20 апреля 2021

Дівки, то ви розбалувані такі, виходить?

Сидів на Баду, знайомився з чіксами, помітив, в основному дівчата лише відповідають на питання, абсолютно пасивні, безініціативні. Гра в одні ворота. Нікого адекатного там не знайшов і закинув це діло. І це вирішив перевірити як воно знайомитися будучи дівчиною і оху*в. Створив профіль від імені дівчини середньох зовнішності. З перших секунд почали заходити купа чоловіків, почали писати, десятками, купа уваги, компліментів. Майже всі кому ставив лайк - відповідали тим же, а ставив я їх всім. 100 лайків за 10 хвилин, у мене за пів року стільки не було) Але ж яка якість тих знайомств, в основному одне тупе бидло безграмотне. Купа негрів, арабів, турків. Пропонували член свій показати, я їм пропонував показати свій) Здалось, що мені написав кожен покидьок міста Києва, і кожен хотів присунути мені. Через 10 хвилин я вже відчував себе бажаною сучкою і плювати я хотів на тих мужичонок, у мене їх була сотня. Стало ясно чому познайомитися так важко.
Але! Я ж якісний чувак, молодий, симпатичний, розумний! Гумор у мене чудовий! Але майже ніхто про це так і не дізнався, або їм було пофіг. Я не знаю, можливо у вас купа крутих кавалерів покруче мене і все логічно? Сумніваюсь.
показать весь текст
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
В чем твоя классность ,я так и не поняла ...кроме охеревшего самомнения 🤔
вважати себе класним це ’ехеревше самомненіє’? а ким ви себе вважаєте? тупою клушею? я от сумніваюсь в цьому.
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляАяВсёЗнаю
Нет, ну если у Вас Фиат Крома, да конца 80-х...
Я тогда вообще мужа брошу. И гитару захвачу
це якесь ретро, фу
выходные пролетают 20 апреля 2021
Пишеш як дівка...
АяВсёЗнаю 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
це якесь ретро, фу
(Почёсывая бок и мелко крестясь)
Нахал!
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длявыходные пролетают
Пишеш як дівка...
ви, мабуть, звикли, що коли переписуєтеся з чоловіками, то вони влаштовують вам шоу самореклами, пропонують піструна показати, або ще щось.
Не знаю, чому вам так здається
Кредитная 20 апреля 2021
Сколько? Лет в смысле
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКредитная
Сколько? Лет в смысле
29, а тобі?
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
давайте пишіть, тєму в топ
Яичница с беконом 20 апреля 2021
Чувак, ось ти наче і висновки зробив з історії буття дівчиною і тямливий дійсно, проте, ’дівчата розбалувані’. Ось ти ж сам бачиш скільки і яких пишуть, в яких тонах і на які теми...
Так, такий брильянт можна загубить. І забути навіть, як воно, спілкуватися. Це загальна проблема тих місць. І для хлопців і для дівчат.
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляЯичница с беконом
Чувак, ось ти наче і висновки зробив з історії буття дівчиною і тямливий дійсно, проте, ’дівчата розбалувані’. Ось ти ж сам бачиш скільки і яких пишуть, в яких тонах і на які теми...
Так, такий брильянт можна загубить. І забути навіть, як воно, спілкуватися. Це загальна проблема тих місць. І для хлопців і для дівчат.
ну бо палка з 2 кінців, з одного дійсно розбалувані, бо я сам себе принцесою почав відчувати, поки там сидів. А з іншого якість тієї уваги нормальній дівчині не буде прийнятною і приємною
Кредитная 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
29, а тобі?
Ни одна из цифр не совпала
Компас Ижевска 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
вважати себе класним це ’ехеревше самомненіє’? а ким ви себе вважаєте? тупою клушею? я от сумніваюсь в цьому.
Не ,ну можешь считать себя хоть Наполеоном ,дело такое
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКредитная
Ни одна из цифр не совпала
що з чим?
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
Не ,ну можешь считать себя хоть Наполеоном ,дело такое
відчувається радянська ментальність у ваших словах
Компас Ижевска 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
відчувається радянська ментальність у ваших словах
Тип меня это должно как-то задеть ..
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
Тип меня это должно как-то задеть ..
я й не намагався, я ж не совок
Кредитная 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
що з чим?
Запал весь вчера остался? Я спать
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКредитная
Запал весь вчера остался? Я спать
не розумію про що ви.
