Пополняю_Карму• 03 июня 2021

Чому розмовляти українською і купувати наше вигідно для вашої кишені!

Нещодавно тут на форумі побачила глузливі коментарі з приводу для чого українська, навіщо закон про мову, в чому це краще для економіки нашошї держави. Хотілось би пояснитина прикладі своєї роботи. Російський бізнес майже повністю експансіював наш ринок під себе в основних ключових позиція. Наприклад авторські права викуповуються скопом як правило на всі країни колишнього снг і випускаються рос мовою бо так вигідніше фінансово. Проблема перша наш підприємець або не готовий вкладатися в реальне виробництво і високоприбуткові ризиковані сфери або в нього немає на це банально ресурсу,як правило саме ресурс є ключовим. Мені особисто дуже болить, коли реально якісний український контент не має підтримки від своїх же. Співачка NAVKA наприклад, супер контент і подивіться 50тис переглядів за 3-4 місяці. Народ, ми не поїдемо так далеко якщо так будемо до своїх ставитись!!!! Дівчата хочеться попросити хто може і не хоче, вкладайте в свої сфери в наше виробництво - повірте є і можемо!!! А хто не може, але хоче - підтримутйе наш контент наше виробництво на стільки на скільки ви можете! Читайте книжки українською, купуйте нашу кераміку, текстиль і т.д Дайте нашому виробнику хоча б шанс!!!!Проблема не в Росії, Америці чи інших країнах. В нас реально колоніальна економіка на сьогоднішній день (доречі Росією переважно). Але в наших силах це міняти. По максимому треба бути націоналістами місця в якому ви живете!! По максимому в пошуковиках шукайте хоча б українською, це глобальному розумінні вигідно для кожного буде!!!
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
По моим наблюдениям, многие РАБОТАЮЩИЕ заводы банкротились осознанно. Потом их либо за копейуи скупали наши олигархи, либо задорого продавали иностранцам, заработав на этом неплохую сумму себе на карман.
Дай Бог щоб продовжували ці заводи працювати, бо я поки особливо не бачу представленості наших товаріва на наших полицях((
черная мамба• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Вона пише не про спілкування. Зараз буде обмежений ввіз літ творів російською та всілякого друкованого контенту. В розрізі держави це правильно, але російськомовним реально не комфортно я вже таке чуло і зустрічала не одноразово. Я розумію про що вона каже, але в нас є державна політика і це правильно!
ввоз російського друкованого контенту - це повзуча експансія російської мови. і якщо цього не обмежити, то ми ніколи не позбудемося русифікації.
Гладковыбритый шишун• 03 июня 2021
Ответ дляЦветик-семицветик
Да, у нас колониальная экономика. И будет ею. Только это еще усугубиться, будем колониальны от Европы. Мы не хотим принимать решения разумные дальновидные и брать ответственность. Вина не в РФ, не в Западе. А контент на украинском - это вопрос №45, когда ты сыт, одет, можно и про него подумать.
Пока все были вполне сыты и одеты, никого не волновало, на каком языке звучит песня и на каком языке сделана озвучка фильма. И уж тем более - на каком языке сосед по дому учит своего ребенка. По мере стремительного падения уровня жизни пошла осознанная замена социальных благ малозначимыми в виде того же украинского языка. Который, увы, никак не повлияет на экономическое развитие страны. А народ занят мнимым ощушением значимости. Ему не до экономического развития. Или, в сегодняшних реалиях, стремительного падения в пропасть. Вон, автор каким-то образом умудрилась увидеть связь между поддержкой украинского контента и производством текстиля, развитием промышленности. ))
Нервогенератор• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Пиратить будем бесплатно тож мне проблема
миссДавеча• 03 июня 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
У нас бананы дешевле яблок!!! Видимо хорошие урожаи бананов стали в нашей стране собирать )))
Економіка жорстока в нас для справжніх шанувальників садо-мазо))
Мааарковная• 03 июня 2021
Автор утренний троль!
Отвечу цитатой:’Закусывать надо’
Кошка Мурка• 03 июня 2021
Ответ дляНервогенератор
Чорнобривци они же бархатцы они же тагетисы правда по происхождению это американское растение
И клещивину посеяла и ещё базилик
угу, на 3 гектарах? или про какие свои черноземы упомянули?
