23 июля 2021

Как насолить соседу по частному дому?

показать весь текст
Милашка-оторвашка 24 июля 2021
Ответ дляПомидорина
Вот забор был бы соль и печаль. Они там за каждый сантиметр огорода трусятся, забор дал бы приличную тень.
Если любят своей огород, то можете купить корень хрена на рынке, мелко порубите и разбросайте по их огороду. Только мелко, чтобы не нашли. Раньше так делали, когда у самих на огороде хрен рос, а у соседки не было, то чтобы ей насолить – подкидывал хрен
Ластоноша 24 июля 2021
Ответ дляФиктивная
Хрін-хрону
https://www.kyivdictionary.com/uk/words/conjugatio...
По вашому не знаю точно, можливо й хрєн.
Хрєн-це слово, яке має кілька значень. Використання його в будь-якрму контексті додає особливого колориту розмові та, найголовніше!!, допомагає правильно розставити акценти у процесі діалогу
барабанщица 24 июля 2021
Ответ дляФиктивная
Купіть насіння червоного щавлю і засійте йому частину городу, подалі від вас. Сійте під осінь, щоб вкорінитися встиг. Те саме з коренем хрону. Поріжте і порозкидайте.
Рибку яку підкиньте йому там, де він сидіти любить. Під ганок чи ще куди.
Та й все. Вистачить з нього.
Будьте щасливою і люб´язною з ним. Це буде його дратувати найбільше.
красный щавель съедобный ? в чем его вред, если им огород засеять ?
Фиктивная 24 июля 2021
Ответ дляЛастоноша
Хрєн-це слово, яке має кілька значень. Використання його в будь-якрму контексті додає особливого колориту розмові та, найголовніше!!, допомагає правильно розставити акценти у процесі діалогу
І не кажіть)
{СоJIнТсЕ} 24 июля 2021
Ответ длябарабанщица
красный щавель съедобный ? в чем его вред, если им огород засеять ?
вреда нет но руки займете посадкой
барабанщица 24 июля 2021
Ответ для{СоJIнТсЕ}
вреда нет но руки займете посадкой
барабанщица 24 июля 2021
Ответ дляМилашка-оторвашка
Если любят своей огород, то можете купить корень хрена на рынке, мелко порубите и разбросайте по их огороду. Только мелко, чтобы не нашли. Раньше так делали, когда у самих на огороде хрен рос, а у соседки не было, то чтобы ей насолить – подкидывал хрен
кто бы мне хрена в огород накидал вместе со щавелем ? я бы еще бутылку поставила.
автор Помидорина 24 июля 2021
Ответ длябарабанщица
кто бы мне хрена в огород накидал вместе со щавелем ? я бы еще бутылку поставила.
Я уже задолбалась свой выкапывать. Выкапываю уже раз 6, а он все прорастает
Фиктивная 24 июля 2021
Ответ длябарабанщица
красный щавель съедобный ? в чем его вред, если им огород засеять ?
Кисліший за звичайний і більш щільний. Не знаю як правильно описати. Твердіший.
Знову той хрєн на думці))
Повертаючись до щавля. Він дуже-дуже легко поширюється, займає багато території, його важко вивести. Росте дуже легко, на будь-якому грунті, не потребує догляду
Виглядає гарно. Сусід може навіть втішитися, що такий щавель до нього занесло і якщо хоч один щавель ’вистрілить’ у нього (сусід допустить цвітіння), то усе. Він з цим щавлем - навіки.
Гірше кульбаб. Майже як дикі фіалки, а може й гірше.
Можу ще пару такого нарадити)
Ластоноша 24 июля 2021
Ответ дляФиктивная
І не кажіть)
До речі, при відмінюванні слова ,хрєн, недоцільно робити заміну літери ,є,на ,о,
Аби не применшити первинну значущість даного терміну при відстоюванні вашої власної думки перед опонентом
барабанщица 24 июля 2021
Ответ дляФиктивная
Кисліший за звичайний і більш щільний. Не знаю як правильно описати. Твердіший.
Знову той хрєн на думці))
Повертаючись до щавля. Він дуже-дуже легко поширюється, займає багато території, його важко вивести. Росте дуже легко, на будь-якому грунті, не потребує догляду
Виглядає гарно. Сусід може навіть втішитися, що такий щавель до нього занесло і якщо хоч один щавель ’вистрілить’ у нього (сусід допустить цвітіння), то усе. Він з цим щавлем - навіки.
Гірше кульбаб. Майже як дикі фіалки, а може й гірше.
Можу ще пару такого нарадити)
щиро вам вдячна !
у нас песок на даче. ничего не растет. полив беспрерывный нужен. только польешь, вода в песок уходит и сухо. елками засадила и туями и те от засухи поздыхали. засею щавелем. может хоть он расти будет. все равно все под газон косим.
Колдунья-вещунья 24 июля 2021
