28 февраля 2021

Як українці в гречку стрибали. Від коломийок і я почервоніла

Весотехник 28 февраля 2021
Интересная статья. Спасибо!
Иванка Бур 28 февраля 2021
Прочитала. Про Шевченка: бабій він був знатний. Це в школі не проходять, самі розумієте... Але зрозуміло, що мужчина, який так бездоганно володів словом, то чому би не скористатись з того вміння? Вішав лапшу на вуха жінок і вони були щасливі.
Про секс в українців... Та якщо ми до сих пір є , то завдяки йому. Де ж він дінеться! Читала ще в юності якийсь твір, як діти 12 13 років кохались на полонині, пасучи овець. Вчились від них, бачили спаровування.
Стаття цікава, занесла в закладки. Дякую.
Голубец 28 февраля 2021
От чего краснеть?
Компас Ижевска 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
Прочитала. Про Шевченка: бабій він був знатний. Це в школі не проходять, самі розумієте... Але зрозуміло, що мужчина, який так бездоганно володів словом, то чому би не скористатись з того вміння? Вішав лапшу на вуха жінок і вони були щасливі.
Про секс в українців... Та якщо ми до сих пір є , то завдяки йому. Де ж він дінеться! Читала ще в юності якийсь твір, як діти 12 13 років кохались на полонині, пасучи овець. Вчились від них, бачили спаровування.
Стаття цікава, занесла в закладки. Дякую.
То, напевне, Ви ’Тіні забуих предків’ маєте на увазі
Компас Ижевска 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
Прочитала. Про Шевченка: бабій він був знатний. Це в школі не проходять, самі розумієте... Але зрозуміло, що мужчина, який так бездоганно володів словом, то чому би не скористатись з того вміння? Вішав лапшу на вуха жінок і вони були щасливі.
Про секс в українців... Та якщо ми до сих пір є , то завдяки йому. Де ж він дінеться! Читала ще в юності якийсь твір, як діти 12 13 років кохались на полонині, пасучи овець. Вчились від них, бачили спаровування.
Стаття цікава, занесла в закладки. Дякую.
забутих, перепрошую
автор фан L.O.S.T. 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
Прочитала. Про Шевченка: бабій він був знатний. Це в школі не проходять, самі розумієте... Але зрозуміло, що мужчина, який так бездоганно володів словом, то чому би не скористатись з того вміння? Вішав лапшу на вуха жінок і вони були щасливі.
Про секс в українців... Та якщо ми до сих пір є , то завдяки йому. Де ж він дінеться! Читала ще в юності якийсь твір, як діти 12 13 років кохались на полонині, пасучи овець. Вчились від них, бачили спаровування.
Стаття цікава, занесла в закладки. Дякую.
Твір не тіні забутих предків? Здається і я пам‘ятаю цей уривок , що ви описуєте
автор фан L.O.S.T. 28 февраля 2021
Ответ дляГолубец
От чего краснеть?
Така я є
Галябалована 28 февраля 2021
+
Маша хороша 28 февраля 2021
Не вірю. Особливо про вечорниці і спання до ранку разом хлопців і дівчат. Може й була де розпуста, але не так масово і засуджувалась.
Иванка Бур 28 февраля 2021
Ответ дляГолубец
От чего краснеть?
Несподівано зняли німб святості чи цноти з українців. Вечорниці це ж ті самі сучасні дискотеки чи клуби... Як там в ’Назара Стодолі’? ’Що ж це ніхто не йде? Та колись бувало, як були вечорниці, то аж тини тріщать’. Цитата не дослівна. Тини тріщали від того...самі знаєте чого.
Маша хороша 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
Несподівано зняли німб святості чи цноти з українців. Вечорниці це ж ті самі сучасні дискотеки чи клуби... Як там в ’Назара Стодолі’? ’Що ж це ніхто не йде? Та колись бувало, як були вечорниці, то аж тини тріщать’. Цитата не дослівна. Тини тріщали від того...самі знаєте чого.
Тин тріщить, якщо на нього чуть спертися, сидіти на тину. Як тин може використовуватись при сексі?
Иванка Бур 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Не вірю. Особливо про вечорниці і спання до ранку разом хлопців і дівчат. Може й була де розпуста, але не так масово і засуджувалась.
А чого не вірите? Темний, дикий нарід був. Засуджувалось церквою, бо церква була осередком якоїсь цивілізації, моральності. Князь Володимир запровадив християнство, бо це був рух вперед, прогрес. Християнство ставило якісь рамки, заборони, вівся якийсь облік людей по записах в церквах. Але цей процес тривав довго...
Иванка Бур 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Тин тріщить, якщо на нього чуть спертися, сидіти на тину. Як тин може використовуватись при сексі?
