natali-11.• 17 апреля 2022

Якщо зараз забрати до себе за кордон собаку з України, що для цього потрібно?

Собачка маленька залишилась у свекрухи в Україні, думаю зараз поїхати і забрати її до нас. Діти дуже сумують за нею. Як це правильно зробити, і що для цього потрібно? Треба зараз на неї документи чи пропустять так як і спочатку всіх тварин?
автор natali-11. • 17 апреля 2022
Залишили бо не знали чи ми зможемо проїхати взагалі. Свекруха не хоче до нас, каже хату не покину..

demra• 17 апреля 2022
Ответ дляnatali-11.
Берите собаку доки не нужны сейчас.
автор natali-11. • 17 апреля 2022
Ответ дляdemra
Берите собаку доки не нужны сейчас.
Дякую, це точно?
KaterionOK• 17 апреля 2022
Через Угорщину точно потрібні документи. По іншим країнам не підкажу. На ФБуці бачила допис нашого ветеринара з описом, які саме мають бути щеплення і документи. Це зміни за останні 2 тижні.
Мир Регланов и Футболок• 17 апреля 2022
Ответ дляnatali-11.
Дякую, це точно?
Нет. Просто человек не в курсе.
Пускают действительно сейчас без ничего. Но в течении месяца надо оформить собаку. А точнее, у собаки должны быть: прививка от бешенства и чип.
Проще дешевле это сделать в Украине.
Sk-kik-mango-tesco• 17 апреля 2022
Словаки, поляки пускают без документов.
вре_Динка• 17 апреля 2022
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Нет. Просто человек не в курсе.
Проще дешевле это сделать в Украине.
С чипами и паспортами сейчас проблема

Мир Регланов и Футболок• 17 апреля 2022
Ответ длявре_Динка
С чипами и паспортами сейчас проблема
В середине марта это сделала без проблем в Мукачево. И новый паспорт.
вре_Динка• 17 апреля 2022
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Сейчас не март увы
Даже на волынской паспорта нет
Я возможно нашла, но это еще не точно
Чипы тоже сложно сейчас достать
Я чипировада до войны, паспорт и вакцинировать не успела
Но я выезжать не планирую пока
Elena 2010• 17 апреля 2022
В Пшемысле на границе сделала сразу прививку и чипирование, бесплатно.2.04 ехали.
автор natali-11. • 18 апреля 2022
Ответ дляElena 2010
Спасибо