03 марта 2021

Як економно відсвяткувати день народження з друзями? За межами дому

Як економно відсвяткувати день народження з друзями? За межами дому.
ХвостПистолетом 03 марта 2021
Какой бюджет?
Тихомандражная 03 марта 2021
угостить всех чаем
ХвостПистолетом 03 марта 2021
Взять в Сильпо пиццу и завалиться на лавочки
Бабка-ежика 03 марта 2021
Никак, не получается экономично
AlenDav 03 марта 2021
Сказать а давайте устроим пикник и каждый приносит то что будет есть и пить)))
Бабка-ежика 03 марта 2021
Ответ дляХвостПистолетом
Взять в Сильпо пиццу и завалиться на лавочки
автор Сумка с непогодой 03 марта 2021
Ответ дляХвостПистолетом
Какой бюджет?
10 тисяч на 15 чоловік.
AlenDav 03 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
10 тисяч на 15 чоловік.
Ха, так у вас норм бюджет...
ХвостПистолетом 03 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
10 тисяч на 15 чоловік.
Да вы издеваетесь
Мамаша в бигудях 03 марта 2021
В боулинг на 2 часа , пицца, напитки.
Неугомонная 03 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
10 тисяч на 15 чоловік.
Найти кафе которое дает скидки именниникам
Золото золотое 03 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
10 тисяч на 15 чоловік.
Ничоси...экономно. Боулинг, бильярд. Ну это на мой вкус.
автор Сумка с непогодой 03 марта 2021
Ответ дляAlenDav
Ха, так у вас норм бюджет...
Але всі п’ють алкоголь. Водка, коньяк. Більшість гостей, то чоловіки. Бо день народження чоловіка. І всі заклади міста, що телефонувала в бюджет не впишемось, враховуючи, що алкоголь зараз дорогий.
Samostoyatelnaya 03 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
Але всі п’ють алкоголь. Водка, коньяк. Більшість гостей, то чоловіки. Бо день народження чоловіка. І всі заклади міста, що телефонувала в бюджет не впишемось, враховуючи, що алкоголь зараз дорогий.
Абсолютно будь-який заклад ще до карантинів і коронавірусів при умові, що є мінімальне замовлення кухні, дозволяє нести свій алкоголь. А тим більше зараз, коли вони всі на підсосі (сорі, пишу прямим текстом). По телефону домовлятись такоє, йдіть до адміністратора і напряму.
Просто каралева 03 марта 2021
бидон самогона на тыщу, голимой закуски с салтовского магаза ещё на 1,5, остальное себе любимой
автор Сумка с непогодой 03 марта 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
Абсолютно будь-який заклад ще до карантинів і коронавірусів при умові, що є мінімальне замовлення кухні, дозволяє нести свій алкоголь. А тим більше зараз, коли вони всі на підсосі (сорі, пишу прямим текстом). По телефону домовлятись такоє, йдіть до адміністратора і напряму.
Знаю, але замовлення мінімальне у всіх закладах, щоб нести свій алкоголь не менше 650 грн. 15 чоловік і ми маємо 9750. На 250 грн алкоголь не донести. Як і в 10 тисяч не вписатись в закладі з їх алкоголем.
Я телефонувала не в вау заклади, а шашличні та варіанти за містом.
автор Сумка с непогодой 03 марта 2021
Ответ дляПросто каралева
бидон самогона на тыщу, голимой закуски с салтовского магаза ещё на 1,5, остальное себе любимой
А де посидіти? Бо я думала вже може будинок зняти/котедж. А то ми живемо в однокімнатній квартирі і чисто фізично не поміститись.
AlenDav 03 марта 2021
Алкоголь можно закупить на опте даже из расхода 0,5на лицо да 12 мужичков это по 70грн=840грн... Ну 1000... Так ещё остаётся ого го..
Samostoyatelnaya 03 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
Знаю, але замовлення мінімальне у всіх закладах, щоб нести свій алкоголь не менше 650 грн. 15 чоловік і ми маємо 9750. На 250 грн алкоголь не донести. Як і в 10 тисяч не вписатись в закладі з їх алкоголем.