Могу предложить пакость если есть машина. Капнуть пару капель валерьянки, идеально если на резинку стекол, чтоб затекла в щели. Коты такую машину будут очень любить, машина будет так обгажена, и с таким запахом, от которого избавится практически невозможно потом
автор Помидорина 24 июля 2021
Ответ дляФиктивная
Кисліший за звичайний і більш щільний. Не знаю як правильно описати. Твердіший.
Знову той хрєн на думці))
Повертаючись до щавля. Він дуже-дуже легко поширюється, займає багато території, його важко вивести. Росте дуже легко, на будь-якому грунті, не потребує догляду
Виглядає гарно. Сусід може навіть втішитися, що такий щавель до нього занесло і якщо хоч один щавель ’вистрілить’ у нього (сусід допустить цвітіння), то усе. Він з цим щавлем - навіки.
Гірше кульбаб. Майже як дикі фіалки, а може й гірше.
Можу ще пару такого нарадити)
А что еще такое?
Курочка 24 июля 2021
Ответ дляФиктивная
Кисліший за звичайний і більш щільний. Не знаю як правильно описати. Твердіший.
Знову той хрєн на думці))
Повертаючись до щавля. Він дуже-дуже легко поширюється, займає багато території, його важко вивести. Росте дуже легко, на будь-якому грунті, не потребує догляду
Виглядає гарно. Сусід може навіть втішитися, що такий щавель до нього занесло і якщо хоч один щавель ’вистрілить’ у нього (сусід допустить цвітіння), то усе. Він з цим щавлем - навіки.
Гірше кульбаб. Майже як дикі фіалки, а може й гірше.
Можу ще пару такого нарадити)
Валерьянку можно.
Тоже забористый бурьян. И котам радость!
Я люблю транзисторы 24 июля 2021
Ответ дляФайна_зупка
Мне тоже надо,но тока соседу снизу ))козлина оказался редкий
Не знаю, что у вас за ситуация, но помню историю. Мой сосед по площадке когда-то проучил придирчивого соседа снизу. Тот постоянно бегал с претензиями на шум. Ему мешало все! Хотя мои соседи по этажу люди нешумные, иногда гости, а так - люди как люди. Но нижнему соседу было не объяснить. Он писал жалобы, угрожал. Только сосед музыку включит, днем - я ее еле слышу, а тот уже стучит, аж двери выносит.
Словом, мой сосед после очередного скандала сделал музыку погромче, запрограммировал, чтобы запись шла по кругу, положил динамики на пол и... ушел из дому))) Пришел вечером. Его ждал патруль. Он на часы показывает - 9 вечера, имею право и буду так делать каждый день! Патруль согласился и уехал. Только тогда тот нижний козел немного успокоился. А то и табуретку нельзя было переставить
matyakaslova 24 июля 2021
Виброколонка
На паровозе 24 июля 2021
Ответ дляФиктивная
Купіть насіння червоного щавлю і засійте йому частину городу, подалі від вас. Сійте під осінь, щоб вкорінитися встиг. Те саме з коренем хрону. Поріжте і порозкидайте.
Рибку яку підкиньте йому там, де він сидіти любить. Під ганок чи ще куди.
Та й все. Вистачить з нього.
Будьте щасливою і люб´язною з ним. Це буде його дратувати найбільше.
ну хрен то такое, я сажала у себя несколько раз, в разных местах, в одном даже прижился, но и там его смотрю нету. Приходилось ходить на заброшенный участок, вечером, копать хрен. Не растёт. как и укроп в-принципе, и так и сак сажаю-не растёт.
ТебеОноНадось 24 июля 2021
Ответ дляПомидорина
Вот забор был бы соль и печаль. Они там за каждый сантиметр огорода трусятся, забор дал бы приличную тень.
В чем вопрос?
Уходя дверю не хлопать 24 июля 2021
Запихайте в щели дома селедку, запах ВООО!
Фиктивная 24 июля 2021
Ответ дляНа паровозе
ну хрен то такое, я сажала у себя несколько раз, в разных местах, в одном даже прижился, но и там его смотрю нету. Приходилось ходить на заброшенный участок, вечером, копать хрен. Не растёт. как и укроп в-принципе, и так и сак сажаю-не растёт.
Це ми з вами щось не так робимо(
У мене теж не росте. Я посадила позаминулого року. А він не виріс (його хтось дуже сильно об´їв, практично під корінь, так і простояв рік). Я пересадила, начебто почав рости. Листя є. Дві штучки. Витривалий.
У мене багато що росте як бур´ян, що інші пишуть у них не йде. А деякі прості рослини - не ростуть. Кріп, от теж - не росте. Я уже знаю чому. Його щось з´їдає, не та сама істота що хрін їсть, якась інша; чахлик, у результаті, а не кріп.
Проте, у більшості, хрін дійсно стає проблемою. Рекомендують його саджати у великі залізні кадки. Інакше може стати неконтрольованим.

