Спочатку думала,що флюс,зробили знімок,на корені зуба запалення нема. Припустили герпес
Полощу ромашкою і хлоргексидином вже 2 тижні. Біль при натисканні менша, а пухирець і припухлість на місці.
Чим ви лікували?
Ответ дляБасина
Знімок є?
Пухирці при герпстоматиті швидко лопаються. И зазвичай вони не одиничні, а їх багато у вигляді грона чи ланцюжком...
Не завжди.
Буває ,що одиночна афта і температура до 39.
Автор описує абсцес.
Тому що ’ припухлість’ залишається.
+ біль при перкуссіі.
Мое враження.
Автор описує абсцес.
Тому що ’ припухлість’ залишається.
+ біль при перкуссіі.
Мое враження.
Ответ дляtropik485
Лікувати тим самим що й звичайний герпес-лізином, монолаурином, вальтрексом
Нема принципового значення де саме висипало
Лізин колись замовляла з айхербу, зараз де його взяти ...
Є ацикловір,але чумусь лікар не назначив. Можливо не впевнений в правильності діагнозу
Ответ дляVadusya
Можу зробити. 2 пухирці. Вони то лопаються, то знову появляються
Автор, у меня вот так было недавно. Я думаю, что перемерзла в подвале. У меня аж ухо болело немного. Стоматолог тоже сказал, что это герпес. Я принимала Вит С 500 мг 5 дней, полоскала Ротоканом, можно отваром шалфея или календулы. И рассасывала любые леденцы для горла. У меня был Хлорофиллипт и Септефрил в таблетках. Я прямо таблетку ложила на это место и прижимала языком. За дней 5 все прошло.
Ответ дляunser
Дякую. У вас прямо на яснах були пухирці?