Я телефонувала не в вау заклади, а шашличні та варіанти за містом.
Ох, тоді один варіант: зняти зал у сауні зі столом, і все готувати самій, і це буде дешевше салатів майонезних, картошки і нарізки хз якої якості із кафе за 650 на людину.
Просто каралева 03 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
А де посидіти? Бо я думала вже може будинок зняти/котедж. А то ми живемо в однокімнатній квартирі і чисто фізично не поміститись.
домик на сутки за городом ещё 800-1000 где то возле речки или леса, и все довольны
автор Сумка с непогодой 03 марта 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
Ох, тоді один варіант: зняти зал у сауні зі столом, і все готувати самій, і це буде дешевше салатів майонезних, картошки і нарізки хз якої якості із кафе за 650 на людину.
Готувати сама не буду, бо то забаганка чоловіка 15 чоловік. Пропонувала йому не запрошувати стільки колег, а зробити в адекватному місці і на 10 людей. Але вперся ні.
А от за кулінарію і сауну ідея дуже класна. Думаю такий варіант всіх би влаштував, дякую.
Samostoyatelnaya 03 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
Готувати сама не буду, бо то забаганка чоловіка 15 чоловік. Пропонувала йому не запрошувати стільки колег, а зробити в адекватному місці і на 10 людей. Але вперся ні.
А от за кулінарію і сауну ідея дуже класна. Думаю такий варіант всіх би влаштував, дякую.
Рада, що зайшла ідея, бо це для чоловіків варіант + не будуть бухати тупо сидіти.
І коли сауну будете шукати, багато варіантів з бесідками і мангалами на території, вам би таке ідеально підійшло.
Ну а колеги, ви ж розумієте, хоче самоствердитись, хай відгуляє, потім ви з цього ще і вигоду для себе витягнете, ну не мені вас вчити, ми всі жінки хитрі
Просто каралева 03 марта 2021
в общем с вашего бюджета можно сэкономить половину, в съемном загородном домике, и даже на культурную программу для мужчин хватит, если по дороге на окружной подберут пару не очень страшных дам для экзотических танцев на столе
автор Сумка с непогодой 04 марта 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
Рада, що зайшла ідея, бо це для чоловіків варіант + не будуть бухати тупо сидіти.
І коли сауну будете шукати, багато варіантів з бесідками і мангалами на території, вам би таке ідеально підійшло.
Ну а колеги, ви ж розумієте, хоче самоствердитись, хай відгуляє, потім ви з цього ще і вигоду для себе витягнете, ну не мені вас вчити, ми всі жінки хитрі
Дякую вам за допомогу
Чучело сосны 04 марта 2021
Ответ дляХвостПистолетом
Взять в Сильпо пиццу и завалиться на лавочки
Чучело сосны 04 марта 2021
Автор, а зачем вам этот сабантуй? неужели некуда деть 10 тыс ?
Samostoyatelnaya 04 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
Дякую вам за допомогу
Будь ласка! Ну і ще лайфхак) Після 20-00 у Сільпо, Новус і т.д. в кулінарії знижка -30-40% на все. Салати то можна і вдома нарубати, але ту ж саму домашню ковбасу, крученики, буженину можна купити там. І вам не готувати і вигідно.
Брыкалка 04 марта 2021
Ответ дляAlenDav
Сказать а давайте устроим пикник и каждый приносит то что будет есть и пить)))
Пикник сейчас?
Брыкалка 04 марта 2021
Ответ дляСумка с непогодой
Але всі п’ють алкоголь. Водка, коньяк. Більшість гостей, то чоловіки. Бо день народження чоловіка. І всі заклади міста, що телефонувала в бюджет не впишемось, враховуючи, що алкоголь зараз дорогий.
Свой иногда можно и пусть приносят с собой)
Брыкалка 04 марта 2021
Ответ дляПросто каралева
в общем с вашего бюджета можно сэкономить половину, в съемном загородном домике, и даже на культурную программу для мужчин хватит, если по дороге на окружной подберут пару не очень страшных дам для экзотических танцев на столе