01 марта 2022

Как помочь ребёнку справиться со стрессом? Есть медики-психиатры?

Страх, нервная сильная дрожь, боится даже лечь, боится спать.
Над нами тут постоянные взрывы, истребители и тп. Выехать уже не можем.
У ребёнка состояние шока. Слёзы, взгляд в одну точку, не ест, тошнота, позвав на рвоту.
Какие есть телефоны поддержки?
Аква Марина 01 марта 2022
https://t.me/PsihologDopomogaWarInUa2022

Это канал телеграмм
Психологическая помощь бесплатно
автор crystal 01 марта 2022
Ответ дляАква Марина
https://t.me/PsihologDopomogaWarInUa2022

Это канал телеграмм
Психологическая помощь бесплатно
Спасибо
zneshka 01 марта 2022
Сегодня давали номер по Украина 24, это кол центр, а дальше на более узкого специалиста перенаправят 0 (67) 118 09 19
ok1904 01 марта 2022
https://vctr.media/ua/yak-psyhologichno-dopomogty-... ось моя психодог прислала
Mary-S 01 марта 2022
Як заспокоїти дитину

Розповідає дитячий психолог Ольга Шакотько, яка з 2014-го року є кризовим волонтером і працює з дітьми-переселенцями.

🟡 Щоб заспокоїти дитину, спершу треба заспокоїтися самим. Ми можемо ділитися тільки тим, що є в нас.

🟡 Діти часто віддзеркалюють емоції батьків. Якщо бачимо, що дитина нервує, одразу перевіряємо наскільки знервовані самі.

🟡 Якщо відчуваєте, що емоції переповнюють, треба подихати і «заземлитися». Робимо кілька вдихів носом, надуваючи живіт на рахунок один-два, і кілька видихів, здуваючи живіт, на рахунок один-два-три-чотири-п´ять.

🟡 Коли заспокоїлися, спокійно говорите з дитиною тими словами, до яких вона звикла в звичайному житті.

🟡 Не можна кричати на дитину, коли вона сама кричить, це не допоможе.

🟡 Найчастіше дитина в паніці через те, що не розуміє, що відбувається і чому мама забрала її із затишної квартири й привела в підвал. Треба пояснити, що наразі батьки роблять найважливіше: піклуються про її безпеку.

🟡 Хвалити: як гарно тримається, швидко збирається.

🟡 Переключати увагу на тих, хто потребує підтримки: бабуся, мододша сестричка.

🟡 Окреслити зону відповідальності: дитина сама контролює, які іграшки треба взяти, знову спускаючись в підвал.
Тарас Бульба 01 марта 2022
Тут надо медикаментозно уже
Mary-S 01 марта 2022
Есть надо обязательно и пить. Обнимите ребенка, гладьте по спинке. Старайтесь чем то занять (есть детки бльше любят говорить - пойте с ребенком, есть руками что то делать делайте поделки, бегать прыгать и т.д.). Очень хорошие, рекомендациии Светлана Ройз дает, как всегда). Я Вам советую дозвониться по одному из номеров психологиеской помощи, принять ее для себя и потом передать ребенку.
автор crystal 01 марта 2022
Ответ дляТарас Бульба
Тут надо медикаментозно уже
Понимаю, поэтому мне нужно дозы согласовать с доктором-психиатром
Аква Марина 01 марта 2022
Ответ для crystal
Спасибо
Вы им обязательно напишите в телегу
Там такие молодцы ребята
Они обязательно помогут .
Здоровья Вам и ребёнку
alena2013 01 марта 2022
Список ізраїльських психотерапевтів, які готові надати безкоштовну психологічну онлайн-допомогу мешканцям України та постраждалим від воєнного вторгнення:

Женя Пукшанская: +972-50-3062267 (вотсап, вайбер)
Ольга Шабанов: +972-52-6658977
Ирина Коре: +972-58-4449545 (вотсап, телеграм)
Юлия Захаров cbt: +972-54-6245885 (вотсап, вайбер)
Лина Глузман cbt: +972-52-3650485
Лена Червец (медпсихолог(sad) +972-50-6842867 (вотсап, вайбер)
Инга Майк: +972-54-4528145 (вотсап)
Анна Зимбовски: +972-50-7181575 (вотсап, вайбер)
Регина Спектор: +972-53-7142607 (вотсап)
Таня Свешникова +972-58-6689786 (вотсап)
Галина Городецкая: +972-54-4322827 (вотсап, вайбер)
Сара Вайнштейн: +972-52-8705745 (вотсап, вайбер)
Анна (семейный психолог(sad) +972-52-2904954
Ханна Валерия Гришко: +972-53-82726575
Мейра Сазонов (психолог(sad) +972-55-2769489
Mary-S 02 марта 2022