12 апреля 2021

Как подорожали продукты

Боже боже,это звездец.Они там что вообще подурели.Зашла в магазин,так думала вынесут.Это же издевательство над людьми.
показать весь текст
Ноги от ушей 15 апреля 2021
Ответ дляРозаФиалковна
вы, может, не добавляете. но в промышленном производстве консерванты применяются. в интернете есть масса информации о консервантах при производстве сыров и не только сыров.
ну в интернете пишут много всего, ему нельзя верить больше чем на 65%.

Вчера читала немецкий форум, так вот немцы сетуют, что оч.подорожали продукты, оч.резко после НГ, что продуктовая корзинка при закупке обычной на 30 евро.больше, чем до НГ, кто аедет бузгалтерию отмечают +40% дороже продукты, чем 4-5 лет назад.
РозаФиалковна 15 апреля 2021
Ответ дляНоги от ушей
ну в интернете пишут много всего, ему нельзя верить больше чем на 65%.

Вчера читала немецкий форум, так вот немцы сетуют, что оч.подорожали продукты, оч.резко после НГ, что продуктовая корзинка при закупке обычной на 30 евро.больше, чем до НГ, кто аедет бузгалтерию отмечают +40% дороже продукты, чем 4-5 лет назад.
вы, надеюсь, написали, что мол работать надо больше и не ныть? (шучу)
Ноги от ушей 15 апреля 2021
Ответ дляРозаФиалковна
вы, надеюсь, написали, что мол работать надо больше и не ныть? (шучу)
та ну, я трошки була здивована, то форум емігранток бсрср по всьому світові, і тут в темі, де обговорюються німецькі продукти (яку том.пасту краще брати для борщу, як назвивається морська капуста, та де її шукати , яка сметана нормальна і т.д)таке читаю, що дорого, в нас тут всі впевнені, що здорожчання лише в.Україні, а воно по всьому світові виявляється(кордони то закриті, порівняти ми по суті не дуже зараз можемо, я наприклад в мин.березні була у Відні, але цінники з Біли давно викинула...) я тут писала і повторю, що починається нова хвиля подорожчання с/г продукції у світі... так ми це вже проходили у 1996... і до 2008...потім була нова світова криза , ціни на с/г продукцію обвалилися...
Ноги от ушей 15 апреля 2021
звернула увагу, що крім продуктів подорожчали шампуні, і так суттєво. був 60 грн, зараз 72, був 70 зараз 86 і т.д.