14 июня 2021

Борщ стал роскошью. Что за цены?

Вы верите сейчас борщи? Буряк молодой в АТБ 42 грн, старого нет в продаже. Морковка больше 30 грн. У меня глаза на лоб лезут от этих цен. Что происходит и что готовить? За кастрюльку борща на куриных скелетах выложить 100 грн?
Нашла в другом супермаркете старый буряк- больше 20 грн, это тоже зверски дорого. Буряк всегда был самым дешёвым овощем. Что произошло и как выживать?
показать весь текст
Петриківна 14 июня 2021
Ответ дляХомо_сапиенс
20 грн, дешевле не нашла, пару месяцев назад по 5 был. В 4 раза подорожание. Так и остальные овощи тоже в 2-3 раза подорожали.
Вот когда в 4 раза дешевле был, умные люди запасались морковкой и свеклой, которая в июне всегда стоит о-о-чень дорого.
автор Хомо_сапиенс 14 июня 2021
Ответ дляЗдрасьтенька
А на рынке тоже нет старых овощей?
Когда жила в квартире, закупала овощи осенью и хранила на балконе в специальном ящике. Классный был такой, на петлях. В закрытом виде был как стол. А внутри утеплен. Из молодых овощей, понятно, дорого борщ варить.

Если Вы в Киеве, в 20-х числах могу подкинуть Вам старого бурячка. Бесплатно.
Спасибо, не нужно, не так все плохо, просто тенденция роста цен на все пугает.
Бедная Лиза 14 июня 2021
Ответ дляСижу_и_плачу
На следующих выборах ’’зеленым’’ непросто будет, все что нибудь придумают, шоумены же
Я и не сомневаюсь. В принципе, так с лохами и надо поступать
Астоновитесь! 14 июня 2021
Ответ дляДоктор Варвар
4 литра. На 1 кг идет 5-6 буряков, разве это много ?
Ого....у вас борщ из одного буряка??
Куда ж туда ещё мясо, картошку и капусту...))))
Петриківна 14 июня 2021
Ответ дляИзподтишка
Не розумію людей, які виправдовують неконтрольоване підняття цін на продукти. Ви запаслись уже на 10 років на перед? Мова не тільки про овочі. М’ясо, олія, масло, крупи, молочка і ще..... Ціни ростуть на все. Але порадниці люблять розказати про 3 роботу і дві морозилки запасів.
Вы думаете, что мы урожай 2021 будем 10 лет ждать? Или кроме борща больше нечего готовить, нет других супов?
Алгонавт 14 июня 2021
Ну, вот я на выходных сварила 5 л борща (не спрашивайте зачем, дома гости):

Фасоль - 26 гривен консервированная
Мякоть свинина - 70 гривен около 600 грамм (у нас по 140 кг, Днепр)
Картофель, морковь - взяла на 30 гривен
Томатный сок - 20 гривен пакет
Капуста - качан молодой за 8 гривен

