Всі пишуть, що кацапня хоче зробити сухопутній коридор, щоб вода була для Криму із Херсону. Через це Херсон в планах, чому тоді не можна Україні дати цю воду за кошти їм, зрозуміло, що нам не хочеться цього, але заради збереження життів прописати всі умови, всерівно планують питання по Криму вирішувати 15 років. Чи проблема тут не в воді?
ku4eravaku4erava• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Правильно, вони її вкрали силою, бо у них вибору не було. Але вони ж не здадуть Херсон без води, мають бути і якісь домовленності з цього приводу
Вы хотите отдать часть Украины? Это ж Зрада
Kvitkaliliia• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Та ясно що не тільки у воді, але читаючи пункти договору які пропонує Україна, то не віриться, що вони просто так підуть з Херсону. От в мене і виникли такі думки.
Просто так? Звичайно, не підуть. І обіцянки водички не допоможуть.
Ответ дляKsu160576
вони ніколи і не за що не платять, пуйло сказав :’цап, царап’, вони на Азов повністю для риболовлі заблокували і для судоходства, вони на днях законно дозволили красти іноземне ПО, про що мова...
Ну наші кажуть, що країни інші виступатимуть гарантами при підписанні угоди, може якось буде вирішено дипломатичним шляхом, бо не знаю вже на що тоді надіятися
Ответ дляZaviriuha
Автор!!
Пока раша не получит очень хорооооооших пиздюлин - за стол переговоров не сядет .
А когда она сядет за переговоры - она просто подпишет все бумаги даже не читая их .
Апель-синка• 30 марта 2022
Так а чего с фашистами не договаривались в 1941, чтоб они никого не бомбили и не убивали? Для чего миллионы людей погубили? Надо ж было тоже ’за деньги’ дать всё, что он хотел.
Ответ дляKsu160576
я не тю-тю, а спитала , бо не бачу вашого аватара
троллі щодня лізуть із рашки
То я ж не під анонімом, можна профіль провірити. Щавжди просто писала під анонімом. Сама заглянула в свої запитання, то є ще з 20 року, бо інші я видаляла час від часу.
Ответ дляZaviriuha
Наші політики вже казали з приводу цієї угоди, що там все не правильно було узгодженно. Що зараз вони зроблять по іншому, все продумають
Да какая разница ?
Не захотят воевать страны за Украину - что вы им сделаете ?
В стране есть только одни друзья - это собственная армия и флот .
Ответ дляkamilla11
Да какая разница ?
Ну ясно, що ніхто не хоче воювати, але ж зараз потрібно пробувати щось зробити. А далі робити висновки і будувати сильну армію.