27 февраля 2021

ЯК вам така "перестаріла" жіночка, дівчатка?) Є до чого прагнути, еге ж?

Цій жінці, фітнес-тренеру з Лівану....88-м років! Як на мене, є сумніви щодо цього)) Як вважаєте? Дивимось і захоплюємося!

https://www.facebook.com/dw.ukrainian/videos/48019...
КлараЦеткин 27 февраля 2021
Та ну, я в шоці
Кы-ы-ы-ця 27 февраля 2021
Дайте фото
Бусурманша 27 февраля 2021
там в коментах писали что ей 60
автор Кукарикуууууу 27 февраля 2021
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Дайте фото
Нахіда Абден. Гугліть))
ГейТуда 27 февраля 2021
88 неееее
Директор Пляжа 27 февраля 2021
60 верю, 88 нет. Документы поддельные значит.
Карамбулкул 27 февраля 2021
68 - поверю....но 88 - ну, как-то нереально
автор Кукарикуууууу 27 февраля 2021
Ответ дляБусурманша
там в коментах писали что ей 60
Гугл каже, що 88-м) Але не вірю, звісно. Хоча знаю, що столичні (бейрутські) жінки дуже слідкують за своєю зовнішністю, вкладають в це великі кошти й час. Бонус від цього - доглянутість та моложавий вигляд в досить поважному віці)) Але...проти природи ж не попреш...Думаю, жіночці років 65, це максимум. Стан шкіри тому доказ.
Diamond_777 27 февраля 2021
Бомба!
Сливочная пенка 27 февраля 2021
Ответ дляКукарикуууууу
Гугл каже, що 88-м) Але не вірю, звісно. Хоча знаю, що столичні (бейрутські) жінки дуже слідкують за своєю зовнішністю, вкладають в це великі кошти й час. Бонус від цього - доглянутість та моложавий вигляд в досить поважному віці)) Але...проти природи ж не попреш...Думаю, жіночці років 65, це максимум. Стан шкіри тому доказ.
А вы знаете много женщин, которые могут себе сами добавить двадцать лет?
автор Кукарикуууууу 27 февраля 2021
Але молодець, то незаперечно! У передісторії: поборола рак з допомогою спорту та сили волі. Казка з феєричним кінцем:)
автор Кукарикуууууу 27 февраля 2021
Ответ дляСливочная пенка
А вы знаете много женщин, которые могут себе сами добавить двадцать лет?
Заради відповідного PR, чому б і ні? Знаю, що якось протиприродньо для прекрасної статі, але ця індустрія - це бізнес, перш за все, а розпіарений бізнес - це гроші...великі гроші)
Мандолина Бу 27 февраля 2021
Там говорилось, что старшей дочери 60. Думаю, это легко проверить заинтересованным
ПоэтеСССа 27 февраля 2021
Ответ дляКукарикуууууу
Гугл каже, що 88-м) Але не вірю, звісно. Хоча знаю, що столичні (бейрутські) жінки дуже слідкують за своєю зовнішністю, вкладають в це великі кошти й час. Бонус від цього - доглянутість та моложавий вигляд в досить поважному віці)) Але...проти природи ж не попреш...Думаю, жіночці років 65, це максимум. Стан шкіри тому доказ.
А гугл это прям источник достоверной информации? И что значит гуглите? Вы тему создали, значит и о правилах должны быть в курсе. Запрещены ссылки без описания. Наверно так спешили что в бан хотите да?
Конфиденциальность 27 февраля 2021
активная конечно не на 88, но кожа очень ’уставшая’
Мандолина Бу 27 февраля 2021
Ну а вообще-лицо пластика и ботоксом заколено, по лбу видно
автор Кукарикуууууу 27 февраля 2021
Ответ дляПоэтеСССа
А гугл это прям источник достоверной информации? И что значит гуглите? Вы тему создали, значит и о правилах должны быть в курсе. Запрещены ссылки без описания. Наверно так спешили что в бан хотите да?
Є опис перед посиланням, та й тему я практично сама підтримую, не помітили?)) Цікава тема, як на мене, повід поспілкуватись. І чого Ви така агресивна? Вже майже весна на дворі - пташки, сонечко, струмочки. Посміхніться, це важливо))
Проработник 27 февраля 2021
Меня вот эта бабулька восхищает
автор Кукарикуууууу 27 февраля 2021
Ответ дляМандолина Бу
Ну а вообще-лицо пластика и ботоксом заколено, по лбу видно
Нууу, ясно що там не лише ботокс, а й кругова підтяжка і неодноразова. Їй - на хвилиночку - 88 (вісімдесят. Вісім. Років)! Якщо це дійсно правда, то це щось на кшталт дива, без перебільшення абсолютно!
спальное место 27 февраля 2021
нас наебы....)
бибизяна 27 февраля 2021
Моя мама так выглядела в 50+
Не верю в 88.
автор Кукарикуууууу 27 февраля 2021
Ответ дляПроработник
Меня вот эта бабулька восхищает
Ага. Ернестіна Шеферд, їй, якщо не помиляюсь, 84-и? Найстаріша жінка- бодібілдер у світі. Таки так, вона - бомбезна. Просто wow!
Проработник 27 февраля 2021
Ответ дляКукарикуууууу
Ага. Ернестіна Шеферд, їй, якщо не помиляюсь, 84-и? Найстаріша жінка- бодібілдер у світі. Таки так, вона - бомбезна. Просто wow!
Да, 16 июня будет 85 лет.
Безимени890123 27 февраля 2021
Ответ дляКукарикуууууу
Нахіда Абден. Гугліть))
Погуглила. Вся інфа після ролика Дольче Велла і з посиланням на цей ролик. Де ж вона була рік - два назад?
Може,я не там шукала
Безимени890123 27 февраля 2021
Ответ дляСливочная пенка
А вы знаете много женщин, которые могут себе сами добавить двадцать лет?
Для хайпу деякі жіночке таке з собою роблять,що нормою язик не повернеться назвати.
Марафетчица 27 февраля 2021
Красотка
Таки в курсе 27 февраля 2021
Ответ дляКонфиденциальность
активная конечно не на 88, но кожа очень ’уставшая’
Ну да , ну да, ваша бабушка в 120 лет также выглядела, да?
Безимени890123 27 февраля 2021
Особисто для мене, еталоном,прикладом,виклакаючим захоплення, є наша неперевершена Ліна Костенко. Неймовірна людина,Жінка. Талант і сила волі.
Нога на ногу 27 февраля 2021
Ответ дляКукарикуууууу
Гугл каже, що 88-м) Але не вірю, звісно. Хоча знаю, що столичні (бейрутські) жінки дуже слідкують за своєю зовнішністю, вкладають в це великі кошти й час. Бонус від цього - доглянутість та моложавий вигляд в досить поважному віці)) Але...проти природи ж не попреш...Думаю, жіночці років 65, це максимум. Стан шкіри тому доказ.
Ее старшей дочери 60 . Так что ей никак не 65
автор Кукарикуууууу 27 февраля 2021
Ответ дляБезимени890123
Погуглила. Вся інфа після ролика Дольче Велла і з посиланням на цей ролик. Де ж вона була рік - два назад?
Може,я не там шукала
Ось теж це помітила, так. Всі посилання ’свіжі’, максмум 7-ми денного терміну. Ось гадала, що хтось якусь давню передісторію знайде, цікава особистість ця ліванка.