Marmel@dka• 13 апреля 2022
Мої теж всі що замовлені до війни, не дійшли ні одна ((. Одна взагалі написали що повернулася ((, решта висять на таможні ((. На пошті запитала чи вдруг не прийшли, то сказали що немає і порадили не замовляти зараз нічого ((
juljashalaj• 13 апреля 2022
А ви не цікавились, що там взагалі зараз відбувається? В Китаї? Мільйони людей в Шеньчжені, Шанхаї закриті у своїх домах через вспишку так званого нового виду корони. Люди голодують, поліція вбиває домашніх тварин, у власників яких виявили безсимптомний перебіг, відбирають дітей у резервації, повно самогубств. Це все є у вільному доступі
Ще в лютому до 23 числа замовила товар з Алі, всі посилки повернулись продавцям . По одній посилці відкрила спір і гроші отримала через пару днів. Є ще посилки на великі суми і якось стрьомно відкривати спір, вдруг не повернуть кошти. Терміни доставки вони продовжили до червня
Ответ для20139
Мені вчора прийшла посилка з Алі( замовляла ще в жовтні), я відкривала спір в грудні , то повернули гроші, а це прийшла посилка. Це треба гроші повернути продавцю ?
Я всегда возвращаю. Пишу продавцу, что оплачу, высылать не надо. Некоторые продавцы дают ссылку на такой несуществующий товар, вы его оплачиваете и он его не отправляет.