Итого около 155 гривен, получается 10-12 порций. По 13-15 гривен за тарелку - не так уж дорого. Свеклу никогда не добавляю, прошу без обзывательств и демонстрации высоких кулинарных талантов))
Астоновитесь! 14 июня 2021
Автор переходите в столовку или дет.сад,там будете 3 раза в день питаться бесплатно!
ШобВам_КакНам 14 июня 2021
Ответ дляХомо_сапиенс
Может чуть меньше килограмма, но не намного. Если взять грамм 800 после очистки максимум полкило останется.
Нічосє Ви чистите, третину зрізати.
Бедная Лиза 14 июня 2021
Ответ дляШобВам_КакНам
Так міжсезоння, завжди молоді овочі спочатку за скаженими цінами. Кожного року так! Ніяк саме без борщу не виживете якісь кілька тижнів, чи що? Готуйте щось інше.
А минулорічна олія з якого ’міжсезоння’ раптом в 4 рази подорожчала? Цукор, борошно, інші крупи минулорічного врожаю?
Петриківна 14 июня 2021
Ответ дляСижу_и_плачу
Еще и поучают других, как правильно жить.
Чего бы не просветить, и не подсказать как на грабли не наступить.
ШобВам_КакНам 14 июня 2021
Ответ дляСижу_и_плачу
Никто из знакомых пенсионеров за него не голосовал
Кого не спитай, ніхто не голосував.
Петриківна 14 июня 2021
Ответ дляХомо_сапиенс
Проблема в том, что ничего дешёвого нет. Вся еда дорогая. Буханка хлеба 15-20 грн.
Так не покупайте дорогой. Купите с отрубями, здоровее будете.
Изподтишка 14 июня 2021
Ответ дляПетриківна
Вы думаете, что мы урожай 2021 будем 10 лет ждать? Или кроме борща больше нечего готовить, нет других супов?
При чому тут інші супи, якщо ціни піднімаються на всі продукти. На інший борщ не треба м’яса? Я вам про те, що ціни ростуть на все, і з кожним роком все більше і більше. І ваша стрекоза тут взагалі не до теми, так як запастись продуктами цього літа буде дорожче ніж минулого і т.д.
автор Хомо_сапиенс 14 июня 2021
Ответ дляДушка-свекровь)))
Кто мешает работать за бОльшее? Просто такие люди не хотят напрягаться. Проще ныть.
А есть эта работа? Где? Муж за станком с утра до вечера, 10 тысяч грн потолок. Уже пару лет не поднимают. Не все в Киеве живут.
ШобВам_КакНам 14 июня 2021
Ответ дляБедная Лиза
А минулорічна олія з якого ’міжсезоння’ раптом в 4 рази подорожчала? Цукор, борошно, інші крупи минулорічного врожаю?
Тут згодна, що ріст цін який скажений на рівному місці.
Але про молоді овочі - то щорічно так, потім дешевше буде.
Мастер Класс 14 июня 2021
Бажаю, щоб у вас все налагодилось з фінансами і ви не звертали увагу на ціни. А зараз можна готувати щавлевий борщ - 1 пучок 10 грн)
Губки-уточкой 14 июня 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Та дело не в буряке, на все цены выросли . Кстати , у меня на борщ идет 1 кг буряка, а не 1 штучка на 3 грн.
Вы варите выварку борща?
Голубец 14 июня 2021
Что сегодня за вой на болотах ? До пиввареныкив начало доходить ?
Изподтишка 14 июня 2021
Ответ дляШобВам_КакНам
Тут згодна, що ріст цін який скажений на рівному місці.
Але про молоді овочі - то щорічно так, потім дешевше буде.
І ще про запаси. Як багато людей зможуть зробити запаси ягід цього літа за такими цінами. У нас полуниця по 70-80 грн. І кажуть, що вже відходить. Може брешуть, хз.
Петриківна 14 июня 2021
Ответ дляИзподтишка
При чому тут інші супи, якщо ціни піднімаються на всі продукти. На інший борщ не треба м’яса? Я вам про те, що ціни ростуть на все, і з кожним роком все більше і більше. І ваша стрекоза тут взагалі не до теми, так як запастись продуктами цього літа буде дорожче ніж минулого і т.д.
весна потому что поздняя. Я в это время огурцы уже во всю катала, а в этом году только цвести начинают. Все будет позже. И цены падать будут позже, чем обычно.
Изподтишка 14 июня 2021
Ответ дляПетриківна
весна потому что поздняя. Я в это время огурцы уже во всю катала, а в этом году только цвести начинают. Все будет позже. И цены падать будут позже, чем обычно.
З вами дуже важко. Ціни на олію, м’ясо, масло, молочку, муку, цукор піднялись також через пізню весну.
Душка-свекровь))) 14 июня 2021
Ответ дляХомо_сапиенс
А есть эта работа? Где? Муж за станком с утра до вечера, 10 тысяч грн потолок. Уже пару лет не поднимают. Не все в Киеве живут.
А что, интернет есть только в Киеве? Полно удалённой работы. Но вы ж ничего такого делать не умеете и учиться (тоже дистанционно) не хотите.
ШобВам_КакНам 14 июня 2021
Ответ дляИзподтишка
І ще про запаси. Як багато людей зможуть зробити запаси ягід цього літа за такими цінами. У нас полуниця по 70-80 грн. І кажуть, що вже відходить. Може брешуть, хз.
Цього літа все пізніше буде. Не думаю, що вже відходить. Хоча погода така стрьомна, що все може бути... У нас вишня щороку рясна така, і на такий час вже збираю спілу, а цього року поодинокі вишеньки висять, і ще геть зелені. З абрикосами така ж ситуація, з яблунями, дуже малий врожай буде. Лише шовковиця та груші начебто як завжди.
Петриківна 14 июня 2021
Ответ дляИзподтишка
І ще про запаси. Як багато людей зможуть зробити запаси ягід цього літа за такими цінами. У нас полуниця по 70-80 грн. І кажуть, що вже відходить. Може брешуть, хз.
Еще не отходит. Отходит только суперранняя. Средняя урожайная только начинает зреть. В этом году будет очень много малины, смородины. Дождь так залил, что ягоды очень крупные и очень много.
Сижу_и_плачу 14 июня 2021
Ответ дляШобВам_КакНам
Кого не спитай, ніхто не голосував.
Так , где же эти 73%?
Усатая полосатая 14 июня 2021
Ответ дляНадежда наш компас
Экономика бы росла, как в последние годы при Порошенко. А не падала домкратом как при зеленом. То и на борщ бы хватало
Та эпоха ’зубожиння’ уже в прошлом,сейчас уже все живут в достатке,не прибедняйтесь.---’ Sveta Sylkina
20 ч. ·
Пару слів за самого чесного велосипедиста 🤣 і кілька цифр,
шо яскраво говорять за те, у скільки нам обходиться ваш вибір по приколу!
800 000 долл на шкарпетки для охорони! У рік, суко!
200 000 долл на краватки для них же, знову на рік.
982 000 долл на, суко, СОБАК! З цієї суми 17 000 було витрачено на, суко, взуття для собак! Мені одному здається, що собака Зеленського живе краще ніж ти чи ні?
На машини витрачено 49 060 000 грн!
70 000 000 на землю, знову для охорони.
37 000 на, суко, дрова на Новий рік !!!
Якщо ви не зрозуміли, то це витрати тільки на УДЗ (охорону зелупня) за рік!
А ось тільки один переліт в Буковель обійшовся в 1 500 000 грн ... це коли ми на карантині сиділи, а воно на лижах каталося і селфі лупило.... А якщо порахувати всі перельоти, то вийде скромні 450 000 000 грн
Квіточки в середньому коштують 4 000 за букет і за 10 місяців квіти Зеленського нам обійшлися в $606 000.
До речі, рушник для Буби вартує 7 000 грн, рушник, Карл !!! Парасолька 11 000, хусточка 26 000 ....
Мені здається, що коли барига ганяв на Мальдіви за своє бабло, то воно було якось дешевше ...
Знаю, це низько і підло, але ... у всіх там масок, кисню, бебі боксів та іншого вистачило? Ну хоч поржали? Але ж це не кінець! Попереду нас чекає ще більше злиднів.. ’
Мастер Класс 14 июня 2021
А ще ви в курсі, як економити на олії? Я давно розуміла, що занадто багато ллю олії при готовці, але не знала, як лити менше, ніж виливається. Не люблю, коли її багато в сковорідці. Зараз витрачаю десь в 2 рази менше.

