13 июня 2021

Шок..вот вам и сожительница

Не вкладається в голові...23-річна жінка відвезла 4-річного сина свого співмешканця в інше місто, кинула самого на автовокзалі і поїхала...
8 червня, близько 14:30 до поліції Херсонщини надійшло повідомлення, що на міжміському автовокзалі самотньо сидить хлопчик, віком близько 3-4 років.
На місце негайно виїхали працівники поліції. Хлопчика терміново доставили для огляду в обласну дитячу лікарню. Поліцейським було відомо лише його ім’я.

Встановленням усіх обставин події зайнялися працівники Херсонського районного управління поліції. Оперативники переглянули відео з камер спостереження, розташованих на будівлі автовокзалу. Камери зафільмували, як близько 12:40 з маршрутного таксі рейсом Одеса – Херсон хлопчик вийшов із жінкою, яка залишила малолітнього на лавочці, а сама через 10 хвилин сіла в іншу маршрутку в зворотному напрямку.

Отриману інформацію поліцейські передали колегам з Одеської області, які розшукали водія останнього автобусу. Він розповів, що жінка доїхала до Одеси та вийшла на кінцевій зупинці на ринку «Привіз».

До встановлення рідних дитини долучилися волонтери. Оголошення стало широко поширюватися Інтернет-виданнями та серед користувачів соціальних мереж і це спацювало. 9 червня до поліції зателефонував небайдужий чоловік і розповів, що знає дідуся хлопця по батьківській лінії та надав його координати поліцейському.

Зв’язавшись із дідусем, поліцейські дізналися телефонний номер батька дитини.
Чоловік пояснив, що на даний час він проходить службу в збройних силах у Маріуполі та про те, що його дитина опинилася в Херсоні нічого не знає.

Також батько розповів, що рідна мати хлопчика померла та рік тому чоловік зійшовся з іншою жінкою. Родина придбала будинок в Одеській області, потім чоловік поїхав служити на схід держави, а син залишився зі співмешканкою.

Під час останнього спілкування по телефону між дорослими виник конфлікт і жінка повідомила, що відвезе хлопця до батьків співмешканця. Однак чоловік не сприйняв серйозно слова 23-річної співмешканки та більше до сьогодні з нею не зв’язувався.

Наразі поліцейські передали хлопчика дідусю з бабусею, які мешкають в Миколаївській області. Вони щиро подякували поліцейським за проведену роботу.

Слідчими Херсонського районного управління поліції розпочате кримінальне провадження за ст.166 ККУ «Злісне невиконання обов´язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування».

Батько хлопчика терміново виїжджає додому. Проводяться заходи по встановленню місцезнаходження його співмешканки.

За матеріалами поліції Херсонської області
показать весь текст
Мой завтрак 13 июня 2021
Ответ дляРа ру ра ру ра
Их может не быть.
Тогда пиши пропало, никому он не нужен.
Мой завтрак 13 июня 2021
Ответ дляПеченюшка
Захлёбываются ядом многие и 90% из них ни одна не поступит так, как эта сожительница.
Потому, что умнее. Вот и вся разница.
Гербария 13 июня 2021
Ответ дляМой завтрак
От чего у Вас шок? Как только тут поднимается вопрос о детях мужа от первого брака, то советчицы в 99% захлебываются ядом, а некоторые даже открыто говорят, что ненавидят этих детей. Эта больная не отвезла ребенка родителям сожителя, как обещала, значит ненависть перевесила здравый смысл.
Скорее ее беременчатый мозг отказал окончательно, потому как поступок тупой и понятно что найдут и осудят
Мой завтрак 13 июня 2021
Ответ дляГербария
Скорее ее беременчатый мозг отказал окончательно, потому как поступок тупой и понятно что найдут и осудят
Я ничего не вижу о беременности сожительницы.
Ра ру ра ру ра 13 июня 2021
Ответ дляМой завтрак
Тогда пиши пропало, никому он не нужен.
К сожалению так бывает.
Гербария 13 июня 2021
Ответ дляМой завтрак
Я ничего не вижу о беременности сожительницы.
В новостях вроде проскальзывало
Гладковыбритый шишун 13 июня 2021
Ответ дляШапкаУшанка
Думаю на сожительницу
Она может сослаться на то, что забыла о ребенке и уехала без него. А вот отец, который оставил малыша и увалил в закат, должен ответить перед законом. Вина его, девушка эта ребенку не мать и, увы, там явно с башкой беда.

