17 апреля 2021

Чоловік постійно з мене витягує гроші.

Дівчат, оцініть, будь ласка, ситуацію.
Живемо з чоловіком 13 років. Є двоє дітей. У мене є квартира ( купили батьки), але через 5 років після весілля вирішили добудувати будинок, який колись почали його батьки. Я спочатку не хотіла. Але всі почали говорити, що дітям там буде краще ітд. Багато грошей було вкладено в будівництво, бо нам дісталася лише коробка ( без даху, вікон, дверей), робили перепланування. Так сталося, що одразу після народження дитини мені запропонували хорошу роботу, я погодилася. З дитиною був мій тато і моя бабуся. Дуже швидко мене повисли, потім знову. В результаті моя зп значно почала перевищувати зп чоловіка. Тобто, моїх фінансових вкладень більше. Та так було до певного часу. В минулому році, на святкуванні ДН куми він напився та дуже відверто вів себе з однією гостею ( занадто навіть). Після того я на певний час переїхала до батьків. Він каявся, просив. І тут я зрозуміла, що я не хочу більше вкладати свої гроші в його будинок, бо ж якщо щось - я залишуся ні з чим. (доречі, коли ми закінчили будівництво то його батьки оформили дарчу на нього). Все закінчилося тим, що я пробачила, а він подарував частину будинка сину. Ну хоч так. Та все ж таки, я вирішила абсолютно не приймати ніякої участі в фінансуванні. Хоча він постійно витягував з мене гроші. То те потрібно, то те.... Обновили автомобіль за мій рахунок ( бо я більше нам користуюся), оформив його на себе. Хоча домовленність була, що він буде на мені. І тут він мене обманув.
Тепер захворіла його мама. Поставили онко 2 ст. Зробили операцію. Родичі почали переводити гроші ( багато хто, живе за кордоном) на лікування. І так вийшло, що хрещена мого чоловіка зв´язалася зі мною, бо не могла до нього додзвонитися. Суть розмови в тому, щоб я підказала, як краще перевести кошти, бо останній раз в Україну вона переводила ще на наше весілля. І тут у мене шок. Бо за ті гроші чоловік мені не сказав нічого. Виявляється там ще й сума була хороша. А скільки ще від мене було приховано? І куди воно пішло? Я його про це запитала, сказав що ті гроші він не отримував, а отримали батьки. Хоча вона чітко сказала " Відправляла переказ на Д....". Я схиляюся йому не вірити, бо часто у нього секрети і заначки. Тепер ще й це. Вирішив також допомогти фінансово своїй мамі. Я була тільки за. Але він каже, що у нього не вистачить. Я сказала, що додам скільки не вистачає. На це почула геніальну відповідь " Ти давай всю суму сама, а я свої гроші залишу, бо треба до стоматолога, дещо до авто купити..". Тоді мене накрило. Зараз ми взагалі не розмовляємо, точніше він зі мною, сказав що я жадібна. Цей хороший син, перед операцією хотів зібрати у нас в дома масове гуляння. Він до мами телефонував тільки після мого нагадування. Я кожного дня телефоную і запитую, чи не потрібні кошти. Поки вистачає, кажуть. Тепер питання, чоловік знову ж таки мене хотів розвести, виходить?
До слова, комунальні, одяг ( собі та дітям), частково їжу я купую за свій рахунок. Гуртки і репетиторів оплачують мої батьки.
Вибачайте за довгий текст. Потрібно було просто виговоритися.
СтелькаОТединицы 17 апреля 2021
Ахренеть, простите за мой французский 😨
Сплюшка 17 апреля 2021
Вы для него просто кошелек. Дивиденды в виде любви и заботы хоть получаете иногда?
Крем для арбуза 17 апреля 2021
какой ужас, автор, вы финансово независимая, образованная женщина, толкоаая...и вляпались в такое Г.
зачем?
Кили и Манджаро 17 апреля 2021
Есть такой момент, когда манипулятор создает такую обмтановку, чтоб вы сами приняли решение дать денег манипулятору, а он еще потом скажет сама дала.Это у меня свекровь такая.Поняла это только на 12 м голу своего замужества.Потом прозрела)).Муж отмалчивается.
ЕлькиПальки 17 апреля 2021
Підтримую вище сказане. Вирішіть для себе, чи потрібен він вам взагалі. Ви самостійна розумна жінка, маєте підтримку батьків. Думаю морально вам набагато легше буде жити окремо. Розумних вам рішень!!!
Наращиваю_Интелект_Дорого 17 апреля 2021
Ему не обязательно знать сколько вы зарабатываете. Если он такой, то у вас должна быть своя значка. Есть?
Праздничный сервиз 17 апреля 2021
А зачем вместе живёте? Любви нет, уважения тоже друг к другу.
Уходите от него, конечно. Тем более с деньгами нет проблем, да и родители так круто финансово помогают.
автор РокерША 17 апреля 2021
Ответ дляКрем для арбуза
какой ужас, автор, вы финансово независимая, образованная женщина, толкоаая...и вляпались в такое Г.
зачем?
Дійсно, що вляпалася...
Рік тому, коли від нього пішла, я відчувала таку легкість, а зараз знову ярмо на шиї відчуваю.
Ждун с Нибиру 17 апреля 2021
а чаще всего наоборот, гавнистые женщины и везде вкладываются мужики, у которых ощущения примерно такие же..будто их используют
Наращиваю_Интелект_Дорого 17 апреля 2021
Ответ дляРокерША
Дійсно, що вляпалася...
Рік тому, коли від нього пішла, я відчувала таку легкість, а зараз знову ярмо на шиї відчуваю.
Значит уходите опять.
автор РокерША 17 апреля 2021
Ответ дляЖдун с Нибиру
а чаще всего наоборот, гавнистые женщины и везде вкладываются мужики, у которых ощущения примерно такие же..будто их используют
Реально, використовує. Відчуття не надто приємне(
Крем для арбуза 17 апреля 2021
Ответ дляРокерША
Дійсно, що вляпалася...
Рік тому, коли від нього пішла, я відчувала таку легкість, а зараз знову ярмо на шиї відчуваю.
вы еще думаете?
уходите от этого отсоса, будете свободны от него и его семейки!
только машину не забудьте прихватить, как компенсацию.
ПМСница 17 апреля 2021
Вы выговорились , но я не понимаю чего вы хотите? Вы надеетесь что он изменится?
Снегопадка 17 апреля 2021
Женщина вам проще снять мальчика для секса, дешевле будет и проблем меньше
Иначе мне непонятно, зачем вам такое чмо
автор РокерША 17 апреля 2021
Ответ дляСнегопадка
Женщина вам проще снять мальчика для секса, дешевле будет и проблем меньше
Иначе мне непонятно, зачем вам такое чмо
І якісніше.
Снегопадка 17 апреля 2021
Ответ дляРокерША
І якісніше.
Блин он еще и импотент?? Сейчас еще спрошу, страшный?
автор РокерША 17 апреля 2021
Ответ дляСнегопадка
Женщина вам проще снять мальчика для секса, дешевле будет и проблем меньше
Иначе мне непонятно, зачем вам такое чмо
Мені 32, я ще не дуже ’ женщина’))
Снегопадка 17 апреля 2021
Ответ дляРокерША
Мені 32, я ще не дуже ’ женщина’))
У вас двое детей и вы женщина) Кстати вы же не мужчина
Рыжик-пыжик 17 апреля 2021
Мужчина тонкий манипулятор. Обвинил вас в жадности и ОН с вами не разговаривает. Вы будете чувствовать вину и в следующий раз давать больше денег. Ему только этого и нужно.

