16 июня 2021

Книга для дівчинки 12,6 років

Хочу подарувати Хрещениці книгу, вік 12,6 років. Порекомендуйте, що зараз «в тренді»
Рассказница 16 июня 2021
В 12 років вже діти мають особисті вподобання. Моя тащиться по наукпопу. А син в 11 взагалі не любить книги.
Мира всем 16 июня 2021
Моїй 13 - Наталія Щерба Лунастри, наприклад
Я_канеша_извиняюсь 16 июня 2021
Ответ дляМира всем
Моїй 13 - Наталія Щерба Лунастри, наприклад
Ще Часодії можна, у моєї доньки на другому місці після Поттера. До речі, зараз щорічно виходить новий ілюстрований том, традиційно купую на Миколая, їй дуже подобається (старе видання давно зачитане до дір, але нове справді чудове).
Силиконочка 16 июня 2021
Коти вояки
Пупуговка 16 июня 2021
12.5. Сейчас Гарри Поттер и дневник Слабака.
Gleva 16 июня 2021
Вот такая серия интересна
https://mybookshelf.com.ua/kruta-seriya-komplekt-z...