04 августа 2021

Настрій якийсь такий…

Якось так затишно стає, настрій піднімається, згадується молодість. Здається не так давно собі зошити купувала з цими персонажами на обкладках…
Срочнокпсихологу 04 августа 2021
Таке собі
Счастье_же_вот_оно 04 августа 2021

Покупали такое...
Кубик Рубика 04 августа 2021
Зошити нам такі не дозволяли( але от в постерах вся кімната була))
Домашка 04 августа 2021
О, Ніколя, Джоанн...
Мені правда років 5 було, але досі пам´ятаю - тащилася від них))
Дама_с_коготками 04 августа 2021
Ответ дляКубик Рубика
Зошити нам такі не дозволяли( але от в постерах вся кімната була))
а скільки цитат.
Дама_с_коготками 04 августа 2021
Ответ дляСрочнокпсихологу
Таке собі
нормальне таке. тема про те, що життя летить... стрімко
elenka72 04 августа 2021
Оо ..«Элен и ребята» мой любимый сериал и песню я подпевала на французском
Аленький носочек 04 августа 2021
Особенно когда смотрела новое интервью Друзей и новые сьемки как Керри бежит по 5 авеню плакать хотелось
Звоночек 04 августа 2021
Так… час летить (( Донька - студентка, не вірю, коли це могло статися. Сама нещодавно зі школи випускалася 😂
ПочтальЁнша 04 августа 2021
Дякую, ’друзі’ і ’район Мелоруз’ так подобалися в юності.. А вже дітям 18, 14 і 12. Так, час летить, або як к пісні ’час рікою пливе’ ...
Счастье_же_вот_оно 04 августа 2021
Ответ дляelenka72
Оо ..«Элен и ребята» мой любимый сериал и песню я подпевала на французском
Я её до сих пор иногда подпеваю )))))
Звезда в шоке 04 августа 2021
я часто впоминаю ’Элен и ребята’
Наверное еще бы посмотрела)))
Счастье_же_вот_оно 04 августа 2021
Ответ дляМалая Налегке
Особенно когда смотрела новое интервью Друзей и новые сьемки как Керри бежит по 5 авеню плакать хотелось
Аналогично((((
автор Всех анонимов аноним 04 августа 2021
Боже, які ми вже дорослі)))
В самої уже 4 дітей. І син старший уже студент. А скоро ж уже онуки будуть
автор Всех анонимов аноним 04 августа 2021
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я её до сих пор иногда подпеваю )))))
І я))
Безимени890123 04 августа 2021
Ответ дляЗвоночек
Так… час летить (( Донька - студентка, не вірю, коли це могло статися. Сама нещодавно зі школи випускалася 😂
Так! Днями говорили з чоловіком, що донечці вже...30-ть, а наче вчора вона, менша за листок лопуха, спіймала свою першу рибинку. Карасика.
И_В_офигительных_штанах 04 августа 2021
Ответ дляelenka72
Оо ..«Элен и ребята» мой любимый сериал и песню я подпевала на французском
спойте ,а?
Дама_с_коготками 04 августа 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
я часто впоминаю ’Элен и ребята’
Наверное еще бы посмотрела)))
Хочеться в юність... правда?

син поступав, то казав: мама, таке враження, що ти хочеш в коледж, що ти хочеш бути студенткою знову.
Дама_с_коготками 04 августа 2021
Ответ дляБезимени890123
Так! Днями говорили з чоловіком, що донечці вже...30-ть, а наче вчора вона, менша за листок лопуха, спіймала свою першу рибинку. Карасика.
а я все згадую, як сина обіймала і так спали, поки був малюсінький. зараз теж можу обійняти, але він не поміщається в моїх обіймах
Смайлик 04 августа 2021
О, я помню наклейка с Джоанной на фоне осенних деревьев мне часто попадалась
автор Всех анонимов аноним 04 августа 2021

Пісня
elenka72 04 августа 2021
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я её до сих пор иногда подпеваю )))))
И я сейчас
elenka72 04 августа 2021
Ответ дляВсех анонимов аноним
Поем вместе
Аленький носочек 04 августа 2021
Ответ дляВсех анонимов аноним
Мурахи
Домашка 04 августа 2021
Ответ дляСмайлик
О, я помню наклейка с Джоанной на фоне осенних деревьев мне часто попадалась
І мені!!!