28 февраля 2021

Як українці в гречку стрибали. Від коломийок і я почервоніла

показать весь текст
Мотылек 28 февраля 2021
Спасибо, прочту перед сном)
Начальник Анонимов 28 февраля 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Но, с другой стороны, что должна была Вам рассказать ПРАБАБУШКА? Это ведь не подруга. Вы рассказали бы своим детям/внукам/правнукам, что, к примеру (!), в юности меняли парней, как перчатки, занимались разными видами секса и тд ?
прабабуся багато розказувала мамі в свій час, допустім прадід любив жіночу увагу і не обділяв увагою жінок, а вона до нього була байдужа і дуже раділа, коли він у віці 60+, ходив 《на село》, казала:хоч тепер мене чіпати не буде, хай іде, поаернеться добрий і спокійний.
Слухи-руки не распускаю 28 февраля 2021
Ответ дляНачальник Анонимов
прабабуся багато розказувала мамі в свій час, допустім прадід любив жіночу увагу і не обділяв увагою жінок, а вона до нього була байдужа і дуже раділа, коли він у віці 60+, ходив 《на село》, казала:хоч тепер мене чіпати не буде, хай іде, поаернеться добрий і спокійний.
Мій дід по матері теж гуляти любив. Навіть коли ще бабуся була дуже молодою (їй 20 років було) вєе гуляв на повну. Коли народилась молодша донька (моя мати), бабусі було 21 (а старшу вона у 19 народила), дідусь пішов в нікому не кажучи записав мою маму іменем своєї коханки.
Бабуся була в шоці. Потім переписували на інше імя.
Але прожили вони разом все життя і поховала вона його і після смерті чоловіка жила сама
Начальник Анонимов 28 февраля 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Но, с другой стороны, что должна была Вам рассказать ПРАБАБУШКА? Это ведь не подруга. Вы рассказали бы своим детям/внукам/правнукам, что, к примеру (!), в юности меняли парней, как перчатки, занимались разными видами секса и тд ?
прабабуся була у своіх батьків одна донька, мала дуже гарну репутацію, бо з хазяйськоі родини, в селі всі по кожного знали як і зараз, тому важлиаа була репутація, вибирала не вона собі чоловіка, а того на кого показали батьки, щоб міг вести добре їх велике хазяйство (були поля, фруктові сади, трошки свого лісу, луки).
Атятя_тётя 28 февраля 2021
Ответ дляНачальник Анонимов
мені дуже подобається сад в будинку Коцюбинського в Чернігові, як же там гарно, будинок теж добротний, але сад , ще не була в його другому будинку у Вінниці.
О, треба сходити, останній раз була в тому музею ще у школі.
Сундучок с каникулами 28 февраля 2021
Ответ дляНачальник Анонимов
а про те, що була дворянкою, поліглотом і дуже хворобливою вже не пишуть?
Вже не модно, тому про це не пишуть.
Начальник Анонимов 28 февраля 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Мій дід по матері теж гуляти любив. Навіть коли ще бабуся була дуже молодою (їй 20 років було) вєе гуляв на повну. Коли народилась молодша донька (моя мати), бабусі було 21 (а старшу вона у 19 народила), дідусь пішов в нікому не кажучи записав мою маму іменем своєї коханки.
Бабуся була в шоці. Потім переписували на інше імя.
Але прожили вони разом все життя і поховала вона його і після смерті чоловіка жила сама
мій прадід коли будували нову хату《для сина》, то будував велику літню кухню для сеье, прабабусі сказав: ти помреш, а я ж сам жити не буду, тут буде нова господиня, тому літня кухня буде великою(на той час такі просторі з банею, вірандою в селі ніхто не будував), але прадід помер легко у віці 76 років в 1976: наливав ранком чай в чашку і зупинилося життя, а бабуся пережила його, померла у віці 94 роки в 1996 році, все жила в тій самій великій кухні
Сундучок с каникулами 28 февраля 2021
Ответ дляБиблиотекарь
І хто взагалі щось приховува? Є , наприклад, весільна пісня Горіла сосна, палала. А вона про що? Про дівчину, яка пішла *по руках*. Але це не означає, що в школі мають розглядати такі моменти.
І де там про дівчину, яка пішла по руках?
Начальник Анонимов 28 февраля 2021
Ответ дляСундучок с каникулами
Вже не модно, тому про це не пишуть.
аааа, ну ну, і про.те, що лікувалася за кордоном, багато років жила на курортах у Грузії, де зараз іі памятники, навіть на набережній Батумі, теж не пишуть?
Барабасиха 28 февраля 2021
Ответ дляСундучок с каникулами
І де там про дівчину, яка пішла по руках?
Это песня про замужество.
Сундучок с каникулами 28 февраля 2021
Ответ дляБарабасиха
Это песня про замужество.
Я теж так вважаю, але вже все перекрутили.....
Подкустовый выползень 28 февраля 2021
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це ж класична весільна пісня!
Горіла сосна, палала,
Під нею дівка стояла.

