06 мая 2022

Помощь внутренним переселенцам.

Девочки, подскажите пожалуйста на какую помощь и от каких организаций смогут претендовать родители (пенсионеры) и сестра, находясь в Киеве и оформив статус переселенца из Донецкой области. Заранее благодарна за ответы!
Татьяна89 06 мая 2022
Например, как ВПО деньги, от Красного креста.
Или вот такую
Доброго дня!
Хочу вам повідомити актуальну інформацію стосовно доступних виплат, на які можна розраховувати найближчим часом, можливо вам буде корисна дана інформація!

Українці можуть отримати додаткову грошову допомогу від Норвезької ради.

❓Хто може отримати допомогу?

✅внутрішньо переміщені особи незалежно від поточного місця перебування;
✅громадяни України, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій.

❗ВАЖЛИВО❗ На допомогу можуть претендувати лише особи, які не реєструвалися та не отримували грошову допомогу від ООН чи інших іноземних організацій (виплати ВПО від держави не враховуються).

❓Про яку суму йдеться?

💳Виплачуватимуть по 2200 грн на кожного члена родини протягом трьох місяців.

❓Як зареєструватися?

📱Реєстрація відбувається ВИКЛЮЧНО через месенджер WhatsApp:

1⃣Встановіть месенджер на смартфон, якщо ще не маєте його.
2⃣Додайте до ваших контактів номер 0 800 609 844
3⃣Відправте на вказаний номер повідомлення з текстом: «NRC»
4⃣Після цього ви отримаєте повідомлення з інструкціями для успішної реєстрації.

❗Заявка розглядається протягом 10 днів, після чого на WhatsApp надійде повідомлення про нарахування чи не нарахування коштів. У разі надання грошової допомоги, кошти надійдуть через місяць після реєстрації.

Гарного дня та мирного неба!
автор Natalisa1981 06 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
Например, как ВПО деньги, от Красного креста.
Или вот такую
Доброго дня!
Хочу вам повідомити актуальну інформацію стосовно доступних виплат, на які можна розраховувати найближчим часом, можливо вам буде корисна дана інформація!

Українці можуть отримати додаткову грошову допомогу від Норвезької ради.

❓Хто може отримати допомогу?

✅внутрішньо переміщені особи незалежно від поточного місця перебування;
✅громадяни України, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій.

❗ВАЖЛИВО❗ На допомогу можуть претендувати лише особи, які не реєструвалися та не отримували грошову допомогу від ООН чи інших іноземних організацій (виплати ВПО від держави не враховуються).

❓Про яку суму йдеться?

💳Виплачуватимуть по 2200 грн на кожного члена родини протягом трьох місяців.

❓Як зареєструватися?

📱Реєстрація відбувається ВИКЛЮЧНО через месенджер WhatsApp:

1⃣Встановіть месенджер на смартфон, якщо ще не маєте його.
2⃣Додайте до ваших контактів номер 0 800 609 844
3⃣Відправте на вказаний номер повідомлення з текстом: «NRC»
4⃣Після цього ви отримаєте повідомлення з інструкціями для успішної реєстрації.

❗Заявка розглядається протягом 10 днів, після чого на WhatsApp надійде повідомлення про нарахування чи не нарахування коштів. У разі надання грошової допомоги, кошти надійдуть через місяць після реєстрації.

Гарного дня та мирного неба!
Дуже вдячна за пораду!
Gadi 06 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
Например, как ВПО деньги, от Красного креста.
Или вот такую
Доброго дня!
Хочу вам повідомити актуальну інформацію стосовно доступних виплат, на які можна розраховувати найближчим часом, можливо вам буде корисна дана інформація!

Українці можуть отримати додаткову грошову допомогу від Норвезької ради.

❓Хто може отримати допомогу?

✅внутрішньо переміщені особи незалежно від поточного місця перебування;
✅громадяни України, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій.

❗ВАЖЛИВО❗ На допомогу можуть претендувати лише особи, які не реєструвалися та не отримували грошову допомогу від ООН чи інших іноземних організацій (виплати ВПО від держави не враховуються).

❓Про яку суму йдеться?

💳Виплачуватимуть по 2200 грн на кожного члена родини протягом трьох місяців.

❓Як зареєструватися?

📱Реєстрація відбувається ВИКЛЮЧНО через месенджер WhatsApp:

1⃣Встановіть месенджер на смартфон, якщо ще не маєте його.
2⃣Додайте до ваших контактів номер 0 800 609 844
3⃣Відправте на вказаний номер повідомлення з текстом: «NRC»
4⃣Після цього ви отримаєте повідомлення з інструкціями для успішної реєстрації.

❗Заявка розглядається протягом 10 днів, після чого на WhatsApp надійде повідомлення про нарахування чи не нарахування коштів. У разі надання грошової допомоги, кошти надійдуть через місяць після реєстрації.

Гарного дня та мирного неба!
Добрый вечер! Подскажите пожалуйста надо ли прикреплять фото документов?
Татьяна89 06 мая 2022
Ответ дляGadi
Добрый вечер! Подскажите пожалуйста надо ли прикреплять фото документов?
Да, там есть такой пункт.
Но я не оформила ещё, какие точно нужны документы,не подскажу
Анче 06 мая 2022
Ответ дляGadi
Добрый вечер! Подскажите пожалуйста надо ли прикреплять фото документов?
Да нужно, паспорт Иден код.
Сразу дают продукты, ну что есть, единоразово при оформлении, чуток. Есть адреса где дают что-то ещё, я не ходила. Также от церкви обьява висела
Gadi 06 мая 2022
Ответ дляАнче
Да нужно, паспорт Иден код.
Вам удалось получить эту помощь?
Анче 06 мая 2022
Нет, я вчера только зарегистрировалась