26 апреля 2022

Хрестини

Чи можна позвати 3 хресних і одного хресного, дякую
NesmeyanaYa 26 апреля 2022
а чому не обмежитись однією парою?
irina _d 26 апреля 2022
А зачем столько крёстных?
Ангел1983 26 апреля 2022
А чого так мало?
Lubov-9143 26 апреля 2022
Читала що взагалі можна брати одну людину в хресні
Евгения_Д 26 апреля 2022
Ответ дляАнгел1983
А чого так мало?
чтоб никто не обиделся, наверное
irina _d 26 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
чтоб никто не обиделся, наверное
Или чтобы подарков больше было по праздникам ребенку
Ангел1983 26 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
чтоб никто не обиделся, наверное
Так тоді треба брати всіх друзів та родичів в хрещенні, а то хтось да обідиться.
Евгения_Д 26 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Или чтобы подарков больше было по праздникам ребенку
Тоже подумала. Ну или по следам советчицы, чтобы если поссорился с одной кумой, еще были запасные.
Автор, извините)
Lubov-9143 26 апреля 2022
А взагалі спитайте в священника
Ksenia-e9d7 26 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Или чтобы подарков больше было по праздникам ребенку
Чтоб сразу запасные были)) Тут были темы ’ Не общаюсь с кумой. Можно ли перекрестить ребенка’)
xvikx 26 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Или чтобы подарков больше было по праздникам ребенку
Так і навзаєм також ж дарити треба буде)
irina _d 26 апреля 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Чтоб сразу запасные были)) Тут были темы ’ Не общаюсь с кумой. Можно ли перекрестить ребенка’)
Тогда можно замуж выходить сразу за троих. Оно ж надёжней как-то сразу три вместо одного)
koluchka866 26 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Тогда можно замуж выходить сразу за троих. Оно ж надёжней как-то сразу три вместо одного)
сладкий_ноябрь 26 апреля 2022
Ответ дляLubov-9143
Читала що взагалі можна брати одну людину в хресні
Так так и делают те, кто ищет крестных, а не подарков
В итоге потом через время не будет ни одного
PANTERA_KET 26 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Тогда можно замуж выходить сразу за троих. Оно ж надёжней как-то сразу три вместо одного)
И один чтоб был 60+.чтоб наверняка выпустили. Второй гражданин Турции и тд..
Анжелика93@ 26 апреля 2022
Спитала людина одне і тут понеслось. А чього, а навіщо! Автор, можна брати кого і скільки вам хочеться, головне щоб хресні батьки не були в любовних відносинах. У мене в дочки дві хресні мами і один хресний батько.
bejalla 26 апреля 2022
Как людям такое в голову даже приходит( Возьмите одну пару, зачем такие мансы
nadia-74 26 апреля 2022
Ответ дляАнжелика93@
Спитала людина одне і тут понеслось. А чього, а навіщо! Автор, можна брати кого і скільки вам хочеться, головне щоб хресні батьки не були в любовних відносинах. У мене в дочки дві хресні мами і один хресний батько.
Взагалі то погана прикмета
vinika 26 апреля 2022
Ответ дляirina _d
А зачем столько крёстных?
Чем больше крестных-тем больше будет тем о подарках и скандалах
Леди на мопеде 26 апреля 2022
Ответ дляvinika
Чем больше крестных-тем больше будет тем о подарках и скандалах
Кто кому вечерю не принес 😂
irina _d 26 апреля 2022
Ответ дляvinika
Чем больше крестных-тем больше будет тем о подарках и скандалах
Та да, в январе вечно куча тем на советчице от обиженных мамок, крестные лажают с подарками)
Анжелика93@ 26 апреля 2022
Ответ дляnadia-74
Взагалі то погана прикмета
А ви знали що гріх вірити в прикмети!? Ні в одній церкві такого не схвалюють. І не я хрестила дитину а батюшка і якщо один хресний це погано то ніхто б і не похрестив би! Прикмети придумали люди далекі від релігії
Solnet 26 апреля 2022
Ответ дляАнжелика93@
Спитала людина одне і тут понеслось. А чього, а навіщо! Автор, можна брати кого і скільки вам хочеться, головне щоб хресні батьки не були в любовних відносинах. У мене в дочки дві хресні мами і один хресний батько.
так а шо. Все як завжди))))
Анжелика93@ 26 апреля 2022
Ответ дляSolnet
так а шо. Все як завжди))))
Нема напевно такої теми щоб хтось не всунув свого носа куди не просять!
Roni-Verona 26 апреля 2022
думаю що мають бути пари , але це не точно. Згадалось мені як ми кумів обирали захотілось моєму чоловіку свого товариша, а мені свого ( з дитинства разом як рідні ) от і обрали ми дві пари. Ту що обрав чоловік дитину бачили останій раз коли їй рік був, а зараз донці вже 9. А моя пара чудові Хрещені батьки. От і думаю не впрись я тоді, то взагалі б моя донька і не знала хто то такі
автор Валя-ля 26 апреля 2022
Хочу запросити сестру і двох подруг, які подарунки?😄😄 навпаки будуть скидатися на один, для всіх економія і так, дійсно, ніхто не образиться. Дякую всім за відповідь.
Lana.._ 26 апреля 2022
А чому хресний тільки один?
Lana.._ 26 апреля 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Кто кому вечерю не принес 😂
Це треба буде встигнути всім вечерю рознести за один вечір😆
постою_послушаю 26 апреля 2022
Ответ дляВаля-ля
Хочу запросити сестру і двох подруг, які подарунки?😄😄 навпаки будуть скидатися на один, для всіх економія і так, дійсно, ніхто не образиться. Дякую всім за відповідь.
Якщо хрестите дівчинку, то хрещеного батька можно взагалі не брати.
Lana.._ 26 апреля 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Якщо хрестите дівчинку, то хрещеного батька можно взагалі не брати.
Чому?