После шести ни-ни• 24 февраля 2021
Як скачати декларацію із сайту НАЗК
Можливо хтось стикався, потрібен електронний варіант. Нічого не виходить із скачуванням...
После шести ни-ни
• 24 февраля 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Не розумію для чого її скачувати?
Не розумію навіщо писати те, що не стосується запитання
Скоро_вчера• 24 февраля 2021
Ответ дляПосле шести ни-ни
Бо у вас такі питання. Хотіла допомогти але вам це не потрібно.
Просто каралева• 24 февраля 2021
Може роздрукувати, а потім відсканувати в потрібному форматі та розмірі. Знаю так кандидати в народні депутати робили
После шести ни-ни
• 25 февраля 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Потрібна електронна копія у форматі pdf. Ви можете допомогти?
Просто каралева• 25 февраля 2021
Когда Вы нажимете правую клавишу мыши на декларации, выбираете конпку Друк, появляется окно для друку, где выбирается принтер нажмите стрелочку вниз и выпадеет список, там есть Зберегти у форматі PDF
После шести ни-ни
• 25 февраля 2021
Ответ дляПросто каралева
Дякую!