Добраніч
Пушка заряжённая 20 апреля 2021
Ой автор, таковы сегодняшние реалии, к сожалению. Тоже с таким сталкивалась, правильно подметили, что очень грязно это все происходит на СЗ и даже других страницах, где тема вообще профессиональная.
Не завидую ни парням, ни девушкам. Сейчас на улицах вообще не знакомятся, ещё может быть лет 10 назад это было норм, но сейчас вообще нет. У меня много подружек красивых, умных без пар, все в работе и очень достойные, порядочные. А размениваться на вот это быдло с сайтов не хотят, тоже непонятно где женихи нормальные водятся.
Мне посчастливилось познакомиться в интернете через анонимное приложение 5 лет назад, чисто по приколу было вовремя длинной дороги поболтать с кем-то без фото, без какой-либо инфы. И так сказать, свезло так свезло)) А в массе своей я считаю, что это очень печально, что сейчас все в телефонах и в жизни уже столько людей классных без пар. Почему-то редко пересекаются они, но я все же верю, что твоё тебя найдёт. Пусть даже каким-то нелепым образом)
Яичница с беконом 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
ну бо палка з 2 кінців, з одного дійсно розбалувані, бо я сам себе принцесою почав відчувати, поки там сидів. А з іншого якість тієї уваги нормальній дівчині не буде прийнятною і приємною
Ну то затуманення, складається хибне враження і треба мати зрілу психіку, щоб розуміти, що це хиба. Якість уваги дійсно не вражає.
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляПушка заряжённая
Ой автор, таковы сегодняшние реалии, к сожалению. Тоже с таким сталкивалась, правильно подметили, что очень грязно это все происходит на СЗ и даже других страницах, где тема вообще профессиональная.
Не завидую ни парням, ни девушкам. Сейчас на улицах вообще не знакомятся, ещё может быть лет 10 назад это было норм, но сейчас вообще нет. У меня много подружек красивых, умных без пар, все в работе и очень достойные, порядочные. А размениваться на вот это быдло с сайтов не хотят, тоже непонятно где женихи нормальные водятся.
Мне посчастливилось познакомиться в интернете через анонимное приложение 5 лет назад, чисто по приколу было вовремя длинной дороги поболтать с кем-то без фото, без какой-либо инфы. И так сказать, свезло так свезло)) А в массе своей я считаю, что это очень печально, что сейчас все в телефонах и в жизни уже столько людей классных без пар. Почему-то редко пересекаются они, но я все же верю, что твоё тебя найдёт. Пусть даже каким-то нелепым образом)
погоджуюсь з усім написаним, дякую.
Компас Ижевска 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
я й не намагався, я ж не совок
Удалено администрацией...
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляЯичница с беконом
Ну то затуманення, складається хибне враження і треба мати зрілу психіку, щоб розуміти, що це хиба. Якість уваги дійсно не вражає.
згода
Блины со смайликами 20 апреля 2021
Не знаю, если парень интересный, то всегда находил чем зацепить и выделиться от остальных. Завязывался интересный диалог. Причина ещё может быть во внешности, если не нравится, то и отвечают на отвали.
выходные пролетают 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
ви, мабуть, звикли, що коли переписуєтеся з чоловіками, то вони влаштовують вам шоу самореклами, пропонують піструна показати, або ще щось.
Не знаю, чому вам так здається
нахіба мені з чоловіками переписуватися?
Точно дівка пише.
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляБлины со смайликами
Не знаю, если парень интересный, то всегда находил чем зацепить и выделиться от остальных. Завязывался интересный диалог. Причина ещё может быть во внешности, если не нравится, то и отвечают на отвали.
ну там діалог лише після взаємного лайку, якщо зовнішність не подобається, навіщо ставити його?
Я одного разу одній дівчині відфотошопив її аватар, у неї за головоб позаду йшов лисий товстий мужик який зіпсував фото, я його затер і відправив їй, вона на відповіла навіть. Ну як би, то воно недолуге, мабуть, а не я якийсь не такий.
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длявыходные пролетают
нахіба мені з чоловіками переписуватися?
Точно дівка пише.
перед тим як застрибнути до нього на кукан, наприклад. Чи ви звикли без формальностей, відразу до справи?
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
мабуть, подумала, щось типу ’ о боже шо це за лох, нє шоб сказать яка я красіва’
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
выходные пролетают 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
перед тим як застрибнути до нього на кукан, наприклад. Чи ви звикли без формальностей, відразу до справи?
Удалено администрацией...