salamandra 2• 13 апреля 2022

Сейчас можно заказать с Китая ?

ysic• 13 апреля 2022
Мої посилки, ще раніше замовлені, не приходять:( з 23.02 на таможні і все... Тож, думаю, ні

Pavelolka• 13 апреля 2022
Я не знаю как сейчас. У меня идет посылка давненько )) приехала в беларашу и застыла. Я уже попрощалась. Но оттуда ее отправили в Польшу и вот уже в Украине.
GeekTeaParty• 13 апреля 2022
Нег
Nata_69• 13 апреля 2022
нет
Marmel@dka• 13 апреля 2022
Мої теж всі що замовлені до війни, не дійшли ні одна ((. Одна взагалі написали що повернулася ((, решта висять на таможні ((. На пошті запитала чи вдруг не прийшли, то сказали що немає і порадили не замовляти зараз нічого ((
Ksanka_23• 13 апреля 2022
моя месяц лежала без движения во Львове. сегодня вдруг поехала. правда я звонила на горячую линию и спрашивала ждать ли ее или нет. еще 6 лежит на таможне. сроки доставки продлены до лета. жду. но нового не заказываю пока.
PrimeShop• 13 апреля 2022
Смотря с какого сайта хотите заказать и куда доставка.

juljashalaj• 13 апреля 2022
А ви не цікавились, що там взагалі зараз відбувається? В Китаї? Мільйони людей в Шеньчжені, Шанхаї закриті у своїх домах через вспишку так званого нового виду корони. Люди голодують, поліція вбиває домашніх тварин, у власників яких виявили безсимптомний перебіг, відбирають дітей у резервації, повно самогубств. Це все є у вільному доступі
https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/russian/n...
20139• 14 апреля 2022
Мені вчора прийшла посилка з Алі( замовляла ще в жовтні), я відкривала спір в грудні , то повернули гроші, а це прийшла посилка. Це треба гроші повернути продавцю ?
20139• 14 апреля 2022
Ще в лютому до 23 числа замовила товар з Алі, всі посилки повернулись продавцям . По одній посилці відкрила спір і гроші отримала через пару днів. Є ще посилки на великі суми і якось стрьомно відкривати спір, вдруг не повернуть кошти. Терміни доставки вони продовжили до червня
trikota• 14 апреля 2022
Ответ для20139
Я всегда возвращаю. Пишу продавцу, что оплачу, высылать не надо. Некоторые продавцы дают ссылку на такой несуществующий товар, вы его оплачиваете и он его не отправляет.
Kirkaaa83• 14 апреля 2022
Ответ для20139
Пфф… за жовтень точно би не вертала))
HupBaHa• 14 апреля 2022
Ответ для20139
Нет
Э-велин@• 14 апреля 2022
Мне тоже вчера пришла посылка, заказанная в начале февраля. Хорошо, что продавец не вернул ее себе обратно. Ещё одна зависла непонятно где и движений никаких.
Но сейчас вроде у Али нет доставки в нашу страну(
Bur_ber• 14 апреля 2022
Ні, з алішки не відправляють. Писала продавцям,кожен відписався щодо проблем з логістикою до нашої країни