Напишу, що я не можу контролювати.
Мильні квіти. Різомами розмножуються. Дуже важко йде боротьба з ними. Вони перемагають ось уже три роки підряд. Восени їм доведеться зіштовхнутися з раундапом. Але для них треба час, щоб вкорінилися.

Живучка. Назва говорить сама за себе. Весною гарно цвіте. Якщо у сусіда є газон, киньте йому цю живучку десь скраєчку осінню і насолоджуйтеся як він навесні буде на колінах її вибирати. Якщо сусід замилується цвітінням, то буде вибирати значно довше восени.

Російською ’Хауттюйния сердцевидная’. Я називаю - рослина хамелеон. Не заю чи ощасливите ви нею сусіда чи ні. Досить суперечлива рослина. Я її посадила свідомо. До того як дізналася, що це. Інколи продають її, як екзот. Вона дійсно екзотична. Гарна дуже. Деяким тхне рибою (дійсно тхне, але я, наприклад не чую запаху, аж поки не розітру в руках, а дехто пише, що до задухи їм, особливо у період цвітіння). Легка, проста, кольорова. Різоми цієї рослини можуть зруйнувати підземні комунікації та фундамент. Принаймні так кажуть, читала такі історії. А позбавитися її практично неможливо. Я плакала, коли свою виривала. Потім думала, от придурки, вирвала і немаю, пишуть дурниці. Через зиму - привіт, ми знову разом. Вирвала і продовжую виривати щомісяця.
Коротко не вийшло. Всі ці рослини, що я перерахувала і щавель - дуже гарні, важко повірити у їх агресивність, а потім ще важче їх вивести звичайними методами, тому для експериментів садіть їх там, де можна буде винищити ’хімією’, або досліджуйте їх агресивність у вашому кліматичному регіоні на сусідовій ділянці.
Дюагональ 24 июля 2021
Ответ дляЛастоноша
Поставьте на пол вазон-пальму.
Пыльца тропических растений в процессе роста будет падать на пол, вы пол не мойте пару дней,
Пыльца будет проникать в половые щели и со временем начнёт потихоньку падать на головы и под ноги вашим соседям снизу, у них появится перхоть, может даже плоскостопие!
Эти грибковые болезни передаются с пыльцой тропических растений.
Господи, какой бред. Через плиты перекрытия проникать будет?
Дюагональ 24 июля 2021
Ответ дляФайна_зупка
Так я сверху)
Я бы роняла по ночам что то. Или таскала. Или мячик кидала, это и днем можно повторять)
Я люблю транзисторы 24 июля 2021
Дівчата, кому треба хрін - тільки скажіть))) Не знаю кому зробила каку, але в мене його стільки на городі в селі, я його возиками вивожу. Раніше хоч місцеві алкаші приходили копати для здачі за гроші. А зараз не копають, здавати нікуди))) Певно накосячила ще в минулому житті, бо забагато як для одного перевтілення
вентиляторная 24 июля 2021
Ответ дляФайна_зупка
Мне тоже надо,но тока соседу снизу ))козлина оказался редкий
Соседу снизу самый простой способ.Есть столько вариантов.Ходить на каблуках,стучать ногами,залить балкон,топать ногами,колонку на пол поставить и очень много другого.
Дюагональ 24 июля 2021
Ответ дляБезимени890123
Пустите туда цыган, пусть поживут.
А цыганам зачем такое счастье? Вы думаете им жить негде чтобы селиться в халабуде без условий?
Дюагональ 24 июля 2021
Ответ дляЛастоноша
С медведем)
Неместная Я 24 июля 2021
Ответ дляПомидорина
Вот забор был бы соль и печаль. Они там за каждый сантиметр огорода трусятся, забор дал бы приличную тень.
То есть вы там не живете, но нагадить хотите из любви к искусству?
Ms. Dolly 24 июля 2021
Ответ дляСветка-пипетка
заведите петуха
Лучше 3х ,они будут в разное время кукарекать .рай будет у всего дома
Акуна_Матата 24 июля 2021
Ответ дляМилашка-оторвашка
Если любят своей огород, то можете купить корень хрена на рынке, мелко порубите и разбросайте по их огороду. Только мелко, чтобы не нашли. Раньше так делали, когда у самих на огороде хрен рос, а у соседки не было, то чтобы ей насолить – подкидывал хрен
а суть такой мести?
разростется по огороду?
Wseravno 24 июля 2021
Ответ дляФайна_зупка
Мне тоже надо,но тока соседу снизу ))козлина оказался редкий
Гамном ручку дверную обмажте