28 апреля 2022

Громада Черниева против строительства жилья для переселенцев

Може селян потрібно просвітити? Нові жителі це податки, приток грошей, зріст економіки.

І доречі, а що робить цей населений пункт - паразит біля міста, чому податки платить собі, а прибуток отримує у місті?

Що потрібно зробити? Приєднати до міста за системою податок+ платіж. Програма виглядає так:
1 органи населених пунктів паразитів, звертаються до міста з проханням про приєднання
2 місто розробляє список вимог, що потрібно зробити для приєднання
3 паразит погоджує ці пункти
4 відбувається приєднання
5 місто проводить роботи для підняття рівня життя в населених пунктів, модернізацію інфраструктури, жкг, інше
6 місто виставляє рахунок: "шановний громадянин, ви мешкали у населеному пункті-парзиті, рівень життя у якому підвищений до рівня міста. Загальна сума витрат становить х, мешканцями було сплачено податки на суму х1. Різницю потрібно компенсувати за ваш рахунок! "
Vlada-Maria 28 апреля 2022
Що за маячня? Якщо йдеться про Черніїв, то село - давно в складі Івано-Франківської територіальної громади і всі податки ідуть в бюджет громади. Про яких ’паразитів’ мова? Село до входження в громаду мало такий бюджет, що багатьом райцентрам не снились. Що ви за брєд сюди притягнули?
Vlada-Maria 28 апреля 2022
Так що, автор з рандомним ніком, ви спочатку самі просвітіться, перш ніж братись за такі теми)
Love_Love_Love_ 28 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Що за маячня? Якщо йдеться про Черніїв, то село - давно в складі Івано-Франківської територіальної громади і всі податки ідуть в бюджет громади. Про яких ’паразитів’ мова? Село до входження в громаду мало такий бюджет, що багатьом райцентрам не снились. Що ви за брєд сюди притягнули?
Автору краще знати що потрібно робити селу де вона ніколи не була.
Це щось з тої опери як путі краще знати як ми хоче о жити
KateSavch 28 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Автору краще знати що потрібно робити селу де вона ніколи не була.
Це щось з тої опери як путі краще знати як ми хоче о жити
А вы считаете нормальным что село протестует против строительства жилья переселенцам? Это что такое вообще??? Село им не принадлежит. Вся украинская земля наша общая, и любой житель Украины имеет полное право там жить, или где угодно на свой выбор.

И такое отношение к переселенцам это вообще фу. Еще русню осуждаем, тут свои не лучше…..
Love_Love_Love_ 28 апреля 2022
Ответ дляKateSavch
А вы считаете нормальным что село протестует против строительства жилья переселенцам? Это что такое вообще??? Село им не принадлежит. Вся украинская земля наша общая, и любой житель Украины имеет полное право там жить, или где угодно на свой выбор.

И такое отношение к переселенцам это вообще фу. Еще русню осуждаем, тут свои не лучше…..
Де є факти що хтось проти, саме, будівництва житла?
У Львові вагончики для переселенців поставили в стрийському парку, львів‘яни теж проти цього, чесно кажучи не розумію як владі прийшла така ідіотська ідея в голову. Це теж можна трактувати як те що ми проти вцілому, але це не так
Vlada-Maria 28 апреля 2022
Ответ дляKateSavch
А вы считаете нормальным что село протестует против строительства жилья переселенцам? Это что такое вообще??? Село им не принадлежит. Вся украинская земля наша общая, и любой житель Украины имеет полное право там жить, или где угодно на свой выбор.

И такое отношение к переселенцам это вообще фу. Еще русню осуждаем, тут свои не лучше…..
о, ще один новий акк)))) так ви спочатку розберіться ЧОМУ протестує і не приплітайте те, що не приплітається в даному випадку. Замовлення нове поступило? А куди, до речі, автор зникла?
Vlada-Maria 28 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Де є факти що хтось проти, саме, будівництва житла?
У Львові вагончики для переселенців поставили в стрийському парку, львів‘яни теж проти цього, чесно кажучи не розумію як владі прийшла така ідіотська ідея в голову. Це теж можна трактувати як те що ми проти вцілому, але це не так
там проблема в іншому. До речі, в місті є велика територія колишнього спиртзаводу, заводів Автоливмаш і Пресмашу, не кажучи вже про території в сторону, протилежну від цього села. І не треба для цього землю виводити із сільськогосподарського призначення)
elenze66 28 апреля 2022
Якась несенітниця. Автор, ви у Франківську живете ? Мабуть ні, що не знаєте, що Черніїв приєднаний до міста. ’Чув дзвін, та не знає де він’ - це про автора.
Vlada-Maria 28 апреля 2022
Ответ дляelenze66
Якась несенітниця. Автор, ви у Франківську живете ? Мабуть ні, що не знаєте, що Черніїв приєднаний до міста. ’Чув дзвін, та не знає де він’ - це про автора.
Автор вже злилася або з клону намагається ’фукати’, роздуваючи переселенську тему
KateSavch 28 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
о, ще один новий акк)))) так ви спочатку розберіться ЧОМУ протестує і не приплітайте те, що не приплітається в даному випадку. Замовлення нове поступило? А куди, до речі, автор зникла?
Успокойтесь уже со своими новыми акками. У русни достаточно многолетних акков.
elenze66 28 апреля 2022
Ответ дляKateSavch
А вы считаете нормальным что село протестует против строительства жилья переселенцам? Это что такое вообще??? Село им не принадлежит. Вся украинская земля наша общая, и любой житель Украины имеет полное право там жить, или где угодно на свой выбор.

И такое отношение к переселенцам это вообще фу. Еще русню осуждаем, тут свои не лучше…..
Зрозумійте ж , гарешті, в тому, що написала автор немає ані слова правди. І не роздувайте зраду.
KateSavch 28 апреля 2022
Ответ дляelenze66
Зрозумійте ж , гарешті, в тому, що написала автор немає ані слова правди. І не роздувайте зраду.
Ок, видимо так и есть.
trikota 28 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Де є факти що хтось проти, саме, будівництва житла?
У Львові вагончики для переселенців поставили в стрийському парку, львів‘яни теж проти цього, чесно кажучи не розумію як владі прийшла така ідіотська ідея в голову. Це теж можна трактувати як те що ми проти вцілому, але це не так
Львовские власти ОЧЕНЬ просили не указывать местонахождение домиков
Love_Love_Love_ 28 апреля 2022
Ответ дляtrikota
Львовские власти ОЧЕНЬ просили не указывать местонахождение домиков
Тобто? Ця інфа у всіх пабліках
trikota 28 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто? Ця інфа у всіх пабліках
В пабликах написано - просто во Львове. А мэр попросил не распространять инфу.
Но если у вас словесный понос, то это, конечно, совсем другое дело, распространяйте
Love_Love_Love_ 28 апреля 2022
Ответ дляtrikota
В пабликах написано - просто во Львове. А мэр попросил не распространять инфу.
Но если у вас словесный понос, то это, конечно, совсем другое дело, распространяйте
Ну будь ласка, не пишіть єрунду. В пабліках вказане місце і фото