Так як зараз паркани. Опирались на тин для зручності, опора для акту. Мені вам пояснювати?
ЧакрыНеРаскрылись 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
Прочитала. Про Шевченка: бабій він був знатний. Це в школі не проходять, самі розумієте... Але зрозуміло, що мужчина, який так бездоганно володів словом, то чому би не скористатись з того вміння? Вішав лапшу на вуха жінок і вони були щасливі.
Про секс в українців... Та якщо ми до сих пір є , то завдяки йому. Де ж він дінеться! Читала ще в юності якийсь твір, як діти 12 13 років кохались на полонині, пасучи овець. Вчились від них, бачили спаровування.
Стаття цікава, занесла в закладки. Дякую.
А как Шевченко умер)) тоже в школе не рассказывают ....
Маша хороша 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
Так як зараз паркани. Опирались на тин для зручності, опора для акту. Мені вам пояснювати?
Удалено администрацией...
ЧакрыНеРаскрылись 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Не вірю. Особливо про вечорниці і спання до ранку разом хлопців і дівчат. Може й була де розпуста, але не так масово і засуджувалась.
Разпуста була,но все скрылось .Почитайте много источников ,там столько интересного
Ируся-пуся 28 февраля 2021
Думаю, разврата все же было мало, т.к.не было контрацепции и залетевших девушек выгоняли из дома. Все же описано тем самым Шевченко
Апофиозная 28 февраля 2021
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
А как Шевченко умер)) тоже в школе не рассказывают ....
А як він помер?
Из Хацапетовки 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Удалено администрацией...
по вашому допису українці сексом не займалися? такі цнотливі були? мабуть як ви зараз, коли заперечуєте життя
Маша хороша 28 февраля 2021
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Разпуста була,но все скрылось .Почитайте много источников ,там столько интересного
Розпуста була, є і буде. Але ж не так масово, як хоче показати автор. І засуджувалась, а не всі на вечорницях лягали спати одні з другими і на ранок розходились по домах. У селах і зараз добре знають, хто гуляща, хто чим займається. І якщо піде недобра слава, то не відмиєшся
ЧакрыНеРаскрылись 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Розпуста була, є і буде. Але ж не так масово, як хоче показати автор. І засуджувалась, а не всі на вечорницях лягали спати одні з другими і на ранок розходились по домах. У селах і зараз добре знають, хто гуляща, хто чим займається. І якщо піде недобра слава, то не відмиєшся
Когда-то читала очень интересную статью про вечорницi.Как и для чего их устраивали и никто не был против
Маша хороша 28 февраля 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
по вашому допису українці сексом не займалися? такі цнотливі були? мабуть як ви зараз, коли заперечуєте життя
Займались. І до шлюбу займались. Але ж не так масово і відкрито, як втирає автор.
Иванка Бур 28 февраля 2021
Ответ дляАпофиозная
А як він помер?
Те, що я знаю. Від непохмілля. Напився на своє день народження 9 березня, а 10 не мав чим похмелитись, або неправильно це зробив.
Летала_НаМетле 28 февраля 2021
Интересный сайт, автор, спасибо
Из Хацапетовки 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Займались. І до шлюбу займались. Але ж не так масово і відкрито, як втирає автор.
хто сказав що массово и відкрито? вам навели приклади, що секс був, як и зараз, ніхто із чоловіків и жінок не пройде повз можливого коханця... Це життя.. якби не було сексу у будь який час людство вимерло.
ЧакрыНеРаскрылись 28 февраля 2021
Ответ дляАпофиозная
А як він помер?
Отмечали его др,напились.... он упал
Апофиозная 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
Те, що я знаю. Від непохмілля. Напився на своє день народження 9 березня, а 10 не мав чим похмелитись, або неправильно це зробив.
Уже загуглила, пишуть що від водянки, (що таке не знаю) це наслідок надмірного споживання алкоголю. Значить, точно від алкоголю
ЧакрыНеРаскрылись 28 февраля 2021
Ответ дляАпофиозная
Уже загуглила, пишуть що від водянки, (що таке не знаю) це наслідок надмірного споживання алкоголю. Значить, точно від алкоголю
Та они там бухгали огого как
a.ostroverh 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
Те, що я знаю. Від непохмілля. Напився на своє день народження 9 березня, а 10 не мав чим похмелитись, або неправильно це зробив.
На чердаке спрятал бутылки)
Без за ними на похмеляться, и упал с лестницы
Апофиозная 28 февраля 2021
Ответ дляa.ostroverh
На чердаке спрятал бутылки)
Без за ними на похмеляться, и упал с лестницы
😲