juli152008• 31 марта 2022

Хочу любви

И ласки! И вроде бы война и не вовремя, и мужчин стало ещё меньше, но всё равно хочется любовь - морковь. На сз есть, никто не нравиться! Я одна такая?
Просто поныть!
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я після першого шлюбу така була, 1.5 року страху, нікого до себе на підпускала близько та чоловіки, ще намагалися гірше зробити по одній делікатній темі.
Бо ніщо не прохрдить безслідно, пов’язане з сильними емоціями та почуттями

Sveta7• 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
Я не трус но я боюсь)
Я забула як українською мовою це слова.
Мужчина струсил и сбежал в кусты
Боягуз
Царевна Смеяна• 01 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Автор, у вас сейчас такие возможности! Выезжайте из страны и ищите своего принца!
Непатриотично
Luchia80• 01 апреля 2022
Ответ дляI_Love_London
Так на сайтах одни трусы остались. Все классные в ЗСУ давно)
Ой не кажіть , мій колишній командує в ЗСУ , классного там нічого, жорстокість пре з усіх щілин, але нехай повернеться живим і здоровим , він батько моєї доньки.
Max12• 01 апреля 2022
Записаться в тер оборону там сейчас аншлаг!)