Гладковыбритый шишун• 03 июня 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
В банкротстве виноват не конечный потребитель, а отвратительный менеджмент завода.
Есть еще схема умышленного банкротства. Продукция Дружковского завода продавалась в Киеве. Цены были вполне лояльными. И качество неплохое. Мы покупали.
Нервогенератор• 03 июня 2021
Ответ дляКошка Мурка
Не у меня скромнее пока масштабы
Пошаманю• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Є купа сучасної класної української літератури, що з останнього ви читали?? Контент є, через малу кількість запитів українською в ютубі ви його просто не бачите. Та і митцям не вигідно його випускати бо кажу ж випусти цю само пісню переглядів буде пару мільйонів, а українською 100 тис.
А чего на советчице пишете?
Выходите на майдан, смело заявляйте, пропагандируйте. В соцсетях. Без анонимов.
Голодный народ вряд ли слушать будет про мыстецтво.
Но капля камень точит. Действуйте!
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2021
Ответ длячерная мамба
автор, ви багато в чому праві. але є багато нюансів. от я наприклад, мушу бігати шукати де в нас продіються польські продукти, бо від наших сосисок, колбас та цукерок в дитини страшна алергія. а від польських все нормально. і таких прикладів багато можна навести. при цьому, загалом, враховуючи мої переконання, мене можна назвати націоналістом!) стосовно мови, вважаю, що треба збільшити кількість української та обмежити російську. зараз вона в нас занадто вільно почувається. проблема лежить глибше, ніж ви її описали. нам треба включати мізки та обирати нормальну владу. в нас за останніх 30 років не було жодного нормального керівника.
і не буде на жаль. ви подивіться на канали це всі олігарічні канали, що вони нам у вуха вливають?!
Цветик-семицветик• 03 июня 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
Вот я тоже так думаю, но не смогла подобрать слова.
Замена того, что действительно нужно для жизни, на то, что второстепенно.
Почему украинцы разбегаются по миру и учат польский, английский, немецкий, китайский? Там есть ради чего его учить.
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2021
Ответ длячерная мамба
Однозначно! Але проблема не тільки в цьому, вона глибша на багато.
Гладковыбритый шишун• 03 июня 2021
Ответ дляЦветик-семицветик
И продукты нашего производства в Европе иногда стоят ниже, чем в наших магазинах.
Стандарты, Госты и прочее у нас не действуют на производсте. Поэтому травить себя смысла нет.
В поане продуктов у нас прявились производители качественной продукции. Стоит она немного дороже. Но пользуется спросом.
Цветик-семицветик• 03 июня 2021
Ответ дляМааарковная
Автор утренний троль!
Отвечу цитатой:’Закусывать надо’
Или просто человек, у которого жизнь вертится возле темы украинизации.
Стервочка• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
по запретам и патриотичным кричалкам мы даже совок переплюнули.
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
Вони кредити взяли під нові лінії, для ресторанів та готелів стали реально класний красивий посуд випускати під іншим брендом, через революції і скачок валютине потягнули виплату кредитних зобов’язань. Я їх продукцію і досі купую.. дешева.
Великий сатирик• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Интересно, что именно правильно в разрезе государственной политики? Ограничение ввоза литературных произведений, на каком бы языке они не издавались - это ограничение культуры, специальное притормаживание интеллектуального развития... Но, как я понимаю, на данном этапе - государству нужнее тупая рабочая сила, не способная, ни мыслить, ни развиваться...((( Я абсолютно не против украинской литературы, очень её уважаю, но считаю, что подобные ограничения - это преступление против своего народа...((
Цветик-семицветик• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Большинство разговаривают на русском не из-за книг, которые привозят из РФ, сейчас то чтение ушло практически. Мы разговариваем на русском так как наши родители на нем разговаривали. А родители это важнее чем соседи.