Мой совет, автор, в бюджет выкладывайте ровно столько, сколько принёс муж. Остальные деньги кладите на депозит на имя родителей.
автор РокерША 17 апреля 2021
Ответ дляПМСница
Вы выговорились , но я не понимаю чего вы хотите? Вы надеетесь что он изменится?
Та ні. Він не зміниться. Це людина егоїст,який думає тільки про себе та свої потреби.
Ms. Dolly 17 апреля 2021
Який чоловік молодець))))
автор РокерША 17 апреля 2021
Ответ дляРыжик-пыжик
Мужчина тонкий манипулятор. Обвинил вас в жадности и ОН с вами не разговаривает. Вы будете чувствовать вину и в следующий раз давать больше денег. Ему только этого и нужно.

Мой совет, автор, в бюджет выкладывайте ровно столько, сколько принёс муж. Остальные деньги кладите на депозит на имя родителей.
Дійсно так. Я спочатку була дуже розлючена, а потім я відчувала, що не правильно зробила. Дякуючи вашим коментарям мені трохи розвиднюється.
Зяблик протестант 17 апреля 2021
А почему му кружки ваших детей оплачивают ваши родители?
автор РокерША 17 апреля 2021
Ответ дляЗяблик протестант
А почему му кружки ваших детей оплачивают ваши родители?
Це їхнє бажання. Я не заперечую. Вони ще й багато чого нам купили а дім ( техніки, меблі).
Рюмка ДЗЫНЬ 17 апреля 2021
Картинка була в тему
Дежурный по кухне 17 апреля 2021
А я не понимаю в чём проблема, у нас с мужем были разные времена то он то я больше зарабатывали и просто вкладывали в свою жизнь, точно так же и дом строили и я тогда больше вложила, по поводу машины, вообще пофиг на кого она записана и чего вы не были на оформлении, если вы деньги давали, тю, моя машина куплена полностью за мои деньги но на муже, так как на тот момент я была прописана вообще в другой области и ехать туда оформлять было тупо
Божья коровка 17 апреля 2021
Ответ дляРокерША
Мені 32, я ще не дуже ’ женщина’))
Тем более бегите. Иначе потом жалеть будете.

Скажите мужу, что подаёте на развод с разделом имущества, посмотрите, что полезет.

Вы сильная женщина, но почему-то даёте паразитировать на себе слабому мужчине. Тем самым подаёте пример, модель семьи детям.

И задумайтесь - если такое отношение к маме, какое отношение к Вам вдруг чего.
Зяблик протестант 17 апреля 2021
Ответ дляРокерША
Це їхнє бажання. Я не заперечую. Вони ще й багато чого нам купили а дім ( техніки, меблі).
Для меня это не есть норма. Тем более вы хорошо зарабатываете.
автор РокерША 17 апреля 2021
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Картинка була в тему
Ну да((
Зашла на 5минут 17 апреля 2021
При непрозрачных доходах семейный бюджет наполняется 50х50.
Выходящее за рамки обсуждается обеими сторонами и при позитивном решении обеих сторон - реализуется при участии сторон, как договорятся.

Если вы с мужем деловые партнеры - принимайте правила игры. А то муж - деловой, а у вас семья.

Жалко, родственники - откладывайте в сторону. Или пополам или сам гребись.
Вы без него можете. Он без вас явно нет.

Моя зп больше мужа в два раза, хотя по меркам средним у него очень хорошая зп. Мы в общем бюджете, мой вклад всегда больше - личных заначек не держим. Эта пропорция нам совершенно не мешает, у нас общий бюджет и никому не обидно. Крупные траты обсуждаем, выделяем их вместе. На твое-мое не делим.