КонФФетОшка• 26 декабря 2021
Шафа, почему я на бизнес-аккаунте, если у меня за месяц было всего 3 продажи?
Вероятненько• 26 декабря 2021
Потому что вы теперь будете платить больше, шафе выгоднее что бы был бизнес АК.
Клептоманка• 26 декабря 2021
У разі здійснення до 10 (десяти) продажів на місяць протягом останніх 2 (двох) місяців, для Користувача стає можливим перехід назад (активація) функціоналу «Базовий акаунт». Для цього в налаштуваннях свого Магазину необхідно здійснити запит та підтвердити відключення функціоналу “Бізнес-акаунт Shafa” та перехід на функціонал “Базовий акаунт”.