Zaviriuha• 30 марта 2022

Як ви думаєте?

Всі пишуть, що кацапня хоче зробити сухопутній коридор, щоб вода була для Криму із Херсону. Через це Херсон в планах, чому тоді не можна Україні дати цю воду за кошти їм, зрозуміло, що нам не хочеться цього, але заради збереження життів прописати всі умови, всерівно планують питання по Криму вирішувати 15 років. Чи проблема тут не в воді?
Alina1504• 30 марта 2022
Мне девочка с Чернянки (это рядом с ГЭС)говорила , что такое предлагала каховская администрация, их начали в зраде обвинять
ksusha1155• 30 марта 2022
Ну и бред вы из бункера? вода давно в крыму. Херсон давно в оккупации.
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляksusha1155
Правильно, вони її вкрали силою, бо у них вибору не було. Але вони ж не здадуть Херсон без води, мають бути і якісь домовленності з цього приводу
Selena*• 30 марта 2022
Через Крим та Херсон по залізничних коліях піде ворожа техніка і т.д в глиб України :(
Kvitkaliliia• 30 марта 2022
невже не ясно, що проблема не у воді?
Cамая умная• 30 марта 2022
звичайно ж, не в воді

вони просто хочуть, щоб нас не було
Onyx83• 30 марта 2022
Проблема не в воде, не в языке, не в нацистах, не в Бандере...
Вы прям план спасения предложили.
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
невже не ясно, що проблема не у воді?
Та ясно що не тільки у воді, але читаючи пункти договору які пропонує Україна, то не віриться, що вони просто так підуть з Херсону. От в мене і виникли такі думки.
Somik• 30 марта 2022
Проблема не в воде, а в самом существовании независимой Украины. Никакие умиротворения диктатора никогда не приведут к миру.
Alina1504• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Просто так не уйдут. Страшно представить что здесь будет. Как на пороховой бочке сидим.
Onyx83• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Никто просто так ни откуда не уйдет. Херсон это, Николаев ли, Мелитополь и пр.
ku4eravaku4erava• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Вы хотите отдать часть Украины? Это ж Зрада
Kvitkaliliia• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Просто так? Звичайно, не підуть. І обіцянки водички не допоможуть.
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляAlina1504
Вірю. Батьки чоловіка під Олешками.
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Я щось пропустила, де я написала щоб віддати?
Ksu160576• 30 марта 2022
вони ніколи і не за що не платять, пуйло сказав :’цап, царап’, вони на Азов повністю для риболовлі заблокували і для судоходства, вони на днях законно дозволили красти іноземне ПО, про що мова...
Ksu160576• 30 марта 2022
автор ви тролль? ваша активність тут з лютого 2022
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляKsu160576
Ну наші кажуть, що країни інші виступатимуть гарантами при підписанні угоди, може якось буде вирішено дипломатичним шляхом, бо не знаю вже на що тоді надіятися
kamilla11• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Автор!!

Пока раша не получит очень хорооооооших пиздюлин - за стол переговоров не сядет .

А когда она сядет за переговоры - она просто подпишет все бумаги даже не читая их .
Ksu160576• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
про Переяслівську угоду чули?
Фантуля• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Ви правда думаете, що хтось сюди помирати прийде за вас
kamilla11• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
На всу надейтесь

Уже куча стран гарантов по будапештскому . Вам это сильно помогло ?
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляKsu160576
Ви що взагалі тю- тю, я тут з 2012 року, якщо не помиляюсь, часто беру участь у всіх темах. З чого ви взяли про активність?
Апель-синка• 30 марта 2022
Так а чего с фашистами не договаривались в 1941, чтоб они никого не бомбили и не убивали? Для чего миллионы людей погубили? Надо ж было тоже ’за деньги’ дать всё, что он хотел.
Ksu160576• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
я не тю-тю, а спитала , бо не бачу вашого аватара
троллі щодня лізуть із рашки
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляkamilla11
На всу надейтесь

Наші політики вже казали з приводу цієї угоди, що там все не правильно було узгодженно. Що зараз вони зроблять по іншому, все продумають
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляKsu160576
троллі щодня лізуть із рашки
То я ж не під анонімом, можна профіль провірити. Щавжди просто писала під анонімом. Сама заглянула в свої запитання, то є ще з 20 року, бо інші я видаляла час від часу.
gnomik724• 30 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Автор!!

мне вот интересно, а сколько вам лет?
kamilla11• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Да какая разница ?
Не захотят воевать страны за Украину - что вы им сделаете ?

В стране есть только одни друзья - это собственная армия и флот .
автор Zaviriuha • 30 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Да какая разница ?

Ну ясно, що ніхто не хоче воювати, але ж зараз потрібно пробувати щось зробити. А далі робити висновки і будувати сильну армію.