Наталия0301• 27 марта 2022

Виплати в Італії

Дівчата,хто виїхав в Італію,вам були якись виплати(мат.допомога)?
lelichka• 27 марта 2022
В Італії нема ніяких виплат переселенцям.
Zaviriuha• 27 марта 2022
Ні, немає нічого.
lelichka• 27 марта 2022
Розовая кукла• 27 марта 2022
Житло також не надають, я читала
КВІТКА-6965• 27 марта 2022
Нічого не має
skyandsun• 27 марта 2022
Подселяют в семьи , но соц выплат нет
автор Наталия0301 • 27 марта 2022
Ответ дляlelichka
Дякую,зрозуміло🥺Ми тут 3 тижні..зареєструвались..дали тільки страховку якусь і все..Знайшли на міс.безкоштовне житло практично(платимо за світло),але намотує не хило..харчі з церкви привозять і все..Раніше тут відпочивали,а зараз як біженці..При в‘їзді в Італію к нам підходили з ООН представниця і казала зберігати чеки,що потім нам повинні будуть возміщати затрати,але я так думаю,що Італія навряд чи зовсім щось буде робити..Якось так..трішки посидимо і до дому мабуть..
автор Наталия0301 • 27 марта 2022
Ответ дляlelichka
Перепрошую на 3 місяці..
lelichka• 27 марта 2022
Ответ дляНаталия0301
Знайдіть телеграм канал ’украинские беженцы в Италии’. Може там вам щось підкажуть.
В ЄС треба самим ходити питати про допомогу ніхто пропонувати не буде. Найбільше там допомогає Карітас: речі, взуття, продукти.
Xue• 27 марта 2022
Скоро від репутації нації з протягнутою рукою не відмиємося.
автор Наталия0301 • 27 марта 2022
Ответ дляlelichka
Дякую🤗
автор Наталия0301 • 27 марта 2022
Ответ дляXue
А нічого..що Україна зараз прикриває всю Європу?Треба було діяти раніше,а не висловлювати тільки свою стурбованість!
Xue• 27 марта 2022
Ответ дляНаталия0301
Ви прикриваєте?
автор Наталия0301 • 27 марта 2022
Ответ дляXue
Ви прикриваєте?
Ні..не я..а мої браття..чоловік..а що..у Вас є якісь питання?
Natali8377• 27 марта 2022
Ответ дляНаталия0301
Ну а навіщо ви аж в Італію поїхали? Польща, Румунія поруч.
Natali8377• 27 марта 2022
Ответ дляНаталия0301
Ну гуманітарна допомога в Україну йде.
Горськ• 27 марта 2022
Автор,якщо нема будинка тут,то шукайте роботу там і житло далі.Тут ще не спокійно і поки не видно закінчення.А якщо ваше житло є і в більш менш безпечному місці,то повертайтеся.Італія мало допомагає,та й скоро бачу вже мало хто взагалі буде допомагати,всі хочуть що б українці повернулися назад,як почитаю.В мене сусідка побігла в Польщу з спокійного місця,з перспективою там залишитися на завжди,так хоиіла дуже там жити.Ну поляки ж не дурні-до середини квітня і додому.
Xue• 27 марта 2022
Ответ дляНаталия0301
Звісно ж немає. Я і так знаю, що прикривання бачимо тільки ми звідси, а жебракування видно якраз з боку Європи.
автор Наталия0301 • 27 марта 2022
Ответ дляNatali8377
Бо чоловік наполіг..просто хозяйка,яка сдавала нам раніше житло..запропонувала на 3 міс.безкоштовно пожити..Ми виїхали 2 жінки і 2 дитини.
Natali8377• 27 марта 2022
Ответ дляНаталия0301
Їдьте ближче до України - дешевше буде.
Горськ• 27 марта 2022
Ответ дляНаталия0301
Україна себе прикриває,путіна європа не цікавить,якби хотів,то легко міг піти,є кордон.Європа нам нічого не винна,вдячні,що допомагає.
Natali8377• 27 марта 2022
Ответ дляГорськ
Ну а хто буде годувати таку масу народу??
Горськ• 27 марта 2022
Ответ дляNatali8377
Ще дехто думає,що нам там винні.
автор Наталия0301 • 27 марта 2022
Ответ дляXue
Я не збираюсь тут жебракувати..працювати вмію..і в полі і в городі..праці не боюсь..Але вони теж дуже хитрі тут..пропонують таку оплату»,що і житло за неї не оплатиш ..
автор Наталия0301 • 27 марта 2022
Ответ дляNatali8377
Їдьте ближче до України - дешевше буде.
Якщо тільки трохи стихне і дім вціліє..ми відразу додому😉Ще 2 міс.поживемо і go home😉