10 мая 2021

Де замовити погодинно таксі (Київ)

Підкажіть, може хтось знає, як і де замовити погодинно таксі в Києві? І який нормальний тариф?
Потрібно на годин 8-10, по Києву.
В тому числі 3-4 год. очікування.
Час від часу треба буде когось відвезти по місту.
Телефоную у служби таксі, там кажуть, що все рахують як окремі замовлення по тарифу і плюс час очікування.
А в одній службі сказали що погодинний тариф - 70 грн/год, але не більше 5 км за всю поїздку.
Але ж зрозуміло, що за 8-10 годин треба буде більше проїхати, ніж 5 км.
ДеньгиНеСдаю 10 мая 2021
Поищите на олх машину с водителем на день