Vadusya• 28 марта 2022

Герпес в роті на яснах. Може хтось стикався?

Спочатку думала,що флюс,зробили знімок,на корені зуба запалення нема. Припустили герпес
Полощу ромашкою і хлоргексидином вже 2 тижні. Біль при натисканні менша, а пухирець і припухлість на місці.
Чим ви лікували?
Елена1265• 28 марта 2022
Я не знаю, о чем вы, конечно, но когда у меня опухали десна и было больно нажимать, лечила календулой, прижигала те места. Мне помогало

Басина• 28 марта 2022
Знімок є?
Пухирці при герпстоматиті швидко лопаються. И зазвичай вони не одиничні, а їх багато у вигляді грона чи ланцюжком...
автор Vadusya • 28 марта 2022
Ответ дляБасина
Знімок є?
Можу зробити. 2 пухирці. Вони то лопаються, то знову появляються
Басина• 28 марта 2022
Ответ дляVadusya
Зробіть. Можете в особисті. І фото рентгена зуба навпроти вікна (неба), якщо є.
автор Vadusya • 28 марта 2022
Ответ дляБасина
Добре
Masushki2• 28 марта 2022
Ответ дляБасина
Знімок є?
Не завжди.
Буває ,що одиночна афта і температура до 39.
Автор описує абсцес.
Тому що ’ припухлість’ залишається.
+ біль при перкуссіі.
Мое враження.
tropik485• 28 марта 2022
Лікувати тим самим що й звичайний герпес-лізином, монолаурином, вальтрексом
Нема принципового значення де саме висипало

автор Vadusya • 28 марта 2022
Ответ дляtropik485
Лізин колись замовляла з айхербу, зараз де його взяти ...
Є ацикловір,але чумусь лікар не назначив. Можливо не впевнений в правильності діагнозу
unser• 28 марта 2022
Ответ дляVadusya
Автор, у меня вот так было недавно. Я думаю, что перемерзла в подвале. У меня аж ухо болело немного. Стоматолог тоже сказал, что это герпес. Я принимала Вит С 500 мг 5 дней, полоскала Ротоканом, можно отваром шалфея или календулы. И рассасывала любые леденцы для горла. У меня был Хлорофиллипт и Септефрил в таблетках. Я прямо таблетку ложила на это место и прижимала языком. За дней 5 все прошло.
автор Vadusya • 28 марта 2022
Ответ дляunser
Дякую. У вас прямо на яснах були пухирці?
unser• 28 марта 2022
Ответ дляVadusya
Да. Их было много, близко к друг другу. И болели очень сильно в первые дни.
chancee• 28 марта 2022
Растворите таблетку фурацилина. Или лучше нистатин и полощите.