Ms. Искренность• 01 марта 2021

Оплата на ОЛХ?

Сьогодні мала продати на ОЛХ кавоварку за 3000грн, покупець написала, що скинула гроші на ОЛХ, щоб вивести гроші мені на карточку, мені з карточки знімає 500грн. Дзвоню на номер покупця, бере мужик трубку і кричить, що нічого не купляє. Пишу на вайбер, що я дзвонила, вона мені пише що то робочий телефон і що так має бути, що знімають з моєї карточки гроші, а потім повертають. Хто був у такій ситуації, чи дійсно так має бути, чи мене хотіли кинути?
40каградусная• 01 марта 2021
Ну а сами как думаете?
У Вас сомнения еще?

ПесиКот• 01 марта 2021
Лохотрон! Никаких переписок в Вайбере.
Кишмишная Мая• 02 марта 2021
Так сняли или нет?
автор Ms. Искренность • 02 марта 2021
Не зняло гроші, прийшло повідомлення підтвердити оплату, добре, що я собразила натиснула скасувати оплату.
автор Ms. Искренность • 02 марта 2021
Після того, я пишу у вайбері цій жінці а вона скиньте мені скрін, а там видно номер карточки,я відмовилася скидати скрін.
Заместитель автора• 02 марта 2021
Ответ дляMs. Искренность
Где такие берутся? написано же что списание идет.
Тумба-юмба• 02 марта 2021
Ничего не понятно

Стильная штучка• 02 марта 2021
Это лохотрон.
Зеки развлекаются.
ПесиКот• 02 марта 2021
Ответ дляMs. Искренность
Ви ввели на підставному сайті всі свої дані. Вони і так все бачать. Бігом блокуйте карту, бо до ранку залишитесь без штанів, ще й кредитів наберуть.
Поддакиваю иногДА• 02 марта 2021
Не вы реально ещё думаете развод это или нет!? Дайте ваш адрес сниму порчу с вас бесплатно
И_В_офигительных_штанах• 02 марта 2021
Развод конечно. Блокируете карту, а то останетесь без денег...
Етитьская богомышь• 02 марта 2021
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ану-ка, демпингующие и альтруисты
За 499грн сниму лохопорчу на олх. Надёжно.
автор Ms. Искренность • 02 марта 2021
Заблокувала карточку, у вайбері на фото жінка імя Інна, фото чеку що аона кидала Юля, а трубку взяв мужик, який нічого незнає.
Проработник• 02 марта 2021
Ответ дляMs. Искренность
Обман
Покращена• 02 марта 2021
Автор...ничего не поняла...как это скинула гроши на олх?.