплутала?
Кинг-Конгша 28 января 2021
Ответ дляНалитое яблочко
блаблабла этому закону уже 100 лет, нужно иметь 60 квадратов на 1, обычно квартира на несколько собственников, вы забыли фразу в концу ’здобули?’ чи шо там по сценарию
А если ’спільна власність’?
Обращеница 28 января 2021
Ответ дляПиши-пропало
На двоих можно 120
оо, це вже радує )) є куди розширитись)))))) якщо в наступному році вони знов не знизять квадратурний поріг
Мусик Пусик 28 января 2021
Ответ дляЧижик Пижик
Знаете, мясо еще нужно для нормального функционирования мозга. После суждений как много едят украинцы, основанные на кучке ваших знакомых становится просто страшно насколько недалекие люди живут у нас в стране, не видящие дальше своего носа
Недалекие - это вы про меня, я правильно понимаю? По крайней мере, я не замка и никого не обзывают, может это ещё один эффект от того, что я мяса не ем)))
Мясо как и любой белок не несёт ценности большой для мозга, его можно заменить намного лучше усвояемым белком, например, яйцами. Мозг больше нуждается в витаминах и микро элементах, и в правильном режиме дня, обязательной физической активности.
Мои суждения базируются далеко не на кучке моих знакомых, а в целом на жителях города я выходе на улицу и виду огромное количество людей с лишним весом, я захожу в магазин и вижу тачки, полные неполезной еды. Или это только в Киеве такая проблема?
Пиши-пропало 28 января 2021
Ответ дляОбращеница
оо, це вже радує )) є куди розширитись)))))) якщо в наступному році вони знов не знизять квадратурний поріг
А когда первый раз снизили порог квадратурный ?
Обращеница 28 января 2021
Ответ дляПиши-пропало
А когда первый раз снизили порог квадратурный ?
я не помню правда, но один раз знаю точно снижали, так как родители мужа жаловались ( у них в селе дом, свекровь еще не на пенсии, она один собственник целых 130 квадратов старого домика (
Пиши-пропало 28 января 2021
Ответ дляОбращеница
я не помню правда, но один раз знаю точно снижали, так как родители мужа жаловались ( у них в селе дом, свекровь еще не на пенсии, она один собственник целых 130 квадратов старого домика (
Не снижали, просто не было норм значит и налога не было . А потом ввели норму 60 на человека.
И.О. человека 28 января 2021
Ответ дляMs. Доброта
на який сайт ви заходили?
Забила в Гугле электронный кабинет плательщика и зашла
Морковна 28 января 2021
Ответ дляНетутешня
а можно пожалуйста ваш совет? Я конечно тупица((( Создала этот электронный сертификат в Привате. Но он у меня не открывается на компьютере. Как его скачать? Вы не знаете случайно? На сайте привата висит - сертификат создан, а дальше что делать?
Я Вам поэтапно опишу
Морковна 28 января 2021
Ответ дляНетутешня
а можно пожалуйста ваш совет? Я конечно тупица((( Создала этот электронный сертификат в Привате. Но он у меня не открывается на компьютере. Как его скачать? Вы не знаете случайно? На сайте привата висит - сертификат создан, а дальше что делать?
Морковна 28 января 2021
Ответ дляНетутешня
а можно пожалуйста ваш совет? Я конечно тупица((( Создала этот электронный сертификат в Привате. Но он у меня не открывается на компьютере. Как его скачать? Вы не знаете случайно? На сайте привата висит - сертификат создан, а дальше что делать?
Языката Хвеська 28 января 2021
Какой то бред...откуда такие суммы?
Я третий год оплачиваю налог на квартиры ( у меня их три). Там копейки...до 1000 гривен
Морковна 28 января 2021
Ответ дляНетутешня
а можно пожалуйста ваш совет? Я конечно тупица((( Создала этот электронный сертификат в Привате. Но он у меня не открывается на компьютере. Как его скачать? Вы не знаете случайно? На сайте привата висит - сертификат создан, а дальше что делать?
пароль и логин приват24
Морковна 28 января 2021
Ответ дляНетутешня
а можно пожалуйста ваш совет? Я конечно тупица((( Создала этот электронный сертификат в Привате. Но он у меня не открывается на компьютере. Как его скачать? Вы не знаете случайно? На сайте привата висит - сертификат создан, а дальше что делать?
Морковна 28 января 2021
Ответ дляНетутешня
а можно пожалуйста ваш совет? Я конечно тупица((( Создала этот электронный сертификат в Привате. Но он у меня не открывается на компьютере. Как его скачать? Вы не знаете случайно? На сайте привата висит - сертификат создан, а дальше что делать?
Морковна 28 января 2021
Ответ дляНетутешня
а можно пожалуйста ваш совет? Я конечно тупица((( Создала этот электронный сертификат в Привате. Но он у меня не открывается на компьютере. Как его скачать? Вы не знаете случайно? На сайте привата висит - сертификат создан, а дальше что делать?