Linkolnqrt• 06 апреля 2022

Как добиться от answear.ua денег

Я просто в шоке , вернул посылку 14 февраля, ее благополучно забрали 16 февраля, и все привет, пока , прошло ровно 50 дней тишина, в Инстаграм одна и та же шаблоны посылка не прошла ещё проверку, я не знаю что уже делать , дарить 2000 грн , я просто не ожидал такого от этого сайта, не кому не советую что либо заказывать если не хотите быть обманутыми.
Shipowner• 07 апреля 2022
Че,до сих пор темы строчите ?
demra• 07 апреля 2022
Война каждый год ?
автор Linkolnqrt • 07 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Че,до сих пор темы строчите ?
Я посмотрел бы на вас если бы у вас кто то 2000 грн украл
автор Linkolnqrt • 07 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Че,до сих пор темы строчите ?
((
Shipowner• 07 апреля 2022
Ответ дляLinkolnqrt
))вам могут выдать автомат
na_podiume• 07 апреля 2022
Пишите в фейсбук в мессенджер, пусть проверят.
А что возвращали и каким оператором?
автор Linkolnqrt • 07 апреля 2022
Ответ дляna_podiume
А что возвращали и каким оператором?
Новой почтой возвращал
автор Linkolnqrt • 07 апреля 2022
Ответ дляna_podiume
А что возвращали и каким оператором?
Худи возвращал
na_podiume• 07 апреля 2022
Ответ дляLinkolnqrt
Худи возвращал
А оплата была сразу на сайте или через мист?
Gala_h• 07 апреля 2022
Ви не праві.В мене набагато більша сума підвисла в подібному магазині.Повернення йде через відомого перевізника, на складах якого у Львові сотні палєт ось таких повернень з аналогічних польських магазинів, які просто не встигають перевірити та відправити магазину.
Gala_h• 07 апреля 2022
Повернення коштів відбувається протягом 14 робочих днів з моменту успішного прийняття посилки на самому складі повернення (не плутати із доставкою на поштові відділення) після проходження експертизи товару (яке орієнтовно займає від 3-х до 5-ти робочих днів). Про повне прийняття фахівцями складу вашого повернення, ви будете повідомлені спеціальним листом на електронну адресу, зазначену вами в замовленні, по якому здійснюється повернення.
автор Linkolnqrt • 07 апреля 2022
Ответ дляGala_h
Спасибо успокоили не много
автор Linkolnqrt • 07 апреля 2022
Ответ дляGala_h
Прошло просто 50 дней уже с момента как они забрали с почты посылку
Gala_h• 07 апреля 2022
Ответ дляLinkolnqrt
Посилка поступає на склад для перевірки щодо подальшого повернення магазину, вона ще не на складі магазину...Хоча враховуючи форс мажор, я вже на ті гроші не розраховую швидко.Просила вернути, хоча б товар, так як він у Львові так само вже 50 днів десь, це неможливо:(
Явори• 07 апреля 2022
В мене було повернення товару на Ламоді якраз перед війною та я вже і не розраховувала на ті гроші, як мені відомо їх головний офіс знаходиться в Москві. Кошти мені повернули через місяць, рівно через 30 днів. З поверненнями на Ансвері трохи інакше-там завжди повернення коштів затягують, так що думаю повернення буде, але треба ще трохи зачекати. Я зазвичай пишу в їм в інсту, в дірект, відповідають швидко, я кажу номер замовлення повернення і це пришвидшує повернення коштів.
maijolika• 07 апреля 2022
У меня так mohito отжал 900грн,вернула куртку,ее забрали еще в начале февраля и все тютю,кстати склад тоже во Львове.
gizetka• 07 апреля 2022
Мне Резервд вчера вернул 2000, посылку отправляла 22.02....уже и не надеялась
oneself• 25 апреля 2022
Автор, вам вернули деньги??
автор Linkolnqrt • 26 апреля 2022
Ответ дляoneself
Автор, вам вернули деньги??
Нет, так и не вернули нечего
oneself• 26 апреля 2022
Ответ дляLinkolnqrt
Нет, так и не вернули нечего
Мне пока тоже, написали что товар проходит проверку…