Під нею дівка стояла,
Русяву косу чесала.

– Ой коси, коси ви мої,
Довго служили ви мені.

Більше служить не будете,
Під білий вельон підете.

Під білий вельон, під хустку,
Більш не підете за дружку.

Під білий вельон з кінцями,
Більш не підете з хлопцями.

Горіла сосна, смерека,
Сподобавсь хлопець здалека.

Сподобавсь хлопець та й навік,
Тепер вже він мій чоловік
Я так думаю она перепутала с песней про Галю, підманули Галю, забрали з собою. В конце ее привязали косами к сосне. Перепутал человек.она правда совсем не свадебнач
Ацетилсалициловая кислота 28 февраля 2021
Ответ дляКоко На Страже
Там у него еще и последняя любовь была. Он и сифилисом болел а любимая была сильно моложе и всех принимала, вот и его наградила. Это нам в 11 классе рассказывал учитель, такой демократичный о том мораль была что голову потерял и талант не мог нести с честью. Загубил имя свое.
Это Ваш учитель загубил имя свое, рассказывая детям подобные вещи, причем вне зависимости от того, было это правдой или сплетнями
Ревнивая жена 28 февраля 2021
Ответ дляИванка Бур
А чого не вірите? Темний, дикий нарід був. Засуджувалось церквою, бо церква була осередком якоїсь цивілізації, моральності. Князь Володимир запровадив християнство, бо це був рух вперед, прогрес. Християнство ставило якісь рамки, заборони, вівся якийсь облік людей по записах в церквах. Але цей процес тривав довго...
Ага, і винищили більшу частину народу((( Нема людей - нема розпусти, так?
наКоблучках 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Та що це таке?!? Стакан з водою
А ви читали недавно тема була про два стакани,один з холодною водою,а інший з гарячою.
Сундучок с каникулами 28 февраля 2021
Ответ длянаКоблучках
А ви читали недавно тема була про два стакани,один з холодною водою,а інший з гарячою.
А про що це? Теж про секс?
Маша хороша 28 февраля 2021
Ответ длянаКоблучках
А ви читали недавно тема була про два стакани,один з холодною водою,а інший з гарячою.
Ні, не читала. І що робити з водою? Мачати то,що кінь символізує?
Губы рыбы 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Ну все, ви краще розбираєтесь в тинах і в сексі на тинах
А вот, мабуть, черниця незаймана? На кшалт Мiронii з якою танцював Свирид Петрович?
Губы рыбы 28 февраля 2021
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Скільки читаю коментарів все більше згодна про ’каждый человек испорченый в меру своей распущенности’
У мене сестра чує секс в пісні ’мохнатый шмель на душистый хмель’))))
Не тiльки ваша сестра)
Маша хороша 28 февраля 2021
Ответ дляГубы рыбы
А вот, мабуть, черниця незаймана? На кшалт Мiронii з якою танцював Свирид Петрович?
Прийдеться гуглити і про Миронію, і про Свирида
ХдеЯсь? 28 февраля 2021
Ответ дляАпофиозная
Уже загуглила, пишуть що від водянки, (що таке не знаю) це наслідок надмірного споживання алкоголю. Значить, точно від алкоголю
Не міг він бути алкоголіком. Риси обличчя на посмертній масці абсолютно не алкоголічні.
Сусановна 28 февраля 2021
Ответ дляМаша хороша
Розпуста була, є і буде. Але ж не так масово, як хоче показати автор. І засуджувалась, а не всі на вечорницях лягали спати одні з другими і на ранок розходились по домах. У селах і зараз добре знають, хто гуляща, хто чим займається. І якщо піде недобра слава, то не відмиєшся
Підтримую! Коли була 10-12-річною, то хвостиком за страшою сестрою увивалася погуляти до ночі. Збиралися хлопці і дівчата, слухали музику, гиготіли, але нічого сороміцького не було. Літо проводила у них, но хоч раз би попала на таке. Навпаки, так як зустрічаєшся, то все серйозно, не має такого, що сьогодні один, завтра інший
ВыФсеВрете 28 февраля 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
а мои предки украинцы все родом из Чигиринщины ( прабабушка , бабушка и дедушка уже умер давно 1926г.р) рассказывал совершенно другое .Когда в начале 90-х начались видики и разговоры вслух о том что секс есть, так я помню что все они осуждали поведение .И рассказывали что в молодости могли себе позволить только за руку взять друг друга.
Знаєте різні були дівчата тоді, як і зараз. І зрозуміло, як білий день, що розказувати про похожденьки свої ніхто б не став.

