Боевая• 11 августа 2021

Як перевестись на іншу посаду?

Підкажіть, будь-ласка, я хочу перейти працювати у інший відділ своєї компанії. Керівник майбутнього відділу згідний мене прийняти, але теперішній керівник категорично заявив, що переведення не підпише. Тільки звільнятись і прийматись знову. Чи правомірні такі дії керівника? Дякую.
Партизанка• 11 августа 2021
Что вы теряете при увольнении и новом приеме на работу?
автор Боевая • 11 августа 2021
Ответ дляПартизанка
Зарплату за вислугу. При переведенні не втрачаю
Партизанка• 11 августа 2021
Ответ дляБоевая
Ж/д?

Если что - такая ситуация вполне возможна, это в КЗоТе нигде не оговорено.
100%• 11 августа 2021
А вище керівництво?
автор Боевая • 11 августа 2021
Ответ для100%
А вище керівництво?
Це керівник мого безпосереднього керівника не погоджує. Вище не зверталась. Просто вперто не відпускає
Партизанка• 11 августа 2021
Ответ дляБоевая
Есть такие неадекваты, к сожалению.
Но, все, что не запрещено законом - разрешено.