19 марта 2021

Можно ли подарочнмы сертификататом эпицентра оплатить за гриль

Добрый день, подскажите пожалуйста, если есть сертификат на 500 грн можно ли купить гриль , а остальные доплатить? Гриль по Акции на 1000 дешевле?
andrey_spec 19 марта 2021
предположу что можно.
Но....сертификатом эпика нельзя оплатить что-либо, заказанное на сайте эпика даже с выдачей в магазине. Это треш.
serheevna 19 марта 2021
можна, я вчора на касі розраховувалась сертифікатом і різницю доплатила картою. Але сертифікатом можна розрахуватись лише при купівлі в магазині.
автор devchenka perchenka 19 марта 2021
Докую, не вийшло.. сказали можно лише не акцийні товари, або за повну ціну , що є дорожче без сертифікату..., ці сертифікати діють в магазинах і лише на товари без акцій
serheevna 19 марта 2021
Ответ дляdevchenka perchenka
Докую, не вийшло.. сказали можно лише не акцийні товари, або за повну ціну , що є дорожче без сертифікату..., ці сертифікати діють в магазинах і лише на товари без акцій
Дуже дивно, бо я дуже часто розраховуючи в епіцентрі сертифікатами і беру переважно акційні товари)