Моя теж бабуся така була, блюстітєльніца) всіх осуджувала, гуляші і тд, чого тільки не говорила...стерегла внучок пильним оком!
а сама народила сина, мого тата до шлюбу. І продовжувала стосунки з дідом, вийшла заміж за нього коли була вагітна від нього вже 2 дитиною)
Вона 1930р була
ПесиКот 28 февраля 2021
Ответ дляСкрипяСердцем
Напротив, христианство было средством завоевание сильной, непобедимой нации. Но об этом мало кто знает (благодаря смене письменности и уничтожению источнико информации) . И чем дальше в глубь истории - тем чище и сильнее были люди. А не наооборот
Жестокое наслаждение христианства великолепно показано в фильме ’Михайло Ломоносов’.
былоИпрошло 28 февраля 2021
Ответ дляХдеЯсь?
Не міг він бути алкоголіком. Риси обличчя на посмертній масці абсолютно не алкоголічні.
Міг ще й як) багато матеріалу з цього приводу. Можете продовжувати вірити, що Тарас Григорович героїчно загинув за Україну, але факти свідчать про інше - Кобзар не був іконою у смушевій шапці, а був людиною з усіма її слабкостями - любов´ю до жінок, до чарки, до гарного одягу, не завжди порядною поведінкою. Що жодним чином не зменшує цінності його творчості.
ХдеЯсь? 01 марта 2021
Ответ дляСкомуниздила
мы били в имении Максимовича, прикольное место там его могила , сюда приезжал Шевченко и трахался с молодой женой Максимовича .
был тут на территории дуб Шевченко , Сосна Гоголя где он Вий писал, очень интересно .
Это под Каневом в селе Прохоровка
Біолог!
Коленная ложечка 01 марта 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Мій дід по матері теж гуляти любив. Навіть коли ще бабуся була дуже молодою (їй 20 років було) вєе гуляв на повну. Коли народилась молодша донька (моя мати), бабусі було 21 (а старшу вона у 19 народила), дідусь пішов в нікому не кажучи записав мою маму іменем своєї коханки.
Бабуся була в шоці. Потім переписували на інше імя.
Але прожили вони разом все життя і поховала вона його і після смерті чоловіка жила сама
Так у вас може бути багато родичів по прадіду.
ХдеЯсь? 01 марта 2021
Ответ длябылоИпрошло
Міг ще й як) багато матеріалу з цього приводу. Можете продовжувати вірити, що Тарас Григорович героїчно загинув за Україну, але факти свідчать про інше - Кобзар не був іконою у смушевій шапці, а був людиною з усіма її слабкостями - любов´ю до жінок, до чарки, до гарного одягу, не завжди порядною поведінкою. Що жодним чином не зменшує цінності його творчості.
Що ви тут наплели?
Людина з сифілісом, цирозом, асцитом і алкоголізмом виглядає приблизно так:
ХдеЯсь? 01 марта 2021