Гладковыбритый шишун• 03 июня 2021
Ответ дляСекс-Бомба
Наверное автор имела ввиду керамику (плитку), так она ...овняная откровенно. Я лучше испанскую выберу, чем поддерживать такое, пускай учатся делать качественно
Может автор о другом заводе писала... мы посуду покупали, на дне была надпись ’Дружковка’ или как-то так.
Чтооооооооооо?• 03 июня 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
Так менеджмент и привел к банкротству. Умеренно и случайно - это уже другая история
Добрая свекровь• 03 июня 2021
Ответ дляНервогенератор
А ведь и правда есть банан украинской селекции киевский карликовый
Возможно, но чтобы продавать их во всех регионах страны по 25 грн за кг, нужны плантации, больше чем яблоневые сады)))
Поддакиваю иногДА• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Кідрука не читала ще, зараз Савлюка читаю - подобається дуже, до того українську фантастику, але це на любителя. Кокліко теж нічого, автор Матюша. Я зараз і по проекту literature illustrated не все прям класне, але подобається!
Дякую, почитаю. Взагалі біда в Україні з українським. Вже не пам´ятаю кого, шукала книгу українського письменника, знайшла сотні сайтів де ця книга була в перекладі на російську, А українською так і не знайшла. На видавництво книг, фільмів, промислове виробництво немає жодних знижок і держ програм для мотивації. Вартість енергії підняли, деревини, оренда росте як дурна. Вже 2 знайомі перевезли виробництво у Польщу, бо тут виживали. Ось таке воно наше.
МеняАЖтрусит• 03 июня 2021
Ответ дляСмячиком
ви все правильно пишете. але вас тут зараз заклюють. тут ватний форум, на якому сидять росіяни і боти.
А почему сразу ватный?
Можно любить страну,но вкусы у всех разные как в чтении,музыке и продуктах и товарах
Если я не покупаю укр какой то продукт это не значит ,что я вата
Умозаключения конечно у вас по методичке про вату как всегда
миссДавеча• 03 июня 2021
Ответ дляПошаманю
А чего на советчице пишете?
Но капля камень точит. Действуйте!
Якщо ти голодний, ти злий. А коли в тебе ще й труси вітчизняні на другий день розтягнулися з розміру С до розміру М, то до одного місця цей контент. Де стільки їжи взяти, щоб його заповнити? Не з того починаєте ви свою ’революцію’.
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2021
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та українською купа книг і авторів, просто от через експансію ми свого і не помічаєм.
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2021
Ответ дляПошаманю
А чего на советчице пишете?
Но капля камень точит. Действуйте!
В мене немає на це часу чесно кажучи. Я в іншій зовсім сфері працюю.
Гладковыбритый шишун• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Можна випускати готовий продукт. З великими грошима неможна, а з невеликими і ок))) Ну з чогось треба починати, інакше реально так і лишимося колоніальним придатком.
Колониальным придатком нас делает не русский язык, а подписанная унода про ассоциацию с ЕС и полная зависимость от МВФ. Очень долго расписывать, почему мы не выберемся из всего этого д..ма, в которое вступили 7 лет назад. Пока у нас не начнут выбирать специалистов, а не балаболов, пока не перестанут увольнять тех немногих спецов, которые могут что-то сделать, но не говорят по-украински, ничего не будет. И даже происходящее на востоке глобально не влияет на развитие экономики, если ЗАХОТЕТЬ ее развивать.
У нас прекращено финансирование науки. Еще при Порошенко. Нет науки - нет прогресса. Увы.
Разрушается система образования. Это сейчас многим кадется, что во благо. Пройдет не так много времени, когда это станет очевидно пересичным громадянам. Но будет поздно. Нет качественного образования - некому будет развивать не только экономику, а и все сферы жизни.
Опустим тот факт, что и Европа, и США вцепились в нашу страну и вряд ли просто так отпустят. Одним нужны рынки сбыта, другим - максимально приблизиться к границам РФ. И никому из них в реале не интересна развитая и экономически сильная Украина. Скйчас откроют еще рынок земли и все...
Lux Aeterna• 03 июня 2021
Удалено администрацией...
Смячиком• 03 июня 2021
Ответ дляМеняАЖтрусит
А почему сразу ватный?
ви щось сама з собою про своє