Rikitikitavi_2022• 25 апреля 2022

А навіщо демонтувати Арку? Краще покрасити та зробити веселку LGBTQ чи ні?

У гей ком юніті там як раз веселка є символом. Як так передати або нести щоб не зіжрали мене живцем? На порадниці можете жерти, але написати Кличко напряму з таким, я не знаю...просто такі сумні часи, але жалко Арку, для мене це один з символів Києва, краще б розкрасили б її у кислотні кольори та перейменували б для прайд-гей-парадів. Я була доречі в Італії давно на такому параді, вони няшки) Чи ні? Це не провокативний пост, просто сумно якось, я за разумну утилізацію та ресайклінг просто(((
Олечечччка• 25 апреля 2022
Гарна ідея)
Kyhia• 25 апреля 2022
Так написано, что арку жовто - блакитну сделают. А скульптуры демонтируют
Alina1504• 25 апреля 2022
Что за бред вы написали?
автор Rikitikitavi_2022 • 25 апреля 2022
Упс, помилка, тему закриваю, арка буде жити) Я думала її демонтують зовсім