@ альонка@• Изменено 13 марта 2022

Дмитро Нагієв попрощався з росіянами: "ми воювали самі з собою"

Про путіна)))
"Привіт, тихоні. Ще більше розпирає від нашої величі. Як казав мій дід: "А нікого не бентежить танк у нашій свінгерській компанії?" Давайте хоч за руки візьмемося, і будемо дивитися, як воно божеволіє", - написав Нагієв.
І там в інстаграм ще відео є...
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
Відзначимо, що на чорно-білому відео актор голить свою лисину під пісню групи Акваріум і Бориса Гребенщикова ’Поезд в огне’.
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
FACE у своєму Instagram-акаунті з майже двома мільйонами підписників видалив всі попередні пости, залишивши лише три - на підтримку України.Він також сказав, що його ’як російського артиста тепер практично не існує, як громадянина теж’.
Natella777• 13 марта 2022
Хотя бы 1 миллион вышел из 15 миллионной Москвы...сидят, ждут что санкции сами рассосутся
Gold1977• 13 марта 2022
Вместо писюлек в инсте шел бы в ЗСУ
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
Ответ дляNatella777
Надіємось...
menina• 13 марта 2022
Ех, така велікая страна і тоне у власному лайні пропаганди. І чому не відчувається ні каплі жалю, а лише нестримне бажання втопити їх якомога швидше?
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
Ответ дляGold1977
Вместо писюлек в инсте шел бы в ЗСУ
Ви знаєте,для мене навіть такі жести вже приємні))
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
Ответ дляmenina
Це ж зрозуміло чому
Gold1977• 13 марта 2022
Так им страшно от санкций стало, вот и все.
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
Ответ дляGold1977
Я думала,що їх нічим не налякаєш,такі товстошкурі
menina• 13 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Поки бомблять наші міста, ніяких слів не вистачить, щоб компенсувати смерть дітей України.

їм раніше потрібно було писати, підніматись і воювати проти хуйла - тепер це замала міра.
вре_Динка• 13 марта 2022
А я сейчас себя подбадриваю тем что смотрю как русские на санкции
Не могу сейчас ни фильмы ни клипы ни танцы смотреть
ksusha1155• 13 марта 2022
Ответ дляNatella777
Неа, там пустая черепная коробка, у них один ответ ’а что я могу, я никак не могу повлиять.. бэээ мээээ’.
олябабич• 13 марта 2022
так у них же инстанрам отключили !?
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
Ответ дляmenina

Ну це зрозуміло все.
Можливо я наївно думаю,що якась маса населення, якій імпонує актор, чи якась інша публічна особа,відреагує почувши своїх?
феечка.• 13 марта 2022
Ответ дляолябабич
так у них же инстанрам отключили !?
Они все в телеге сидят
amvroziya• 13 марта 2022
Ответ дляолябабич
так у них же инстанрам отключили !?
Завтра, вроде. Писали, что 14-го
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
Ответ дляолябабич
так у них же инстанрам отключили !?
Та сидять вони і фейсбук і в інстаграмі
annetka_zaraza• 13 марта 2022
Ответ дляолябабич
так у них же инстанрам отключили !?
Ні, 14 березня відключать, дали час перенести інформацію з акаунтів в інстаграмі
sashik77• 13 марта 2022
Ответ дляmenina

Краще пізно ніж ніколи.
Pole• 13 марта 2022
Ответ дляGold1977
Вместо писюлек в инсте шел бы в ЗСУ
Краще б очолив визвольний рух намаЦковії...
олябабич• 13 марта 2022
Ответ дляфеечка.
Они все в телеге сидят
так кому тогда Нагиев эти видео выставляет ?
нам ?
Чтоб мы знали какой он за нас топит ???
класс123-7dcf• 13 марта 2022
Ответ дляолябабич
так у них же инстанрам отключили !?
в полночь на 14 марта, дали 2 дня попрощатся, и перенестись куда-то
автор @ альонка@ • 13 марта 2022
Ответ длякласс123-7dcf
Бажано на планету Кентавр
agata116• 13 марта 2022
Ответ дляmenina

ну скажите...им раньше норм было и сейчас многим норм((
сколько тут тем было, как хооошо в рашке...а у нас хуже и т.д.
самим нам нужно было защиту ставить, от еба..ого соседа...
сутками вооружаться до зубов...
agata116• 13 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Та сидять вони і фейсбук і в інстаграмі
капец.
как это так??
я думала реально отключили((
Love_Love_Love_• 13 марта 2022
Ответ дляmenina
Як мене вивертає від кожного їх допису про наше братство, в хорошому чи поганому контексті🙈
ИринаКа• 13 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Бажано на планету Кентавр
А там кого ущємляють?
Pole• 13 марта 2022
Ответ дляagata116
сутками вооружаться до зубов...
...а не дороги катати, які тепер розхерачені все одно...
ebbi• 13 марта 2022
Ответ дляGold1977
Вместо писюлек в инсте шел бы в ЗСУ
Даже его позиция-это уже для нас жест поддержки гражданина страны-агрессора .А Вы воюете сейчас за СВОЮ страну?