Она угрожала, что отвезёт ребенка родителям, они поругались, но после этого так и не разговаривали - в старпосте подробно описано. По ходу паре плевать было, как и с кем там ребенок.
Мой завтрак 13 июня 2021
Ответ дляРа ру ра ру ра
К сожалению так бывает.
Да. Жаль таких детей....
Гладковыбритый шишун 13 июня 2021
Не паре, а папе*
Ра ру ра ру ра 13 июня 2021
Ответ дляМой завтрак
Да. Жаль таких детей....
Очень. Дет.дом не лучше место для деток, хоть бывает и вынужденно(
Покращена 13 июня 2021
Ответ дляволосатое стекло
Так на отца возбудили уголовное дело, а эьой звезде ничего не будет
и правильно, нефиг свое дите разным бабам подкидывать
не женился, зато ребенка навесил -красава
Любвиобильный бот 13 июня 2021
Ответ дляМой завтрак
Он мог и не служить, т.к единственный родитель.
Удалено администрацией...
Любвиобильный бот 13 июня 2021
Ответ дляПеченюшка
Блин…малого жалко…представьте, сидел сам на вокзале, один, никого нет из родных рядом…как так поступить можно? поссорились, но ребёнок при чём тут?
Очень жалко малого(
А если б педофил какой
Или цыганва..
Ой
волосатое стекло 13 июня 2021
Ответ дляПокращена
и правильно, нефиг свое дите разным бабам подкидывать
не женился, зато ребенка навесил -красава
Это дает право так поступать с ребенком?
ЯниЯ 13 июня 2021
Ну от на що та ..ука надіяласб коли відвезла його на вокзал??що він пропаде безслідно??якою ж треба бути останньою тварюкою щоб таке зробити...чому не відвести бабі з дідом
Що дитина винна
Мочалкин блюз 13 июня 2021
Нормально....бросил ребенка на чужую тётку и свентил на службу.... Контуженный, что-ли?
Баба на горошине 13 июня 2021
наверно советчицу начиталась
Пушистый Пельмень 13 июня 2021
В такому віці драми і з´ясовування стосунків не рідкість.
Я думала, що з віком проходить та й то не у всіх. Людина в якої дитини нема швидше таке зробить. Слава Богу і дякувати службам і небайдужості людей!
Пушистый Пельмень 13 июня 2021
Ответ дляМочалкин блюз
Нормально....бросил ребенка на чужую тётку и свентил на службу.... Контуженный, что-ли?
А Ви давно в воєнкоматі були? Поки одеі сидять спокійненько інших навіть від інвалідів забирали не кажучи вже про малолітню дитину
Сумчатая кошка 13 июня 2021
Дебилка. Абсолютно 100% дебилка. Виноват отец ребенка. Ахаться хорошо было, а рассмотреть, что дебилка не судьба. 100% с советчицы девка
Начиталась здесь ’альтернативно одаренных’, сначала в девках до 30 лет сидящих, а потом бросающихся на кого взгляд упал.
Зоркая Зорро 13 июня 2021
самое печальное, что никто от такого не застрахован, и если вдруг чего с мамой... на большинство мужей советчиц надежды мало. Поступят также, скинут на какую-то дуру, лишь бы самим не напрягаться дитём.
Мочалкин блюз 13 июня 2021
Ответ дляПушистый Пельмень
А Ви давно в воєнкоматі були? Поки одеі сидять спокійненько інших навіть від інвалідів забирали не кажучи вже про малолітню дитину
Он отец одиночка, его не имели право забирать. Сейчас не 14й год, на улицах не хватают.
Любвиобильный бот 13 июня 2021
Ответ дляМочалкин блюз
Он отец одиночка, его не имели право забирать. Сейчас не 14й год, на улицах не хватают.
Удалено администрацией...
Вумна вутка 13 июня 2021
Ответ дляЯ тут с краю постою
Удалено администрацией...
и нету героям слава. Шозадила
ПешитеБесАшипок 13 июня 2021
Ответ дляМой завтрак
Он мог и не служить, т.к единственный родитель.
У моей кумы сестра,работает в связи,послали тоже в Ато сначала на 3 месяца типа,вышло на год,она одна с двумя детьми,правда старшей 25( ( она в Словении) и меньшему мальчику 14,Или увольнение или вот так.Кума забрала малого к себе на год.
Купи слона 13 июня 2021
А разве возможно , что отца , единственного опекуна ребёнка, забрали на службу ? Это ж запрещено
Я_не_аноним_100% 13 июня 2021
Ответ дляПешитеБесАшипок
У моей кумы сестра,работает в связи,послали тоже в Ато сначала на 3 месяца типа,вышло на год,она одна с двумя детьми,правда старшей 25( ( она в Словении) и меньшему мальчику 14,Или увольнение или вот так.Кума забрала малого к себе на год.
вам кума приукрасила или у ребенка есть отец
Атрика 13 июня 2021
От падлюка.За батька хлопчика нічого не скажу,бо не знаю їх домовленостей.А от жінка-падлюка.Бо взяла і своїми руками та власним рішенням викинула дитя.Блядво,хоть би до діда з бабою довезла.Так ні ж,залишила,щоб зробити боляче чоловіку.Страшно,що такі неадеквати серед нас.
Жирафовое варьенье 13 июня 2021
Папаша - козел штопаный. Оставил ребенка на постороннюю девушку и свинтил в другой город вообще! Неужели нельзя работу в своем городе найти, ребенка в садик отдать.
ЗабежАЛОЧКА 13 июня 2021
Ответ дляТвердая валюта
А папа где был? Или он не знал, что его женщина не в адеквате?
В статье написано, где был папа.