И ласки! И вроде бы война и не вовремя, и мужчин стало ещё меньше, но всё равно хочется любовь - морковь. На сз есть, никто не нравиться! Я одна такая?
Просто поныть!
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я після першого шлюбу така була, 1.5 року страху, нікого до себе на підпускала близько та чоловіки, ще намагалися гірше зробити по одній делікатній темі.
Бо ніщо не прохрдить безслідно, пов’язане з сильними емоціями та почуттями
Царевна Смеяна• 01 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Автор, у вас сейчас такие возможности! Выезжайте из страны и ищите своего принца!
Непатриотично