Лайфхак: при відкриттінової бутилки внутрішню пробку не викидаєте, а відриваюте і вствляєте її зворотньою петлею в бутилку. І тепер дуже зручно дозувати об´єм олії.
Изподтишка 14 июня 2021
Ответ дляШобВам_КакНам
Цього літа все пізніше буде. Не думаю, що вже відходить. Хоча погода така стрьомна, що все може бути... У нас вишня щороку рясна така, і на такий час вже збираю спілу, а цього року поодинокі вишеньки висять, і ще геть зелені. З абрикосами така ж ситуація, з яблунями, дуже малий врожай буде. Лише шовковиця та груші начебто як завжди.
У нас дощі лиють і прогноз такий же, тому місцевої не буде багато. Привозять із Закарпаття, чесно вона така штучна, не добра, але може ще буде краща.
Сосиска_Втесте 14 июня 2021
Ответ дляХомо_сапиенс
Какая разница где, зарплата как у большинства немного выше минималки. Не Киев.
Ну у какого большинства с чего вы это берете?
Петриківна 14 июня 2021
Ответ дляШобВам_КакНам
Цього літа все пізніше буде. Не думаю, що вже відходить. Хоча погода така стрьомна, що все може бути... У нас вишня щороку рясна така, і на такий час вже збираю спілу, а цього року поодинокі вишеньки висять, і ще геть зелені. З абрикосами така ж ситуація, з яблунями, дуже малий врожай буде. Лише шовковиця та груші начебто як завжди.
Яблок в этом году просто о-очень много. А Абрикоса и черешни нет совсем. Зато сливы будет отличный урожай.