14 апреля 2021

Купила дочці сукню на др. Кума забракувала

Мені так сподобалось воланчики, колір ніжний,не наляптстий. Кума прийшла сьогодні, розкритикувала. Бабські квіточки і колір дивний. Я тепер аж розгубилась. Дійсно чорт зна що купила і шукати інше?
показать весь текст
Стильная штучка 15 апреля 2021
Ответ дляАБВГДейка
Менталітет наший людей такий, що скрізь шукають відвох. Не будучи впевненому на 100 %, буде з піною у рота доказувати інше,своє надумане
Вы очень самокритична
автор АБВГДейка 15 апреля 2021
Ответ дляСтильная штучка
Вы очень самокритична
Викупуючи в секонді і бу бачите в інших те саме... Не зрозуміло як, як це купити нову сукню,але з попередньої колекції. І не важливо з рук в когось чи в магазині.
Не тримайтесь за секонд,він того не вартий
Стильная штучка 15 апреля 2021
Ответ дляАБВГДейка
Викупуючи в секонді і бу бачите в інших те саме... Не зрозуміло як, як це купити нову сукню,але з попередньої колекції. І не важливо з рук в когось чи в магазині.
Не тримайтесь за секонд,він того не вартий
На иголках 15 апреля 2021
Ответ дляНадувная пыль
Ніколи не пізно вчитись. Пішла погуглила )

Пайе́тка (фр. paillette «золотая песчинка, золотинка»), или же блёстка
Слово паедка аттудова аткудова и слово длинноебальное)
Надувная пыль 16 апреля 2021
Ответ дляНа иголках
Слово паедка аттудова аткудова и слово длинноебальное)
А я с косою 16 апреля 2021
Ответ дляЖелезная тетя
Первый день рождения ребенка уже давно прошел.
І не на перший теж нікудишнє. Пляття в пісочніці погратись і все!
Железная тетя 17 апреля 2021
Ответ дляА я с косою
І не на перший теж нікудишнє. Пляття в пісочніці погратись і все!
Не все. Именинник волен быть одет в то, что хочет он сам (или в данном случае его мама), конкретного дресс-кода для него в этот день как бы нет.
Платье нормальное.
А я с косою 19 апреля 2021
Ответ дляЖелезная тетя
Не все. Именинник волен быть одет в то, что хочет он сам (или в данном случае его мама), конкретного дресс-кода для него в этот день как бы нет.
Платье нормальное.
Тоді нащо запитувати?! Якщо хоче нехай вдягає! А якщо запитали, то зрозуміло, що різні думки будуть!